Şimdi Ara

PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU] (916. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
18.874
Cevap
67
Favori
767.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 914915916917918
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Milan daha yeni geldi, nasıl van basten gelsin?
  • Arkadaslar Konami yeni bir kampanya başlatmış, ödül mobil haricindeki platformlara gelirmi bilmiyorum ama oos ikonik messi verecekler sanırım.

PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackprague

Milan daha yeni geldi, nasıl van basten gelsin?

Bilmiyorum,önceki mesajlarda Van Basten'in adı geçiyordu.E football puanıyla alınabilen icon listesinden bahsedilmiştir, o zaman.

• bu bedava verilecek icon messiye de bakınca %100 haklısın o da barca edition alanları kızdırmayacak şekilde düşük stats.

• Madem bedava icon messi verecektin niye parayla sattın kalleş konami cruyf satsaydın parayla beleşe vereceğini bilsem beckham alırdım en başta abv konami yaptığın işe senin
  • blackprague kullanıcısına yanıt

İcon Messi,senin takımda nasıl oynuyor bilmiyorum bendekini 46 Level yaptım ,Barcelona ile 102 oluyor,normalde böyle bir oyuncunun uçup kaçması ,rakip oyunculara büyük üstünlük kurması gerek ama malesef Pes 21’in en kötü tarafı,icon oyuncular ,full seviyede bile olsa maç içinde sönüp gidiyorlar,oyundaki sistem,çoğu oyuncunun gücünü maç içinde törpülüyor,Çift Sf’de verimli olmuyor,oos mevkisinde top kaptırıp duruyor.Sadece Sğa mevkisinde verimli oluyor.

Pes 21’de iconlar içinde Rumenige’den ,bir de Torres’ten başkası çok da işe yaramıyor.Messi’yi veriyorlarsa versinler,maç içinde madara olur,kaybolur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo23 -- 7 Nisan 2021; 16:6:4 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: neo23

Van Basten mevzusu açılmışken sezon başından beri kadromda var.Kurt bonusundan gelmişti.99 ov oldu.Çok narin ,kırılgan bir santrafor,dokunan rakip oyuncu ,kim olursa olsun,topu kolayca kapıyor.Pes 20’de 99 ov hali ,çok can yakıyordu ,21’de bana sıradan bir forvet gibi geldi.95 Ov sarı efsane Rumenige ,Van Basten’den daha verimli oluyor.Belki de hep çift Sf taktiğiyle oynadığım için beklediğimi veremedi.433’te etkili olabilir.

@NaHaKu adlı kullanıcının, alıntılanan mesajı:

Alıntı

metni:
    Pazartesi alacağım Van Basten'i büyük ihtimal.

Elimde legend Rummenigge, Legend Cruijff var normalde. Rummenigge'den verim alıyorum ama Cruijff beklediğim kadar verimli olmadı. Rummenigge'yi ara ara SF olarak kullanıyorum. Onun dışında Juventus Edition'dan gelen Ronaldo'yu da SF olarak kullanıyorum ama ilginçtir ondan da verim alamadım. Aynı şekilde Messi'yi de SF denedim ondan da iş çıkmadı:) Tıkanıp kaldım yani.

• neo23 kullanıcısına yanıt
    Oyunun başlarında aşırı iyidi sonra ne yaptılarsa mor kart messiler gibi oldu ben oos oynatıyorum dediğin gibi top kaptırması oluyor ama yine de verim alıyorum son zamanlarda sadece bayern münich kadrosuyla matchday oynuyorum zaten
  • Cruyf gf oos oynat
  • Cruyf,Oos ve Gf’de ,icon Messi’den daha etkili olur.Yeter ki son seviyeye ulaşsın ve Barca forması giyinsin.

• Cruijff ikon değil maalesef, legend elimdeki İkon gelirse deneyeceğim çıkartmayı inşallah.

• neo23 kullanıcısına yanıt

Kesinlikle hiç verim alamıyorum.

• dragon241119 aferin sana bağlantı kopardın .galip geldin

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • bugün gelecek iconic momemnt oyuncuları

barcelona: guardiola,cruijff, rivaldo

b. munih: elber,beckenbauer,o kahn

bir de taylandın unutulmaz isimlerinden, adına şarkılar yazılan, çekik gözlülerin kralı, futbolun en büyük değerlerinden: c.songrasin

hediye olarak da bugün icon messi , pazartesi öne çıkan davies

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kacanga -- 8 Nisan 2021; 8:15:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kacanga

bugün gelecek iconic momemnt oyuncuları

barcelona: guardiola,cruijff, rivaldo

b. munih: elber,beckenbauer,o kahn

bir de taylandın unutulmaz isimlerinden, adına şarkılar yazılan, çekik gözlülerin kralı, futbolun en büyük değerlerinden: c.songrasin

hediye olarak da bugün icon messi , pazartesi öne çıkan davies

Çok teşekkür ederim üstadPES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU] 

Bu arada en sevindiğim Songrasin olduPES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU] Çıksa da oynasak.

• aynen ne zamandır bekliyorduk şükür kavuşturana :)

• kacanga kullanıcısına yanıt
    Beckenbauer için çekicemde elimde olan kahn gelirse çok söverim ya :)
  • Yeni Veri Paketi (5.00) ve Yama (1.05.00) Mevcut!

08/04/2021 itibarıyla yeni bir Güncelleme Dosyası (Veri Paketi 5.00 ve Yama 1.05.00) yayınlandı.

Ayrıntılar için aşağıya göz atabilirsiniz.

■ Güncellemeler ve İlaveler

・ BRASILEIRÃO ASSAÍ 2021 ve BRASILEIRÃO SÉRIE B 2021 (Brezilya) için yeni sezon verileri uygulandı.

・ Liga Profesional de Fútbol (Arjantin) için yeni sezon verileri uygulandı.

・ Campeonato PlanVital (Şili) için yeni sezon verileri uygulandı.

・ Liga BetPlay DIMAYOR'daki (Kolombiya) çeşitli takımların takım adları, formaları ve amblemleri değiştirildi.

・ Çeşitli milli takımlardaki oyuncuların adları güncellendi.

・ Güncellenmiş kulüp takımı adları.

・ Yeni/güncellenmiş kulüp takımı formaları.

・ Güncellenmiş kulüp takımı amblemleri.

・ Güncellenmiş milli takım formaları.

・ Yeni/güncellenmiş yüz modelleri.

・ Yeni/güncellenmiş oyuncu portreleri.

・ Yeni menajer portreleri.

・ Güncellenmiş oyuncu adları.

・ Güncellenmiş stadyum verileri.

・ Yeni krampon modelleri.

・ Yeni top tasarımları.

・ Güncellenmiş sinematik görüntüler ve animasyonlar.

・ Yeni/güncellenmiş anlatım verileri.

■ Global İyileştirmeler

Genel oyun deneyimini iyileştirmek için her modda çeşitli küçük düzenlemeler yapıldı.

DP 5.0 ile güncellenen yüzler

PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kacanga -- 8 Nisan 2021; 10:43:24 >

• •Global İyileştirmeler

Genel oyun deneyimini iyileştirmek için her modda çeşitli küçük düzenlemeler yapıldı.

Daha çok momentummmmmm....

• Guncelledikce içine ediyorlar

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 914915916917918
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.