Şimdi Ara

PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU] (917. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.874
Cevap
67
Favori
766.940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 915916917918919
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bazen böyle bir oynuyorum ben neymişim ya diyorum. Ver kaclar ara pasları uzaktan goller. Bir sonraki maça geçiyorum adam yanına pas atamıyor. Lan olm sen az önce 40 metreden vurdum 90a taktın.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bu kadar guncelleme yapıyolar kontrolumuz dısındaki oyuncularının onunden gecen topa mal mal bakmalarını duzeltmediler.

• Hala açılmadı.

• İkon Messi vermişler. Demek bu kadar durum vahim. PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: 454545454545

İkon Messi vermişler. Demek bu kadar durum vahim.  

İkon Messi vermesi de haksızlık. Bir sürü adam para harcayıp Barcelona Edition almıştı zaten. Haksız bir durum olmaması için Edition ile alınabilenlerin dışında dışında bir ikon vermesi gerekiyordu bence.

• 2 icon Messi bir mor Messi oldu elimde 8 tane daha Messi versinler bari hepsini Messi yapayım kadronun

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Otto_Skorzeny

İkon Messi vermesi de haksızlık. Bir sürü adam para harcayıp Barcelona Edition almıştı zaten. Haksız bir durum olmaması için Edition ile alınabilenlerin dışında dışında bir ikon vermesi gerekiyordu bence.

Alıntıları Göster

Değerleri düşük ama ya verilenin club selectiona göre. Bayağı düşük hatta.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beşinci topta Cruijff yakaladım:)))))

• Verdiği ikon düşük bir versiyon sanırım. 95 geldi 17 seviye fullenmesi. İlk alınan 46 seviyede fulleniyor

• Verdiği ikon düşük seviye olsa da, insanların elinde olma ihtimali çok daha düşük olan, düşük seviyeli başka bir ikon verseydi daha mutlu olurdum. Çünkü insanların elinde bunun olduğu, pek çok kişinin DP yapmak dışında bir işine yaramayacağını bile bile veriliyor gibi resmen. Neticede verdikleri Messi'yi DP yapıp Edition'dan gelene bastım:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Otto_Skorzeny -- 8 Nisan 2021; 13:32:0 >
  • barca secilirse selection messiden eksigi 8 9 civari hiz ve hizlanma. ama buglu cikar mi bilmem deneyen varsa yazsin

• Mağzaya giremiyorum. 500 puanlı normal oynayan bi arkadaşımda böyle uyarı almış. Bi sorun mu var oyunda.

PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU]
  • tsufrankwoli kullanıcısına yanıt

bazılarında da puan sıfır gözüküyormuş. bir konami klasiği güncelleme ile bir şeyleri yaparken bir şeyleri bozmuşlar. efootball puan sistemi şuan için sorunlu. seninkinde kurar ihlali nedeniyle diyor ama yine bu sistem sorunundan da olabilir. yarın yine bakım olacak sanırım . bakım sonrasını bekle düzeltirler en azından bir açıklama gelir

• Ahaaaa, yine Konami ve yine hata. Özür amaçlı ne verirler acabaPES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU] 

• küçük sorunlarda gp büyük sorunlarda özellikle bazı modların çökmesi sorununda efsane yetenek avcısı veriyorlar. yarın çözerlerse gp ile geçiştirebilirler. uzarsa anca efsane yetenek avcısı verirler.

• PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU]

İşte bu benim istediğim messi.oos oynatacaksaniz bu messi'yi kullanın derim.digeri yaratıcı oyun kurucu kaçmıyor aralara.
    Bedava verdiler diye silmeyin en azından bir deneyin derim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strikeer -- 8 Nisan 2021; 15:16:39 >

• 50 top 0 icon
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackprague

50 top 0 icon

Geçmiş olsun üstad. Konami'nin abuk sabuk işlerinden biri de bu maalesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: blackprague

50 top 0 icon

Çen cruffy mu arıyon çen.

• Kalel99 kullanıcısına yanıt
    Hee elumuze verdiler😂
  • 
Sayfa: önceki 915916917918919
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.