Şimdi Ara

PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU] (918. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.874
Cevap
67
Favori
766.870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 916917918919920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sağ ol hocam oyunun başları olsa kafayı yerdim zaten oyunu çok sallamadığım için yaktım bütün coinleri hepsi konaminindi zaten
  • 4. topta Elber geldi matchday de iş yapar artık

PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Meyyithan34 -- 8 Nisan 2021; 19:5:19 >
  • 1. Topta Elber 2. Topta guardiola geldi sonrası domates biber patlıcan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackmilk35 -- 8 Nisan 2021; 21:3:9 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • [

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tomyvercetti34535 -- 11 Nisan 2021; 1:51:55 >
  • Şimdi mithrain'in yayını izlerken gördüm 1000 mbit neti var, turkcell super onlinemış hız testi yaptı ping 4 falan. Baktım nete 1000 tl aylık fiyat olarak. Bunlar bu neti telekom altyapısı ile mi veriyor yoksa başka türlü uydu üzerinden bir net mi acaba bilen var mı

• superonline nin kendi fiber altyapısı var ama çok yaygın değil. ttelokom altyapısı değil. uydu üzerinden internetlerle falan pek oyun oynanmaz ping yüksek olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kacanga -- 9 Nisan 2021; 8:21:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kacanga

superonline nin kendi fiber altyapısı var ama çok yaygın değil. ttelokom altyapısı değil. uydu üzerinden internetlerle falan pek oyun oynanmaz ping yüksek olur.

Hee o zaman bu yayıncılar bu altyapının olduğu yerlere taşınarak çözüyorlar bu işi. 4 pingti zaten uydu olsa o kadar olmaz dediğin gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kalel99

Şimdi mithrain'in yayını izlerken gördüm 1000 mbit neti var, turkcell super onlinemış hız testi yaptı ping 4 falan. Baktım nete 1000 tl aylık fiyat olarak. Bunlar bu neti telekom altyapısı ile mi veriyor yoksa başka türlü uydu üzerinden bir net mi acaba bilen var mı

Turkceelin kendi alt yapısı var. Türksat kablonet gibi.

• Beleş coinle gelmeyecek herhalde bu beckenbaba. Sırt bu yüzden matchday çekiyorum myclub/klasman ya.

• willypincho

Bu nick tanıdık geldi mi millet? 1-0 dan 2-1 öne geçmemle kopması bir oldu. Oyunu açtım tekrar içerde bir kere daha koptu reset attım şimdi yok. Zamanlama tesadüf mü yani şimdi yoksa ddos mu yedik.

Net kopması gibi durmuyor, şu ara kopmadı yarım saattir 2-3 maç yaptım bişi yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kalel99 -- 9 Nisan 2021; 20:52:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kalel99

willypincho

Bu nick tanıdık geldi mi millet? 1-0 dan 2-1 öne geçmemle kopması bir oldu. Oyunu açtım tekrar içerde bir kere daha koptu reset attım şimdi yok. Zamanlama tesadüf mü yani şimdi yoksa ddos mu yedik.

Net kopması gibi durmuyor, şu ara kopmadı yarım saattir 2-3 maç yaptım bişi yok.

Ddoss atmış büyük ihtimalle video var mi

Bana en son 285 puanli rakip atmıştı internet var gösteriyor ama internet yok sonra modemi kapatim acinca düzeldi

• Rumenige sanırım bu oyunun ilahı. Arkadaş top alamiyorsun, pas atıyorlar adam dokunacak pozisyonda dokunmuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

Ddoss atmış büyük ihtimalle video var mi

Bana en son 285 puanli rakip atmıştı internet var gösteriyor ama internet yok sonra modemi kapatim acinca düzeldi

Alıntıları Göster

Yok almadım bro. alsam da bişi değişmeyecek zaten. Kopmadan sonra reset atmıştım 4 klasman matchday 1 myclub içi yaptım kopma falan olmadı. Normalde kopma olunca reset atmayla düzelmiyordu. kansız patlattı herhalde, zaten 2-1 olduktan sonra olması şüphelendirmişti. Engelledik şimdilik ama 13 girdi bize 5 maçlık seri puanı 5 maç bedava oynamış olduk. PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU] 

• Son 5 maçımın 4 ünde come back yaptım.3-0/4-0 gibi skorlar oldu.Oyun içi momentum vs. geçersek en büyük etki menejer t.damrong un.Hücum hattı çok iyi geri düştüğüm maçlarda bu taktiğe geçip bi tık kırmızı alınca takım canavarlaşıyor. Diğer büyük etkide inzaghi ve haaland sonradan girip boş geçtikleri maç yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Meyyithan34 -- 10 Nisan 2021; 9:28:13 >
  • strikeer kullanıcısına yanıt
    4 2 2 2 oynayanların efsane oyuncusu olacak hocam çok beğendim bende

• Yeni gelen icon Messi, Sf olarak gayet iyi iş çıkarıyor.Verimli kanat kartı olmasına rağmen içeri doğru hızlı kaçışlar yapabiliyorSon seviyede ve Barca formasıyla Sf de 100 ov oluyor.Oos mevkisinde de oldukça iyi. Barcelona sürümüyle gelen ve son seviyede 102 olan ilk Messi sadece sağ açıkta verimli oluyordu.Sf ,Gf ve oos da istediğim gibi oynayamıyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: neo23

Yeni gelen icon Messi, Sf olarak gayet iyi iş çıkarıyor.Verimli kanat kartı olmasına rağmen içeri doğru hızlı kaçışlar yapabiliyorSon seviyede ve Barca formasıyla Sf de 100 ov oluyor.Oos mevkisinde de oldukça iyi. Barcelona sürümüyle gelen ve son seviyede 102 olan ilk Messi sadece sağ açıkta verimli oluyordu.Sf ,Gf ve oos da istediğim gibi oynayamıyordu.

Cok karıştırmissin bedava ikon messi gezici kanat

102 olan messi ise yaratıcı oyun kurucu

• istanblue001 İ kullanıcısına yanıt

İlk icon Messi yaratıcı oyun kurucu ve ben sadece sağ açıkta verim aldım.433 pek oynamam yine de denedim.Çift Sfde ve oos mevkisinde işe yaramadı

Son gelen evet,verimli kanat değil de gezici kanatmış ve bu özellikte olmasına rağmen Sfde ve oos de iyi oynuyor.Normalde SF ‘de fırsatçı golcü kartı işe yarardı ,Messi’de bu özellik olmamasına rağmen fena oynamıyor,

Demek istediğim ilk icon Messi’den ilk aylarda verim alabildim ama defanslar ve orta sahalar güçlenince sahada kaybolmaya başladı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo23 -- 10 Nisan 2021; 20:20:53 >
  • neo23 kullanıcısına yanıt

Tamamdır yani senin iyi kullandığın mevkileri yazmışsın anladım

• 
Sayfa: önceki 916917918919920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.