Şimdi Ara

peugeot 307 hdı 1,4 70hp

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar peugeot 307 1,4 hdı 70hp ıle sıfırdan yuze kacta cıktınız teknık verı degıl cıkan arkadaslara veya bılenler varmı modıfıyesız olarak

• yokmu arkadaslar 307 kullanıcısı 0/100 e cıkan :)
  • şimdi çıksalar akşam cevap yazarlar
  • oyle galıba :)
  • fabrika verisi 14.5 saniye diye biliyorum
    işin daha ilginç yanı ise 0-130 km
    26-27 saniye sürüyormuş.
    yüksek hızlarda baya bir performansı düşüyor.

bende 1.6 benzin var.
    fabrika verisi 0-100 10.7 sn
    0-130 ise 18.6 mı ne
  • bayagı kotu ya you ube de bırısı 11 sn vıdeo 100 e cok az kalıyo 95+ gbı bırsey o naısl oluyor pekı anlamadım :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: 1453m

bayagı kotu ya you ube de bırısı 11 sn vıdeo 100 e cok az kalıyo 95+ gbı bırsey o naısl oluyor pekı anlamadım :)

bayır aşağı ben 8 saniyede çıkarım
    görebiliyor musun yolun eğimini?
  • fabrikanın verdiği değer 15 saniye civarı, gerçek hayatta da böyle olması lazım. Performans için değil, düşük yakıt tüketimi için alınır.
  • Kendimi yırta yırta 13.5-14sn arası çıkartabiliyorum 100e...Araç perfomans değil ekonomi için üretilmiş ve bu görevini de başarıyla yerine getiriyor...
  • quote:

Orjinalden alıntı: aRm

Kendimi yırta yırta 13.5-14sn arası çıkartabiliyorum 100e...Araç perfomans değil ekonomi için üretilmiş ve bu görevini de başarıyla yerine getiriyor...

aynen
    performans isteyen ibrahimin arabasını tercih etsin.
    1.6 HDI 110 hp + chip

• quote:

Orjinalden alıntı: individual

quote:

Kendimi yırta yırta 13.5-14sn arası çıkartabiliyorum 100e...Araç perfomans değil ekonomi için üretilmiş ve bu görevini de başarıyla yerine getiriyor...

aynen
    performans isteyen ibrahimin arabasını tercih etsin.
    1.6 HDI 110 hp + chip

O da insan için değil be agacım , benim arabanın iki katı hp ve tork değeri var nerdeyse benimki 70hp 160nm tork onunki 140hp 320nm tork araba aynı araba düşün sen farkı

• ya hem tasarruf hemde serılık olsun ıstyoruz kızmayın hemen :)
  • pekı 1490cc 90 hpler nasıl gıder 0/100 :) kızdırıyorum sızı ama
  • quote:

pekı 1490cc 90 hpler nasıl gıder 0/100 :) kızdırıyorum sızı ama
    307nin öyle bir motoru yok diye biliyorum
  • var ya bende seyden goruyorum yanı oto ılanlarından faln adamlar oyle yazıyor :) kac tane hp var kı 68 70 75 80 90 yazıyorlar hp ıcın :)
  • quote:

206 ya 13.2 fabrika verisi koymuşlar..14 de çıkabiliosan bile müthiş yanii..o kadar agırlık farkı war birde..motor ise aynı
  • quote:

Orjinalden alıntı: uruk33

quote:

206 ya 13.2 fabrika verisi koymuşlar..14 de çıkabiliosan bile müthiş yanii..o kadar agırlık farkı war birde..motor ise aynı
    Daha yeni bakımdan çıktı araba bütün filtre ıvır zıvır triger felan değişti carbon clean yaptırdım , bir de lastiklerin maşallahı var çok iyi tutunuyor eskiden 14.5 altında çıkamıyordum ama şimdi dediğim gibi 14te rahat kalkıyor Fabrika verisi 14.5 zaten 206lar kalkışta çok patinaja düşüyor yani en azından benim kullandıklarım öyleydi , güzel bir lastikle ve bakımlı motorla inan fabrika verisinden nerdeyse 1 sn altında kalkılabiliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aarmaganozturk -- 7 Şubat 2008; 16:09:34 >

• tesekkurler :)
  • Var-Var olmazmı benzinli olan modeli..

quote:

quote:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haluksengul -- 8 Şubat 2008; 10:44:14 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: haluksengul

Var-Var olmazmı benzinli olan modeli..

quote:

quote:

1490cc benzinli motor hiçbir Peugeot modelinde bulunmamaktadır.307'de kullanılan bahsettiğin 90hp 133nm tork üreten motor 1360cc hacmindedir.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.