Şimdi Ara

Peugeot 308 1.2 Eat Allure ( 140.000 TL) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
1
Favori
5.928
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Geliş yakın mı peki?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ekrem742 kullanıcısına yanıt
    Yeni motorlar 18 modellerdemi gelecek yoksa ikinci yarı Avrupa için 19 modellerdemi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • golfle kıyaslayan vw fanları damlamış hemen patlak dsgli golften çok daha iyi bir araç ve 20bin tl ucuza
  • korsan58 K kullanıcısına yanıt
    Astra sahibiyim, Golf'ü de ruhsuz ve sıkıcı buluyorum. Kusura bakmayın ama bu arabaya Golf'den çok daha iyi diyen kişi ya arabadan gram anlamıyordur ya da VW düşmanıdır. Golf 308'den bir gömlek üstün bir araç. İkisinin full donanımlarının aynı fiyat olmaları Peugeot için trajikomik bir durum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkeril

1.6 BlueHDI Allure + Comfort pack bayilerden 116 bine alınabiliyor. Dizeli hem de. Led far, Cam tavan, Anahtarsız giriş ve çalıştırma... vs..

Pejoda etikete fazla takılmayacaksınız.

Daha 2 gün önce Golfün TDI DSG Highline (standart) için fiyat aldım, 2018'ine 155.200 fiyat verdi Altur. DOlayısıyla Golfe göre ciddi ucuz ve alınır bir seçenek.

Kesinlikle katılıyorum.

4 ay önce 124 bin liralık liste fiyatli aracı 91 e almıştım.O yüzden liste fiyatına takılmamak lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

quote:

1.6 BlueHDI Allure + Comfort pack bayilerden 116 bine alınabiliyor. Dizeli hem de. Led far, Cam tavan, Anahtarsız giriş ve çalıştırma... vs..

Daha 2 gün önce Golfün TDI DSG Highline (standart) için fiyat aldım, 2018'ine 155.200 fiyat verdi Altur. DOlayısıyla Golfe göre ciddi ucuz ve alınır bir seçenek.

Fatality olmuş hocam, bir daha uyarmadan dalmayalım konu sahibine. Aradım ve buldum, ef-sa-ne.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-2017-peugeot-308-1.6-bluehdi-allure-0-km-yeni-kasa-hemen-teslim-534475110/detay

o rezil gösterge konumu ve devir saati her şeyi bitiriyor ya.

• quote:

Orijinalden alıntı: jimhendrix

quote:

quote:

Fatality olmuş hocam, bir daha uyarmadan dalmayalım konu sahibine. Aradım ve buldum, ef-sa-ne.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-2017-peugeot-308-1.6-bluehdi-allure-0-km-yeni-kasa-hemen-teslim-534475110/detay

Devir saati çok önemli değilde o göstergeyi hayalet ekran kurtarırdı

Makyajda bekledim ama yapmadılar

Yeni 208 de büyük ihtimal olur

• quote:

Orijinalden alıntı: jimhendrix

quote:

quote:

Gerçekten de öyle..

Peugeot 308 1.2 Eat Allure ( 140.000 TL)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Ayda 100 tane bile satamıyor ortalama bu fiyatlar ile imkansiz olur zaten

• Forumda gereksiz bir pejo hayranlığı var,gerçek hayatın tam tersine.Bu fiyatlara çıkarsam golf alırım.

Not:Hiç ww aracım olmadı.

• regodulaz kullanıcısına yanıt
    aynı fiyatta değiller zaten ortalama 20bin tl daha ucuz
    arka diz mesafesi ve iç mekan dışında hiçbir eksiği yok golften varsa söyle bekliyorum
  • 308 sahibi olarak genel klasmanda golfün üstün olduğuna katılıyorum. Bununla birlikte bazı üstün tanları da yok değil 308in.

2017 sonu için konuşuyorum, allure comfort 308'i 112 küsüre aldık. O ara Golf tdi dsg highline 132 falandı en son. Fiyatlar göz önüne alındığında 308 tercih edilebilir. Yok para sorun değilse golf alınır.

• Led far dediğiniz şey 100 200 lira bişey. Olsa ne olur olmasa ne olur. Bu son döviz hareketlerinden sonra nisan güncel fiyatlarını görün asıl.

• İmzamdaki golfümü almadan önce İzmir Peugeot bayisine gittim. Liste fiyatından 1000 tl gibi bir indirim yaptılar. Allure benzinli 1.2 otomatik ek paketli araç için. Burnundan kıl aldırmadı bayi. Neymiş yılın arabasıymış. Bende gittim golf aldım. Peugeot bu kafa ile değil vw ile yarışsa yarışsa Lada ile filan yarışır.

• quote:

Orijinalden alıntı: arda2007

Forumda gereksiz bir pejo hayranlığı var,gerçek hayatın tam tersine.Bu fiyatlara çıkarsam golf alırım.

Not:Hiç ww aracım olmadı.

Dönem dönem oluyor böyle şeyler, bir zamanlar da Aveo Cruze çok revaçtaydı buralarda

• 4 ay önce 116 bine highline cam tavan ve birkaç tane daha opsiyonu olan yeni Golf’u bedavaya almışız yani

• quote:

Orijinalden alıntı: sepulnation

Led far dediğiniz şey 100 200 lira bişey. Olsa ne olur olmasa ne olur. Bu son döviz hareketlerinden sonra nisan güncel fiyatlarını görün asıl.

Çanak farların ampulünü o paraya değiştirebilirsiniz ancak. Orjinal full led farlar çok şey değiştiriyor. Araç alırken sadece bu farlara +4000tl falan veririm şahsen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkeril -- 17 Mart 2018; 9:18:54 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • turkeril kullanıcısına yanıt
    Ben vermem. 1000lirada vermem. 500de vermem. Tercihler tartışılmaz. Tercihinize saygı duyuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: sepulnation

Ben vermem. 1000lirada vermem. 500de vermem. Tercihler tartışılmaz. Tercihinize saygı duyuyorum.

Ben de saygı duyuyorum fakat şu an elim halojen farlı bir a180d'ye bile gitmiyor inanın illa iyi aydınlatma arıyorum. Gece belli mesafeyi belli sürede almak gerektiğinde çok yardımcı oluyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sepulnation S kullanıcısına yanıt
    O dediğin ampul fiyatı, dadece onunla bitmiyor. Keşke ampulü değiştir led tak olsaydı bütün iş...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.