Şimdi Ara

Peugeot 2008 mi Chery Omoda 5 Mİ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
42
Cevap
0
Favori
1.503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Neden bilmiyorum ama bu omoda 5 çok hoşuma gidiyor.
  • 8 konu daha aç söylerim
  • 408 al gec. sifir alacaksan acele et allure paketten koltuk isitma, bel/baldir destegi, kor nokta uyari, 360 derece kamera ve direksiyon isitmayi cikaracaklar yeni gelen partide
  • zotacing kullanıcısına yanıt

aslında psa grubu motoru baya başarılı cherye göre arkadaş haklı o konuda :D

www.sikayetvar.com
    Motor ve 408 Şikayetleri - Şikayetvar
    https://www.sikayetvar.com/motor?k=408
  • Valla 1.2 motora 8 yaktırdıktan sonra 1.6 ya 12 yaktırılır
  • 408 alırdım yerinizde olsam.

• Full 2008 al geç. 408 çok klostrofobik. 1.75 boyla arkada içim daraldı.

• Emekkk kullanıcısına yanıt

Bu ne ya, "0" araçlar patır patır motor arızası vermiş, okurken korku filmi seyreder gibi oldum. Hemen hemen şikayetlerin çoğu ya "0" araç ya daha 1 yaşında araçlar. Vallahi PSA grubundan bu motorlu araçları almak büyük cesaret işi, bunu bile bile alana şapka çıkartır, önünde saygıyla eğilirim.

Bu mesajın sahibi: 1.2 pt eat 8 C4X sahibi, araç bekleniyor. 

Ek: Konuya dönersek, ille de 2008 ya da Omoda 5 ten biri olacaksa ben Omoda 5 tercih ederdim. Bayide incelerken, Tiggolardan daha çok beğendim Omoda'yı, daha tok hissettiren bir yapısı ve hissiyatı var. 2008 e kıyasla (bana göre) daha şık bir araç, daha güçlü bir araç ve iç hacmi 2008 gibi boğucu değil. 2008'in arka koltuklarında uzun yola gitmeyi tahayyül edemiyorum, boğucu bir yapısı var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MÜŞAVİR -- 19 Mart 2024; 11:41:58 >

• MÜŞAVİR kullanıcısına yanıt

umarım başınıza gelmez şimdiden güle güle kullanın ,garanti uzatmayı ihmal etmeyin  

Teşekkür ederim, bayiden aradılar, yarın teslim alacağım aracı. Seçenekler kısıtlı olunca, donanım, hacim v.s. gibi durumlardan dolayı alabileceğim en iyi araç bu olduğundan tercih ettim. Umarım sorun yaşatmaz, kısmet.

• karşılaştırma aslında pejo'nun yeri hakkında da bir fikir veriyor. pejo ile çin araçları denktir anca.

• quote:

Orijinalden alıntı: beyinsis

karşılaştırma aslında pejo'nun yeri hakkında da bir fikir veriyor. pejo ile çin araçları denktir anca.

orta segmentte en iyi arabalar pejoda hocam
    vw toyota honda vs tırt
  • O paraları b segment 2008 yada Chery vermem

Biraz daha para çıkıp Formentor yada DS4 bakardim herhalde

• 2024 Peugeot 408 1.2 ( GT versiyonu ) alınabilir .Tüm güvenlik ve asistanlar var ve ekranları çok güzel ama 2000 lik fiyat bence biraz yüksek.Allure modeli ise 1800 civarı ama bazı donanımlar yeterli değil.

Peugeot modellerinde direksiyon ile ön panel açısı çok can sıkıcı ve motor verimli değil ( sanayiden çıkmaz - Çok yakıyor ) diyenler var ama EAT8 Otomatik vites sorunsuz ve harika.

Bu fiyatları verecekseniz bir çok seçenek var

Bazıları beğenmeyebilir ama Toyota C HR 2024 yeni kasa sport modelide güzel ve yakıtı ekonomiktir şehir içinde. 1700

Bol donanımlı ve kalite algısı yüksek sayılabilecek B+ SUV Hyundai Kona modeli. 1680

Volkswagen grubuna ait Cupra Leon. 1650

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bamorex -- 19 Mart 2024; 22:13:27 >
  • Tiggo 7 pro ilk alanlardanım

Mayıs ortası teslim aldım geçen sene

Araç şehir içi 9.5 lt

Şehirler arası 6.5 lt yakıyor

Konforuna süspansiyonuna diyecek laf yok

Donanım kısmını söylememe gerek bile yok sanırım

Bu zamana kadar şükür bir sıkıntım olmadı

Binmeyen kullanmayan sallayan kendi bindiklerini araba sanıyor

Velhasıl kelam güzel araba

(Önceki 2 aracım 2021 pevgeot 308 allure sport ve 2015 tiguan idi )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dr_gorunmez -- 19 Mart 2024; 23:10:15 >
    Sadece motor değil, diğer bölümler için de vatandaşların yazdıkları da korku filmi gibi. Sıfır kalite kontrol, maksimum hızda baştan savma üretim, sıfır PDI gibi süreçlerden geçerek, daha doğrusu hiçbirine tabi olmadan üretilip teslim edilmiş gibiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 20 Mart 2024; 1:10:24 >
  • En sorunsuz parçası EAT8 şanzıman onu da Aisin Japon Toyota üretiyor   Gerisi şansa kalmış, Stellantis araçları arıza da verebilir, vermeye de bilir herkese farklı tecrübe yaşatan bir marka. Fakat kesin olan birşey var çok uzun vadeli binilecek araçlar değil parça kaliteleri zayıf oluyor.

@bamorex

• zotacing kullanıcısına yanıt

Ben sana "hocam" diye hitap etmişim ancak yazdığın mesajdaki seviyesizlik ve bilgisizliğe bak.

Bes belli yanmışsın işte. Her ay satışlarda rekor kırıyor yeni Cheryler , sol şeritte bol bol Chery göreceksin merak etme, ancak senin salladığın gibi 60km hızlarda değil  

• Ronaldo-9 kullanıcısına yanıt

Benim senin gibi bedava marka fanatikliğim yok ve olmadı. Zamanında bu işi de yaptım yani merak etme.

Chery isterse Türkiye'de en çok satan marka olsun fark etmez, verimsiz motor ve dandik bir araç.

Samsung'da en çok satan cep telefonu markasıydı çoğu zaman ama hiç bir zaman Iphone'nin yakınına dahi yanaşamadı.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.