Şimdi Ara

peugeot 2008 GT ve GT dynamic farkı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar merhaba geçen hafta 2008 GT dynamic 1.5 blueHDI 130hp eat8 satın aldım ama kasım ayı içerisinde teslim edilicek. arac olmadıgı ıcın ornegini goremedım.

bu araçtadan 2021 yılı ıcersınde alanlar acaba GT modelinden eksık olarak ne eksileri var acaba

aracımın ekstra opsiyon olarak odeme yaptıgım ozellıkler asagıdadır.

sedef beyaz,

açılır cam tavan

anahtarsız giris ve calıstırma

17'' alaşım jantlar + tamir kiti

Drive assist pack ( adaptive cruise control,şerit konumlandırma asistanı, trafik işaretlerini tanıma, otomatil acil durum freni(kamera+radar),sürücü yorgunluk ve dikkat takip sistemi

bunların dısında eksık kalan nedir acaba normal GT'den koltuk ısıtma yok, kablosuz sarj yok, 8 led aydınlatma varmı yokmu bilemıyorum?, aynalar otomatık katlanıyor mu onuda bilmıyorum. bu araç sahibi olan varsa yardımcı olabılır mı lutfen ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi miroslavminkov -- 1 Kasım 2021; 11:14:21 >

• dynamicte normalde cam tavan yoktu, koltuk ısıtma avrupa paketi dedikleri 155 bg lik olanlarda vardı, onlarda da cam tavan yoktu. 2020 2021 gtlerde koltuk ısıtma opsiyoneldi. sizin aracınızda eksik yok gibi duruyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.