Şimdi Ara

PESEdit 2013 Patch 6.0 çıktı 04.09.2013 (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
700
Cevap
5
Favori
260.046
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lauren_blanc

patch v2.3 te eset truva buldu indirir indirmez de sildi :(((

rld crac.k dosyasını eset virüs olarak algılıyor bu dosyayı antivirüs programında tara dışı öğeler bölümüne ekleyiniz.
  • 2.1.1 FIX çıktı indirme linki ilk mesaja eklendi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deta53

2.1.1 FIX çıktı indirme linki ilk mesaja eklendi.

fix le patch i ayrı ayrı mı kuruyoruz??
  • quote:

Orijinalden alıntı: lauren_blanc

quote:

2.1.1 FIX çıktı indirme linki ilk mesaja eklendi.

fix le patch i ayrı ayrı mı kuruyoruz??

önce pesedit patchi ardından fıxı üzerine kuruyorsun.
  • Arkadaşlar ben sırasıyla Pro.Evolution.Soccer.2013-SKIDROW kurdum crack yapmadım ardından PesEdit2013 patch ve fix dosyalarını belirttiğiniz gibi kurdum en sonunda oyun açmaya sıra geldiğinde Pro Evolution Soccer Kurulmadı hatası alıyorum?! nedendir?

Sorunu çözdüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _ATi_ -- 20 Kasım 2012; 20:28:13 >
  • arkadaşlar yamanın önceki versiyonlarında oyunun hızını arttırabiliyordum yeni versiyonda en sona kadar çeksemde oyun hızlanmıyor.. neden olabilir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emyn1907 -- 20 Kasım 2012; 20:59:37 >
  • PESEdit 2013 Patch 2.4 yakında.
  • Tr ligini yine koymayacaklar Şu an netteki en sade ve en güzel yama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2.4 patch çıkmış
  • PESEdit 2013 Patch 2.4 çıktı indirme linkleri ilk mesaja eklendi.
  • PESEdit 2013 Patch 2.4 Torrent Link ilk mesaja eklendi.
  • gardaşım ben bu yamayı kurunca virüs programı crekin yanındaki dll dosyasını siliyor virüs sanıyor o zamanda oyun acılmıyor siz nasıl yapıyorsunuz bianlatıverin gari.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sxd

gardaşım ben bu yamayı kurunca virüs programı crekin yanındaki dll dosyasını siliyor virüs sanıyor o zamanda oyun acılmıyor siz nasıl yapıyorsunuz bianlatıverin gari.

sana açtığın konuda cevabını verdim.
  • İndiriyorum teşekkürler
  • Bu yamada değişiklikler nedir bilen varmı?
  • torrent başlamıyor başka bu sorunu yaşayan var mı
  • 2.4 ün FIX yaması ile ilgili bir gelişme olmayacak mı master lig veya bal da yada krampon seçiminde gene atıyor mu acaba ??
  • Öncelikle herkese merhaba
    Playstation3 için Data patch 2.4 olduğunu umduğum bi yamayı pek kullanmayı bilmememe rağmen yukledim. Ertesi gün transferlerin hepsinin gittiğini gördüm. Mesela enst hala beşiktaşta. İndirdiğim akşam türk takımları da güncellenmişti.
    veri güncellemesi yap dediğimde 2.0 yuklu olduğunu görüyorum yani 2.4 e yukseltemiyorum.
    Oyunum orjinal. Forumda araştırma yaptım ama bulamadım nasıl 2.4'e yükseltebileceğimi.
    Yardım edebilirsniz sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sergibarjuan -- 1 Aralık 2012; 11:40:11 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sergibarjuan

Öncelikle herkese merhaba
    Playstation3 için Data patch 2.4 olduğunu umduğum bi yamayı pek kullanmayı bilmememe rağmen yukledim. Ertesi gün transferlerin hepsinin gittiğini gördüm. Mesela enst hala beşiktaşta. İndirdiğim akşam türk takımları da güncellenmişti.
    veri güncellemesi yap dediğimde 2.0 yuklu olduğunu görüyorum yani 2.4 e yukseltemiyorum.
    Oyunum orjinal. Forumda araştırma yaptım ama bulamadım nasıl 2.4'e yükseltebileceğimi.

burdaki patch pc içindir.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sergibarjuan

Öncelikle herkese merhaba

burdaki patch pc içindir.

Yok Ben buradan yola cıkarak bi yukleme yapmadım zaten. Sadece bi veri guncellemesı yaptım sonra turk takımlarının guncel kadrolarıyla bi kaç maç yaptım. 1 gun sonra takımların kadroları eski haline döndü. Ve yukleyebileceğim, guncelleyebileceğim bi veri olmadığını bilgi ekranından gördüm. Silip tekrar yükledim ama olmadı kadrolar çok eski.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.