Şimdi Ara

Peugeot 408 Allure Tekno Gri Aldım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
50
Cevap
2
Favori
6.256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1.7 ye aldım c0 olanlardan bunlarda koltuk ısıtma direksiyon ısıtma ve 4 kamera 360 görüş varmış.
    Mavi istiyordum c0 olmayanlarda mavi vardıda şu donanımlardan feragat etmek istemedim.
    Tekno gri renk olarak açık konuşmak gerekirse çok beğenmedim mavi ve kırmızı gibi havalı durmuyor ama yapacak birşey yok artık hayırlısı buymuş

Cam tavan olmamasıda bir tık içime oturdu fakat gt paketle arada 360k fiyat farkı vardı cam tavan masajlı koltuk ve etoggle için 360k vermektense diğer aracımın üstüne 360 koyar onuda sıfırlamış olurum diyerek 360k fark vermek istemedim allure da keşke en azından cam tavan olsaymış.

2008 Gt de aynı fiyattı bi 85k daha pahalıydı hatta onda otonom sürüş masajlı koltuk vs vardı cam tavanıda vardı fakat 2008 ile 408 kıyasladığımda iç malzeme kalitesi ve tasarımda açıkcası aynı paralara 408 yerine 2008 almak pek mantıklı gelmedi.
    2008 Gt hem donanım hem tasarım olarak çok hoşuma gitti ama son tahlilde kaporayı 408 e vermiş oldum
    Araç 2 hafta sonra gelir dediler bu hafta ödemeyi tamamlayıp fatura kestireceğim muhtemelen teslimi bayram sonrasını bulur istanbulda imiş araç.

• 🫠
  • Hayırlı olsun

1565 e aldım yazan vardı geçen hafta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi masterap -- 23 Mart 2024; 1:7:45 >
  • Hayırlı olsun.

Peugeot GT tüm modellerde ki en üst donanımdır.

Ben en çok GT Donanımda ( Otonom Sürüş ve 10'' 3D Dijital Ön Göstergeli, Peugeot i-Cockpit ) olduğu için beğeniyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bamorex -- 23 Mart 2024; 2:21:11 >
  • Hayırlı uğurlu olsun. Çok sevdiğim bir tasarımı var uzun yola gelir. 1.2 motor oldukça keyifli ve açıkcası yormuyor.
  • Hayırlı olsun iyi bir seçenek tekno griyi bayide gördüm açıkçası arabaya yakışıyor ben beğenmiştim hatta benim 3008le takas sorayım mı diye de aklımdan geçmedi değil
  • Hayırlı olsun,tekno gri güzel renktir.Co olması güzel olmuş.
  • Hayırlı olsun. c0 olayı nedir, onu anlamadım…
  • Hayırlı olsun,şuana kadar alınan en pahalı allure olabilir
  • 1720 ye alinabilecek en kotu arabayi almissiniz tebrikler.Harika bir secim o inanilmaz hizli atik 1.2 motoru olsun olmayan cam tavani olsun harika secim olmus.Ayni paraya ikinci el 2022 508 gt 225 hp alinabilirken veya baska binbir secenek 3008 5008 alinabilirdi
  • 2023 6 bin km altı 408 GT alınırdı
    2023 6 bin km altı 180 BG Tucson Prime Plus Cam tavan otonom led paket alınırdı .
    2023 3008 alınırdı .

Hayırlı olsun ama sıfır demek için araç almış gibisiniz
  • Mavi rengi eğer şu alacalı bulacağı yeşil maviyse bir iki donanıma bakmaz onu alırdım başka bir şeye dönüşüyor arac
  • Doğru bir karar vermişsiniz hocam hayırlı uğurlu olsun. Eskinin azı yada çoğu olmaz sıfır araç en iyisidir. İyi günlerde kullanın 

• quote:

Orijinalden alıntı: cahitdikici

Doğru bir karar vermişsiniz hocam hayırlı uğurlu olsun. Eskinin azı yada çoğu olmaz sıfır araç en iyisidir. İyi günlerde kullanın 

Teşekkür ederim dün renge çok takmıştımda şimdide başka bir bayide mavisini buldum
    Fakat Tekno gri güzel gelmeye başladı şimdide mavide sanki fazla kadın çocuk arabası gibi sanki gri daha ağır daha bana uygun geldi değiştirmedim mavi renkle
    Tekno gri olmasınada pişman değilim yani artık
  • Hayırlı olsun. Otonom sürüş 3-4 bin civarına açtırılıyor. Allure iç mekanı tavan beyaz olduğu için GT den daha ferah hissettiriyor. Aralık ayında ben de aracı alırken aynı fiyata 2008 çok mantıksız gelmişti. Allure c0 elektrikli bagaj, direksiyon ısıtma ve ön kamerayla benim gözümde GT'yi gereksiz kılıyor. Aralık ayında c0 ile normal allure arasında 100k fark vardı açıkçası aldığım araç hemen teslim olmasaydı c0 allure beklerdim. Keşke bekleseymişim.

• Hayırlı olsun. Olumsuz yorum yazanlara aldırmayın. Kedi ulaşamadığı ciğere mundar dermiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: K@sToR

Hayırlı olsun. Otonom sürüş 3-4 bin civarına açtırılıyor. Allure iç mekanı tavan beyaz olduğu için GT den daha ferah hissettiriyor. Aralık ayında ben de aracı alırken aynı fiyata 2008 çok mantıksız gelmişti. Allure c0 elektrikli bagaj, direksiyon ısıtma ve ön kamerayla benim gözümde GT'yi gereksiz kılıyor. Aralık ayında c0 ile normal allure arasında 100k fark vardı açıkçası aldığım araç hemen teslim olmasaydı c0 allure beklerdim. Keşke bekleseymişim.

Sizede hayırlı olsun hocam sonuçta Gt paket Gt dir bence iyi yapmışsınız sizde
    etoogle cam tavan masajlı koltuk gibi özellikler arabayı bir farklı klasmana çıkaran şeyler 300-360k fiyat farkı diğer aracımıda sıfırlayabilecek bir rakam olduğu için vermek istemedim ama değer mi konusunda şu donanımlar için bence 200-250 bin fazla verilir tadını çıkarın.

• quote:

Orijinalden alıntı: nk28

Hayırlı olsun. Olumsuz yorum yazanlara aldırmayın. Kedi ulaşamadığı ciğere mundar dermiş.

İnsanlarda hala fiyat algısı oturmadığı için böyle yorumları normal algılıyorum hocam 1.7 milyon pejoya mı verilir diye düşünüyor insanlar ama bu paralara artık sıfır bmw mercedesler gelmiyor zaten bu bantta alabileceklerim
    tucson austral 3008 2008 408 idi ben tasarım olarak 408 beğendiğim için 408 tercih ettim yoksa banada bu paraya sıfır bi 320 yada c serisi verselerdi bence peugeot tercih etmezdim
    Orta segmentte benim en beğendiğim araç markası son 3-4 yıldır peugeot.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.