Şimdi Ara

Peugeot 5008 (1770. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
37.536
Cevap
147
Favori
1.647.754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17681769177017711772
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ismailb

Merhabalar,

Bende 2011 5008 var. Geçenlerde arka sağ kapıdaki nikelaj kısım çıktı. Muhtemelen yıkamada oldu ama ben geç fark ettim.. Bu parçayı nereden bulabilir acaba?

İyi forumlar,
    Ah şu yıkamacılar ah...

200 bar suyu olmadık yerlere tutuyorlar.

Sonrasında olanlar oluyor.

Cikmacilarda biraz zor bulunur, zaten yüksek fiyat çekerler.

Adamlar sıfır fiyatından 50tl altına ikinci el parça satıyorlar.

İyi forumlar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • melodramm kullanıcısına yanıt
    herkes çakal olmuş başkaaan..
    hadi o zaman deneyin bi emin olun bakem.. bebeleri çizgi film kesmiyor artık. biz de bişeler izleriz belkim :=)
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragotreis

hadi o zaman deneyin bi emin olun bakem.. bebeleri çizgi film kesmiyor artık. biz de bişeler izleriz belkim :=)
    tKtırdım Turgut. Navimex. Android 7.1

ancak hafta sonu kurcalayıp bilgi veririm.. arabayı kullanmadığım için yatıyor şimdilik... satayım diyorum... fiyatlara bakınca.. mümkün değil yeni araç..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ganeja

tKtırdım Turgut. Navimex. Android 7.1

ancak hafta sonu kurcalayıp bilgi veririm.. arabayı kullanmadığım için yatıyor şimdilik... satayım diyorum... fiyatlara bakınca.. mümkün değil yeni araç..

Alıntıları Göster
    haaa bu arada emin olun derken.. multimedya yı kastediyorsan orada sorun yok. cihazın 2 modu var. bir araçla ilgili özellikler.. 2.sinde ise cihaz tam bir Android cihaz oluyor. telin ile İnternete bağlanıyor sun. telefonundaki herşeyi cihaza yükleyip ( play storeden) yapabiliyorsun.... mağazadaki TV Mobil uygulamaları ile tüm tv leri izleyebiliyorsun. Navi cihazla yüklü geliyor. takılma yok. 2 gb

ram iyi olmuş. dahili hafızaya film vs kolaylıkla atılıyor... Tek sıkıntı bizim aslanlarda ekran açısı biraz yukarı doğru.. ışık alıyor. gündüz biraz sıkıntı oluyor. uyumluluğu a hafta sonu bakacağım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba arkadaşlar.

Uzun zamandan beri aracımda 1800 devirde inceden titreme vardı.

Bugün serviste bilgisayara bağlandı ve inceleme sonucunda 1 nolu enjektör ün değişmesi gerektiği bildirildi.

Enjektör garanti kapsamında ücretsiz olarak değişimi yapıldı.

Sürekli yetkili servise bakım yaptırmak, bir kez daha kendini kanıtladı.

İyi forumlar...

• Geçmiş olsun üstad.
  • merhaba arkadaşlar.

Çok şükür aranıza katılabildim. İlk defa açık renk ve deri koltuk kullandığım ve 2 çocuk olduğu için acil kılıf almak lazım. Şeffaf olsa iyi olurdu ama yok. Kılıf mı önerirsiniz yoksa minder mi?

Üstad teşekkürler cevap için...Bu durumda yapacak bir şey yok galiba...
    Servisden bilgi almaya çalışacağım artık..

İyi forumlar..
  • husamsdu kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun..Allah kaza bela vermesin..

Benim araçta da koltuklar açık renk, çocuklar büyük olmasına rağmen uzun seyahatlerin sonunda koltukları temizletmek durumunda kalıyorum... Ben kılıftan yana değilim ama minder de kirlenmesini önlemez bana göre..

İyi forumlar,
  • ismailb İ kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.

Benim oturduğum koltuğun kenarı da kirlendi. Acaba forumda minder veya kılıf kullanan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: melodramm

Merhaba arkadaşlar.

Uzun zamandan beri aracımda 1800 devirde inceden titreme vardı.

Bugün serviste bilgisayara bağlandı ve inceleme sonucunda 1 nolu enjektör ün değişmesi gerektiği bildirildi.

Enjektör garanti kapsamında ücretsiz olarak değişimi yapıldı.

Sürekli yetkili servise bakım yaptırmak, bir kez daha kendini kanıtladı.

İyi forumlar...
    Günaydın herkese. Tekrar geçmiş olsun sayın melodram. Dediginiz gibi düzenli yetkili servise gitmenin faydasını görmüşsünüz. Sonunda sayenizde cyclone2 cihazına geçte olsa kavuştuk. Bu sayede sizinlede tanışmış olduk. Çok memnun oldum. Emeğinize elinize sağlık. Sizi üşüttük biraz ama hakkınızı helal edin. Artık sayenizde benim arslanında cyclone u oldu. Keyifle kullanırız umarım. Saygılar.

İyi forumlar herkese....

• quote:

Orijinalden alıntı: Balkes09

Günaydın herkese. Tekrar geçmiş olsun sayın melodram. Dediginiz gibi düzenli yetkili servise gitmenin faydasını görmüşsünüz. Sonunda sayenizde cyclone2 cihazına geçte olsa kavuştuk. Bu sayede sizinlede tanışmış olduk. Çok memnun oldum. Emeğinize elinize sağlık. Sizi üşüttük biraz ama hakkınızı helal edin. Artık sayenizde benim arslanında cyclone u oldu. Keyifle kullanırız umarım. Saygılar.

İyi forumlar herkese....

Alıntıları Göster
    Cyclone2 cihazınız tekrar hayırlı olsun.

Tanışmak bile kazanç sayılır, birbirimize yardımcı olabildi isek ne mutlu bize.

Sizin macera sizin tarafta biraz yorucu oldu, ancak sonunda rahata erdiniz

İyi forumlar...

• Maalesef benim için biraz yorucu oldu işin gerçeği trafik yüzünden 7 saatlik yolculuk yapmak zoru da kaldım montaj süresi falan epey ayakta kalmak zorunda kaldım. Eve vardığım da saat gece 1 olmuştu... Ama tüm yorgunluğa değdi hem sizin gibi bir üstadı tanıdım hemde cyclone2 ye kavuştuk... Artık bu saatten sonra keyfini çıkartmak kaldı.

İyi forumlar...

• Merhaba arkadaşlar, ben de 2011 model bir 5008 alarak aranıza katılmış bulunmaktayım.

Birkaç hafta oldu alalı ancak dün ilk defa yakıt tüketimi anlık 21 litre gözüktü, hafif rampaydı ve 16 -21 litre arasıydı 100 metre boyunca. Bu durum normal mi?

Bir de ayrıca bluetooth kulaklıklarının şarj aleti yok, nereden bulabilirim?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrelst

Merhaba arkadaşlar, ben de 2011 model bir 5008 alarak aranıza katılmış bulunmaktayım.

Birkaç hafta oldu alalı ancak dün ilk defa yakıt tüketimi anlık 21 litre gözüktü, hafif rampaydı ve 16 -21 litre arasıydı 100 metre boyunca. Bu durum normal mi?

Bir de ayrıca bluetooth kulaklıklarının şarj aleti yok, nereden bulabilirim?
    Hayırlı olsun öncelikle aracınız. Hatasız kazasız sürüşler diliyorum. Hafif rampada o değerler normal değil bakımı ne zaman yapılmış aracın o önemli nerde yapılmış bakmakta fayda var. Sonrasında bakmak lazım.

İyi forumlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Balkes09 -- 24 Nisan 2018; 18:46:51 >
  • Balkes09 B kullanıcısına yanıt
    Sağ olun.

Aracın eski sahibi satmadan hemen önce yakıt, hava, yağ vs filtrelerinin yenilendiğini ve baskı balatanın da yenilendiğini söyledi. garantisi bittiği için özel bir serviste yaptırmış. Ortalama hızım 30 ort tüketim 9 litre gözüküyor an itibariyle. Araç 43 bin km'de.

İyi forumlar.
  • Ortalama 30 km ise aşırı şehir içi kullanımında bu değerleri olan arkadaşlar vardı forumda. Dur kalk çok olunca yakıtta artıyor maalesef. Ama umarım zamanla düşüre bilirsiniz ortalamayı. Km çok ii miş aracın kaça mal oldu araç sakıncası yoksa sizin için. Bende de 2011 145 bin de oratalama hız 45 yakıtım 5.4 şuan.

İyi forumlar...

• Balkes09 B kullanıcısına yanıt
    75 bin liraya mal oldu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrelst

75 bin liraya mal oldu.
    100 Metre fazla bir bilgi vermez. Bu araçlarda ençok durkalk yakıt tüketimini arttıran, dur-kalk olayı, durmadan giderseniz hızınıza bağlı olarak 5,5- 6 lt seviyesine inecektir.

1 tam depoyu bitirdikten sonbra konuşmak yerinde olacaktır ki, yol bilgisayarı da bazen fazla gösterebiliyor.

Tekrar hayırlı olsun
  • 
Sayfa: önceki 17681769177017711772
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.