Şimdi Ara

Peugeot 5008 (1325. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
37.536
Cevap
147
Favori
1.647.696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13231324132513261327
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: drsnrky

Silecek suyu az gelmeye başladı derken tamamen kesildi. Motor kaputunun ayağına bağlı olduğu yerden kopmuş.

Peugeot 5008

Aksilik işte.Geçmiş olsun saygıdeğer üstadım...Geç oldu ama hayırlı kandiller olsun ve nice nice kandillere hep beraber ulaşmak dileğiyle..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayblrdija -- 26 Mayıs 2014; 7:15:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: tttnet.net

quote:

Orijinalden alıntı: gozbilginli

Arkadaşlar Kandilimiz mübarek olsun

Evet arkadaşlar herkesin kandilini tebrik ediyorum..hayırlı kandiller..

Kusura bakmayın biraz geç oldu ama cümlemizin kandili mübarek olsun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kirsehirli5008

Allah'ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz Aydın olsun, kalbiniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun. Kandiliniz kutlu olsun..

Amin..Cümlemizin!!!Teşekkürler güzel sözlere , sizinde kandiliniz kutlu olsun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: gozbilginli

Arkadaşlar Kandilimiz mübarek olsun

Hepimize kutlu olsun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayblrdija

quote:

Orijinalden alıntı: drsnrky

Silecek suyu az gelmeye başladı derken tamamen kesildi. Motor kaputunun ayağına bağlı olduğu yerden kopmuş.

Peugeot 5008

Aksilik işte.Geçmiş olsun saygıdeğer üstadım...Geç oldu ama hayırlı kandiller olsun ve nice nice kandillere hep beraber ulaşmak dileğiyle..

Teşekkürler hocam. sizin de kandiliniz kutlu olsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: melodramm

Merhaba arkadaşlar;

Bugün evden çıkıp ASLAN'a doğru ilerledim, derken marş bastığımda ASLAN'ın pilinin bittiğini tecrübe ettim.

Sonrasında komşumuzun minik ASLAN'ı ile bizim ASLAN'ı takviye ederek, sanayii ye doğru yol aldık.

Sonuca ise 72 AH VARTA akü ile ulaştık.

Maceranın maliyeti ise 195 TL cik oldu

Bu arada hazır gitmiş iken STOP/START ünitesi barındıran 5008 lere ait akü fiyatını da sordum 350 TL imiş.

iyi forumlar...

Başkanım sizin aslan zaten ufak bir uyarı vermişti yanılmıyorsam daha önce.Demek ki ömrü buraya kadarmış.

Yine de zamanlaması ise çok kötü olmuş.!Bu arada aldığın takviye cihazını kullanmamışsın!!!Çok geçmiş olsun...Sana biraz zamansız para harcattı ama rahat edersin...

• quote:

quote:

Merhaba arkadaşlar;

Bugün evden çıkıp ASLAN'a doğru ilerledim, derken marş bastığımda ASLAN'ın pilinin bittiğini tecrübe ettim.

Sonrasında komşumuzun minik ASLAN'ı ile bizim ASLAN'ı takviye ederek, sanayii ye doğru yol aldık.

Bu arada hazır gitmiş iken STOP/START ünitesi barındıran 5008 lere ait akü fiyatını da sordum 350 TL imiş.

iyi forumlar...

Başkanım sizin aslan zaten ufak bir uyarı vermişti yanılmıyorsam daha önce.Demek ki ömrü buraya kadarmış.

Yine de zamanlaması ise çok kötü olmuş.!

Bu arada aldığın takviye cihazını kullanmamışsın!!!

Çok geçmiş olsun...

Sana biraz zamansız para harcattı ama rahat edersin...

Sağolasın üstadım.

Takviye cihazı inan, aklıma bile gelmedi

Direkt komşudan akü takviyesi alarak, doğrudan sanayiide soluklandık.

Aslında PAZAR alışverişine gitmeye niyetli olduğum için, kafamda PAZAR' ne yapsam da gecikmesemler dolanıyordu ve aklıma gelmedi takviye cihazı

Olsun en azında 2,5 yıl rahat ederiz.

İyi forumlar...

• Bu şanzıman alıştırmasını yapmak için bilgisayar şart mı? 3 kere kendimiz yapsak yeterli olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ENG_civ -- 26 Mayıs 2014; 12:50:56 >
  • quote:

quote:

quote:

Merhaba arkadaşlar;

iyi forumlar...

Yine de zamanlaması ise çok kötü olmuş.!

Bu arada aldığın takviye cihazını kullanmamışsın!!!

Çok geçmiş olsun...

Sana biraz zamansız para harcattı ama rahat edersin...

Sağolasın üstadım.

Takviye cihazı inan, aklıma bile gelmedi

Direkt komşudan akü takviyesi alarak, doğrudan sanayiide soluklandık.

Aslında PAZAR alışverişine gitmeye niyetli olduğum için, kafamda PAZAR' ne yapsam da gecikmesemler dolanıyordu ve aklıma gelmedi takviye cihazı

Olsun en azında 2,5 yıl rahat ederiz.

İyi forumlar...

Bugün BURSA Cmax toplantısında idim ;) 6

En son akü takviyesiyle bile arabayı çalıştıramamıştım ben haberiniz olsun çok dikkat edin. Akü baya bitirmiş kendisini bende.

• Ben mi pimpirikliyim bilmiyorum ama araci aldigimdan beri aynaları, camlari ve park frenini arac stop etmeden manuel kapatıyorum maksat akuye yük binmesin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zeus83tr kullanıcısına yanıt
    Benim bütün araçlarımda hep manuel kapatıyordum ama 5008 ler el frenini kendi çekiyor ve aynaları kapatıyor diye biliyorum camları kapattığını tam bilemiyorum ama o da vardır diye düşünüyorum(407 de yok) kardeşimin 94 model opeli bile arac kapalı iken stop etmişken camları kapatıyor ki 5008 haydi haydi yapar. bence kendine eziyet etme bırak 5008 sizin için yapsın
  • Hepsini kendisi otomatik yapıyor, yinede ben manuel yapiyorum. Hatta eziyet değil daha çok hosuma gidiyor. Sadece HUD a ellemiyorum, o zaten görsel şölen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zeus83tr kullanıcısına yanıt
    yine de dikkat et derim geçenlerde formda bir arkadaşın aynası kırılmıştı sanırım dişlilerde filan sorun olmuştu sen kapatıyorsan sorun olmazda başkasına yaptırırsan sıkıntı olabilir yine de sen bilirsin...
  • ayblrdija A kullanıcısına yanıt
    elinize sağlık ilk fırsatta deneyecegim lakin bişey dikkatimi çekti burda bilgisayarı bağlamaktan bahsediyor yani pp2000 gerekiyor sanırım zira menülerden kalibrasyon kısmına girilir ve başlangıç tuşuna basılır diyor burdan şu çıkıyor araç kalibre oldugunu anlaması için bilgisayardan start verilmeli

pp2000 olmadan oluyormu siz nasıl denediniz.
  • el frenini anladık ta aynalar ve camlar nasıl manuel olarak kapatılıyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ENG_civ

Bu şanzıman alıştırmasını yapmak için bilgisayar şart mı?

3 kere kendimiz yapsak yeterli olur mu?

Bilgisayar sanırım, olay anında bir uygunsuzluk olması için yada müşteriye göz boyama için takılıyor.

Ben işlemi bitirdim ve artık debriyajı hemen bırakıyor.

Normal mod bile sport mod gibi oldu.

5 defa da yapsak olur, çünkü ECU son 3 değeri dikkate alıyor.

İyi forumlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: MAS207

elinize sağlık ilk fırsatta deneyecegim lakin bişey dikkatimi çekti burda bilgisayarı bağlamaktan bahsediyor yani pp2000 gerekiyor sanırım zira menülerden kalibrasyon kısmına girilir ve başlangıç tuşuna basılır diyor burdan şu çıkıyor araç kalibre oldugunu anlaması için bilgisayardan start verilmeli

pp2000 olmadan oluyormu siz nasıl denediniz.

O söylem sanırım kalibre öncesinde, AUTO6r yi kontrol etmek ve olası bir problemi, kalibre öncesi tespit edebilmek için yapılıyor.

Zaten mesajda da "bütün işlem yol da yapılıyor" şeklinde dile getirilmiş

Buradaki mantık debriyajın geç kavramış olmasını araca 12 defa söylüyorsunuz ve aradaki duraksama debriyaj ciddi bir şekilde sıyırıyor ise yanmasını engellemek için.

İşlem sonunda ise araç 12 defa kavrama noktasını, MCP de belirlenen değerden farklı olduğunu okuduğu için mevcut veriyi güncelliyor.

İyi forumlar...

• tttnet.net kullanıcısına yanıt
    araç çalışırken iniyor kapatıyor sonra aracı stop ediyor benim anladığım bu...
  • melodramm kullanıcısına yanıt
    imzanızdaki araç sizinse bir yanlışlık yok mu? beygir gücü ve tork epey artmış sanki? yurt dışından mı aldınız aracı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kirsehirli5008 -- 26 Mayıs 2014; 16:27:31 >
  • kirsehirli5008 kullanıcısına yanıt
    ARKADAŞLAR BÖYLE BİR ÜRÜN ARAÇDA İŞ GÖRÜR MÜ
    Koltuk Başlık Monütörü
    DİWX DVD VCD CD MP3 OYNATICILI
    USB SD Kart Girişli
    ATARİLİ (ÇİFT JOYSTİKLİ)
    KABLOSUZ KULAKLIKLI
    Navigold Kafalık Monitör Diwx Cd Mp3 USB ATARİLİ
    GENEL BİLGİ
    Diwx Dvd cd mp3 okuma özelliği ile Film Müzik dinleyebilirsiniz

içerisinde yüzlerde oyunu olan atari cd'si ile çoçuklarınız uzun yolculuklarda sıkılmayacaktır.

USB Flash belleğe veya SD Hafıza kartında yüklü olan filmlerinizi
    videolarınızı müziklerinizi resimlerinizi izleyebilir ve
    dinleyebilirsiniz.

Monütör Koltuk Başlığına Ayarlanabilir Ayakları ile Kolayca Montaj Edilir

2 yıl resmi garanti belgeli / Faturalı

TEKNİK BİLGİLER

7" İNÇ LCD Kafalıklı Monitör
    Diwx Dvd Cd Mp3 Player Özellikli (iki monitörde de mevcut)
    Usb ve Hafıza Kartı girişi var
    Kulaklık çıkışı var
    Dahili hoparlörü vardır
    Ürünümüz alttan ayarlıdır.Her araca olur.

Siyah - Bej ve Gri Renk Seçenekleri
     Peugeot 5008
     Peugeot 5008

Peugeot 5008

• 
Sayfa: önceki 13231324132513261327
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.