Şimdi Ara

PESEdit 2013 Patch 6.0 çıktı 04.09.2013 (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
700
Cevap
5
Favori
260.058
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2.4 patchi yükledim ama kadrolarda hatalar var galiba, galatasarayda hiç duymadığım futbolcular var, anlamadım...
  • 2.3 ve 2.4 versiyonlarında oyunu hızlandıramadım arkadaşlar belirli bi sebebi varmı ?
  • Patch yaparken oyunun başka yerleri bozuluyor.
  • PESEdit 2013 Patch 2.5 Yakında!!!
  • Umarım fazla bekletmezler zira pesin yeni patchi ile uyumlu değildi 2.4 pes edit...
    Bu arada belki bilgisi olan vardır elimde fenerbahçe'nin GDB klasörü var bunu pes edit yamasına atabilirmiyim, eğer atarsam nasıl yapmam gerekir yardımcı olabilirmisiniz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: halikarnas1970

Umarım fazla bekletmezler zira pesin yeni patchi ile uyumlu değildi 2.4 pes edit...
    Bu arada belki bilgisi olan vardır elimde fenerbahçe'nin GDB klasörü var bunu pes edit yamasına atabilirmiyim, eğer atarsam nasıl yapmam gerekir yardımcı olabilirmisiniz...

bu adam neden tr ligini yapmıyor
  • Artık türkiye ligini kimse sallamıyor, adamlar rusya ligini yapıyor bizimkini yapmıyor.
  • PESEdit 2013 Patch 2.5 çıktı indirme linkleri ve Torrent Link ilk mesaja eklendi.
  • türkiye ligi için pesbox yazıp aratın.en son versiyon 1.0 cıktı ve gayetde güzel olmus.
    şu ana kadar oynadıgım en güzel patch ise "qpes" google yazıp aratın.bunda da türkce yok ama bence en güzel yamalardan biri
    şiddetle tavsiye olunur
  • quote:

Orijinalden alıntı: lyldz

türkiye ligi için pesbox yazıp aratın.en son versiyon 1.0 cıktı ve gayetde güzel olmus.
    şu ana kadar oynadıgım en güzel patch ise "qpes" google yazıp aratın.bunda da türkce yok ama bence en güzel yamalardan biri
    şiddetle tavsiye olunur

Yamalar güzel gözüküyor, teşekkürler
  • Sırf Dortmund için indiriyorum şuan yamayı, oyun müziklerinin değişmemesi gibi bir şansımız var mı?
  • şimdi bu yamayı kurdugumuzda 2012 deki gibi kendi aramızda lig oluşturabilecekmiyiz?
  • ya arkadaslar bende 2.4 yuklydu oyunu silip komple yeniden yukleyip 2.5 i kurdum ancak 2.lig takimlarini goremiyorum. Ana lig den Npower liginden bir takim alip yonetemeyecekmiyiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lepanto

Sırf Dortmund için indiriyorum şuan yamayı, oyun müziklerinin değişmemesi gibi bir şansımız var mı?

İmage klasöründeki song.tx dosyasını silmen gerekiyor
  • Bişey sormak istiyorum, pes edit 2.5 yaması, konaminin resmi 1.02 yamasıyla uyumlu değilmi??? 2.5 yamasını yükledikten sonra oyun 1.01 versiyonuna geri dönüyor yada ben mi biryerde hata yapıyorum anlamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: halikarnas1970

Bişey sormak istiyorum, pes edit 2.5 yaması, konaminin resmi 1.02 yamasıyla uyumlu değilmi??? 2.5 yamasını yükledikten sonra oyun 1.01 versiyonuna geri dönüyor yada ben mi biryerde hata yapıyorum anlamadım.

maalesef kitserv sorunu yuzunden 1.02 ile uyumlu degil..
  • Aslında hep en son patche göre yama yaparlardı demekki bunda öyle olmamış...
  • ya bu oyundaki bulanıklığı nasıl giderebilirim
  • 2.6 patch cikmis bugun.
  • Arkadaşlar Windows 8 yüklü laptopumda Pesedit Patch 2.5'i yüklüyorum ama PESEDIT.COM 2013 PATCH 'e bastığım zaman hiçbir şey olmuyor. Bunun nedeni ne olabilir acaba? Laptopta Win7 yüklü iken aynı patch sorunsuz şekilde çalışıyordu.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.