Şimdi Ara

Peugeot 308 1.2 Eat Allure ( 140.000 TL) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
1
Favori
5.928
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu konuda da goruyorsunuz ki her markanin fanboyu var. Bu fiyatlara araba satiyorlar hala birileri sirf kendi markasi diye alinir diyor

140 bine Pejo hem 308 hem de 1.2

Yazık gercekten siz almaya devam edin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 17 Mart 2018; 15:56:3 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • macropolo kullanıcısına yanıt
    Bu dediğiniz de size katılıyorum,doğuş en az 7 yıl garantili satmalı almanyadaki gibi.Yalnız pejo servisleri de rezalet en azından adana öyle.Doğuş da fiyat istikrarı var pejo da yok.Eat 6 da bozulabilir,benim çevrem de var.Istedikleri fiyat 208 için 12.000 TL.Forumda da 3008 için aynı şikayetler var.

Not:Ben de ww yok,Şu ana kadar da hiç olmadı.

• spinattimyalnizliga kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, daha iyileri sizlerin olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: jimhendrix

quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

quote:

Orijinalden alıntı: turkeril

1.6 BlueHDI Allure + Comfort pack bayilerden 116 bine alınabiliyor. Dizeli hem de. Led far, Cam tavan, Anahtarsız giriş ve çalıştırma... vs..

Pejoda etikete fazla takılmayacaksınız.

Daha 2 gün önce Golfün TDI DSG Highline (standart) için fiyat aldım, 2018'ine 155.200 fiyat verdi Altur. DOlayısıyla Golfe göre ciddi ucuz ve alınır bir seçenek.

Fatality olmuş hocam, bir daha uyarmadan dalmayalım konu sahibine. Aradım ve buldum, ef-sa-ne.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-2017-peugeot-308-1.6-bluehdi-allure-0-km-yeni-kasa-hemen-teslim-534475110/detay

o rezil gösterge konumu ve devir saati her şeyi bitiriyor ya.

Hocam boyunuz kısaysa demek ki

• quote:

Golf'ten hiçbir eksiği yok. Normal değil mi?

Golf'ü fazla büyütmüyor musunuz gözünüzde ?
  • Ülke olarak zor zamanlar geçiriyoruz

• 308 de gg

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • AlicanNalbat kullanıcısına yanıt
    Hayır.
  • quote:

Hayır.

Güzel bakış açısı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kragen

Niye etikete takılmıyoruz? O zaman koymasınlar fiyat sitelerine ve araçların önüne de takılmayalım.

Bence de öyle, etiketi gören gelmiyor.
    Ben bilgilendirme amaçlı yazdım.

• Bir peugeot sever ve şu an sahibi olarak 308 in bu kasasının kokpit hic güzel degil bence soguyorum kokpiti görünce

• quote:

Orijinalden alıntı: cianni

quote:

quote:

quote:

1.6 BlueHDI Allure + Comfort pack bayilerden 116 bine alınabiliyor. Dizeli hem de. Led far, Cam tavan, Anahtarsız giriş ve çalıştırma... vs..

Daha 2 gün önce Golfün TDI DSG Highline (standart) için fiyat aldım, 2018'ine 155.200 fiyat verdi Altur. DOlayısıyla Golfe göre ciddi ucuz ve alınır bir seçenek.

Fatality olmuş hocam, bir daha uyarmadan dalmayalım konu sahibine. Aradım ve buldum, ef-sa-ne.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-2017-peugeot-308-1.6-bluehdi-allure-0-km-yeni-kasa-hemen-teslim-534475110/detay

Hocam boyunuz kısaysa demek ki

Kısa değilim ortayım, 190 olanlar için ise bu sefer göstergeyi göreyim diye direksiyonu yükseltmezsen o ufak direksiyon ile kucakta seyahat keyfi yaşatır.
    2008 bundan iyiydi, bu ters gösterge falan tam facia.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jimhendrix -- 17 Mart 2018; 19:48:58 >

• baştan etiket fiyatını yüksek tutmaları kendilerine eksi puan olarak dönüyor. çoğu kişi pejoya o para verilmez diyip fiyat sormaya bile tenezzül etmiyordur.

• Auris'e çekilen 185 bin fiyatı gördükten sonra artık hiç bir şey garip gelmiyor. Neyse ki ÖTV teşviki varmış da 140 civarına alınabiliyor, teşvik de olmasa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robinson Crusoe -- 17 Mart 2018; 20:20:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: spinattimyalnizliga

quote:

quote:

quote:

Gerçekten de öyle..

Peugeot 308 1.2 Eat Allure ( 140.000 TL)

Haklısınız hocam, eskiden bende de 308 vardı, bu sıkıntıya rağmen 2 yıl kadar severek kullandım.

Ama şimdiki aracımda da aynı sorunu yaşıyorum :

Baksanıza nasıl da perdeliyor :(

• quote:

Orijinalden alıntı: rst78

quote:

Orijinalden alıntı: spinattimyalnizliga

quote:

quote:

quote:

Gerçekten de öyle..

Haklısınız hocam, eskiden bende de 308 vardı, bu sıkıntıya rağmen 2 yıl kadar severek kullandım.

Ama şimdiki aracımda da aynı sorunu yaşıyorum :

Baksanıza nasıl da perdeliyor :(

Kaputtaki yıldızı görme çabanız takdire şayan hocam. Amaç oysa Exclusive bir W212’ye geçmenizi öneririm.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• spinattimyalnizliga kullanıcısına yanıt
    Sizin de pedalları görme çabanızı takdir ettim ben. Sanırım acemisiniz kullanırken eğilip pedallara bakarak sürüyorsunuz doğru basıyor muyum diye o esnada göstergeler yalan oluyor.

Zamanla alışırsınız bol bol pratik yapmanızı tavsiye ederim 😌

• rst78 kullanıcısına yanıt
    Siz bilgili birine benziyorsunuz hocam. Bi’ şey danışayım size.

Aracı kaldırırken biraz titriyor ve aşağı eğim olmayınca stop ediyor bir kaç kez. Ayrıca vites atarken “gırç, gurç” diye ses geliyor. Sebebi nedir?

Ha bu arada en soldaki pedalın işlevi ne hala çözmüş değilim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

Bunu alcagima gider ikinci el 320d alirim en azindan arabaya binerim. Surus zevki ve premium olaylarina hic girmiyorum.

Aynen katılıyorum. Bugün alsan yarın satsan 100 kağıt bile vermezler. Verilen para direkt çöpe gidiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mendieta58

Biz bu yüzden bu fiyatlara mahkumuz işte. 140bin buna verene kadar golf alırım diyorsunuzda golf 140bin tl edecek bi arabamı,c sınıfı bi araca 140bini normal buluyorsunuz sırf alman diye..led far varmış,hayalet gosterge falan varmış,aman ne büyük özellikler

Bence çoğu kişi ikinci elden dolayı golf diyor. İkinci el alan adam da aynı sebepten vw alıyor. Kısır bir döngü var yani.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.