Şimdi Ara

Peugeot 206 CC

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
7.572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler uzun zamandır araba almayı planlıyordum. Açıkçası kafamda bir araba yoktu, bugün 206 CC'yi görene kadar 20.000 TL'ye kadar bir bütçem var ve sanırım bu fiyata düzgün bir 206 CC alabiliyorum. Bu zaman kadar Grand Cherokee ve Toyota Corolla kullandım(tabi ikiside babamındı). Acaba bu arabayı almamı önerirmisiniz ya da buna benzer bir araçta önerirseniz sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senderson -- 27 Ağustos 2010; 17:16:04 >

• arka koltuklara kimi sığdırmayı planlıyorsun

O parayı hak etmeyen bir araç en fazla 16.000tl verilmeli o araca arka koltuklara iyi bak anlarsın beni
  • 20.000 tl güzel para. daha yakışıklı araçlar alınabilir. zevklerin ve arabadan beklentilerin konusunda pek bilgimiz olmadığından öneri yapmak zor.
  • Arabadan çok bir beklentim yok bu zamana kadar hep genç işi olmayan arabalar kullandım, birazda böyle sporif bir araba kullanmak istedim Arka koltukları feciymiş gerçekten ama çok önemli değil sürücü koltuğu rahat olduktan sonra. İstediklerim sportif, coupé ya da cabrio, birazda hızlı kaçabilen bir araç.
  • al bence çünkü üstü falan açılıyor....çok nadir bir özellik...hevesini alırsın...ama tavsiyem hevesini kısa sürede alman
  • quote:

Orijinalden alıntı: pegai17

al bence çünkü üstü falan açılıyor....çok nadir bir özellik...hevesini alırsın...ama tavsiyem hevesini kısa sürede alman

2.el fiyatlarına bakılırsa çok kayıbım olmaz gibi duruyor kısa vadede
  • Arka koltuklar, MINI kadar, Porsche kadar dardır. Kısa mesafelerde idare eder. Hoş sonuçta arka koltukta oturarak kullanmıcaksın arabayı Temizini bulursan kaçırma.
  • ben zevk için alınan riskin sınırları zorlamasından tarafım. yani spor araba hevesin varsa ve bu hevesi gerçekleştirmek istiyorsan, aklının değil kalbinin sözünü dinle. ne forumda yazanları dikkate al ne çevrendekilerin söylediklerini...

ben aynı durumda olsam arabanın bana ne kadar kaybettireceğini hiç umursamazdım. bunun adı savurganlık değil. zevk dünyaya bir kere geliyoruz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: -BoZ-

ben zevk için alınan riskin sınırları zorlamasından tarafım. yani spor araba hevesin varsa ve bu hevesi gerçekleştirmek istiyorsan, aklının değil kalbinin sözünü dinle. ne forumda yazanları dikkate al ne çevrendekilerin söylediklerini...

ben aynı durumda olsam arabanın bana ne kadar kaybettireceğini hiç umursamazdım. bunun adı savurganlık değil. zevk dünyaya bir kere geliyoruz...

Zevklerını tatmın ederken , biraz uçuklasırken zarar verebılceklerınde 1 kere gelıyor

• Çok spor arabam olsun gibi bir aspirasyonum yok ancak yolda yanımdan geçerken gördüğümden beri hoşuma gidiyor
  • Daha yakısıklı ve kaliteli bir araç alıp celik jant spor yay ve ses sistemi, karartmalı var vs. sana fıstık gibi genç işi araç
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jr09

quote:

Orijinalden alıntı: -BoZ-

ben zevk için alınan riskin sınırları zorlamasından tarafım. yani spor araba hevesin varsa ve bu hevesi gerçekleştirmek istiyorsan, aklının değil kalbinin sözünü dinle. ne forumda yazanları dikkate al ne çevrendekilerin söylediklerini...

Zevklerını tatmın ederken , biraz uçuklasırken zarar verebılceklerınde 1 kere gelıyor

zevk, imkan ve zamanın birleşimidir zaten. treni kaçırdıktan sonra para verseniz dahi satın alamazsınız. bu sebeple, satın alınılabilecek olanlar, uygun yaşlarda satın alınmalıdır ki "keşke" denilmesin.

hesabını bilen kimseye zarar vermez. müsterih olun.

• Peugeot 206 CC için biraz fazla bencede..araç çok ufak..20 bin liraya daha kullanışlı bi araç alabilirsin
  • Daha kullanışlı derken Önerileriniz varmı?
  • tek başına veya en fazla iki kişi bineceksen tigra twintop düşünebilirsin.207 den daha yeni ve güzel bir görünüme sahip
  • Tasarımı çok güzel. Ama kalite hiç yok. Sorunsuz, sıkıntısız bakın mutlaka, açılır tavan büyük problemler çıkarabilir. Ben kalite konusunda fransızlara hiç güvenmem. Kendimden biliyorum. Olmadık yerlerden sorun çıkarabiliyorlar.
  • herkese merhaba ... ben 206 cc 2002 model araç alcam ... fakat çok kararsızım 76000 de 16000 tl istiyor... alınırmı ? tavsiye edermisiniz kullanıcı varsa .. teşekkürler
  • bence uzak durun peugeotdan ,ama o paraya da daha iyi alternatıf aklıma gelmıyor onun tarzında ayrıca :gay car of the year 2003 anketinde birinci seçilen araba.
  • araç tam genç arabası, dönüp dönüp bakası geliyor insanın, hiç kullanmadım ama bindim seyehat ettim, arka koltukları rahatsız, diz mesafesi çok az ve arka tarafın cam alanı da dar olduğu için sıkıntılı, 2000cc olanına bindim lpgli idi, lpg olmasına rağmen yakıtı fazla ancak hızlanması çok iyiydi, fazla basınca lpgde de affetmiyor yakıyor, modifiyeli ve hor kullanılmış olduğu için her tarafından ses geliyordu, tavan birleşme noktasından yağmurda su alıyordu, yine birleşme noktalarından ciddi rüzgar sesi geliyordu, üstü açıkken daha bir havalı duruyor, 15000 tl civarına rahatlıkla alabilirsiniz ancak uzun süre kullanmayı düşünüyorsanız temizini bulup almaya çalışın. geniş tabanlı lastik ve jant, angel eye farlar, ledli stoplar, ekranlı teyp bu araca en çok yakışanlar. alın bir süre kullanır yine 206 cc hevesi olan gençlere rahatlıkla satarsınız.
  • Eğer beğeniyorsanız alın, hevesinizi alın, sonra da satın.

Yok değer kaybdecekmiş, yok zor satılırmış, aldırmayın...
    Her aracın bir alıcısı vardır...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.