Şimdi Ara

PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU] (709. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.874
Cevap
67
Favori
767.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 707708709710711
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Alçak degaj beceri antrenörü yapman lazim
  • quote:

Orijinalden alıntı: GhostofTsushima

Zikler işte bu baştan beri soruyoruz

Alıntıları Göster

Orta alanda çok boşluk bırakır bu sistem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • efootball mağazasına yeni iconlar eklenmiş.robson ve rivaldoyu almıştık şansa bak ya,

kaçırdık maldiniyi

21'e sürekli desteğiniz için teşekkür ederiz. Bir dizi yeni eFootball Puan Ödülü artık myClub modunda eFootball Point Shop'ta mevcut. Bir arıza için aşağıya bakın.

D. FORLÁN (Iconic Moment Series)

IRWIN (Iconic Moment Series)

O. KAHN (Iconic Moment Series)

P. MALDINI (Iconic Moment Series)

T. ROSICKÝ (Iconic Moment Series)

• dp için topları biriktiren bir arkadaş vardı.

beklenen kampanya gelmiştir.

MyClub'da bir Temsilci Seçeneği Kampanyası yürüteceğimizi duyurmaktan heyecan duyuyoruz.

Temsilci Seçenekleri, oyuncu imzalamaya ek olarak size rastgele bir bonus öğe verir.

Bu sefer, Temsilcinizin sizi bulduğu Seçenek, bir Özel DP Eğitmeni olacağınızı garanti ediyor.

Birkaç antrenör edinme ve en sevdiğiniz oyuncuların seviyesini yükseltme şansını kaçırmayın.

* Bulunan Özel EXP Eğitmenlerinin sayısı ve kalitesi şans eseri belirlenir.

■ Dönem

07/01/2021 06:00 - 13/01/2021 23:59 (UTC)

• Xbox ı olup da konami id eşleştirmek için yardım edebilecek var mı ? Diğer platformlardan yapmıştım

• Geçen hafta Gerrard verdi ya artık 1-2 hafta belamı beller bu konami bi tane Potw açıyım dedim gitti en dipteki adamı verdi
  • blackprague kullanıcısına yanıt

potw den kimin için top açtınki.

maldini yi aldınmı,kaçırdık güzelim adamı .

• Burak2658 B kullanıcısına yanıt
    Foden için. Bi tane açtım zaten. Maldini almam elimde sarısı var. Bir ayda mağazaya yeni icon eklediler muhtemelen gittikçe eklenecek şimdilik alacak kimse yok benim için beklemedeyim.
  • blackprague kullanıcısına yanıt

Aceleci davranmanın kurbanı oldum benPES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU] robson ile rivaldoyu aldım.

rivaldoyu alınca cruyff canavar gibi oynamaya başladı.

gerrard gelincede robson'a yer almadı.Maldini için gp ile 55 den fazla top açtım gelmedi.

şuan tek istediğim adamdı yıkıldım sabah sabah.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kalel99

Mobile'de Gerard'ı tek attım, diğerinde tiago'dan ileri gidemedik.   Gerçi bana stoper lazım orta saha kalabalık. Barca paketinden puyol, milan'dan maldini veya beckenbauer reyis ile sezonu kapatırım.

Hahaha ulan akşamına maldini dedim sabahına mağazaya eklendi.PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU]  46k mız var ordan bi maldini çekeriz artık. Efsanesi var ama ikonu daha tatlı tabi PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU] 

• Kalel99 kullanıcısına yanıt

bu oyun kesin bursalıları kayırıyor.adam maldini sipariş veriyor sabahına geliyorPES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU] 

ben ikametgahı bursaya aldıracağım

Ps ve mobilde id bağlamıştım. Başka nereden yapabilirim. Kahn’ı çok istiyorum:)
  • Irwin iş yapar mı sizce?

• Stoper ihtiyacım vardı Maldini ilaç olur,Gerrard bulunca ne olur olmaz diye Robson almayıp bekletmiştim.İcon olarak eksiğim sol bek ve stoperdi.Puyol-Maldini ikilisi oyun sonuna kadar gider.Coinleri Roberto Carlos için saklamaya devam :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hhuctas

Ps ve mobilde id bağlamıştım. Başka nereden yapabilirim. Kahn’ı çok istiyorum:)

PC için de bağlayabiliyorsunuz sanırım. Akşam ben de deneyeceğim.

PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU]
    Şöyle bişey var bende😃 +17 haftalık verdiği premium temsilci+hediye verdiği haftalık oyuncular (falcao gibi) hepsi duruyor😃

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m.r.c -- 7 Ocak 2021; 9:31:25 >
  • hhuctas H kullanıcısına yanıt
    Xbox ve pc
  • Maldini'yi puanını kullanmayanlar kesin alsın. Bu oyunda Beckenbauer'den sonra en iyi düzenlenmiş kart olabilir, oynamadığı yer yok defansta. Joker oyuncular çok önemli, hücumda zaten her hafta çok fazla oyuncu A-B form geliyor. Ama savunma oyuncularında çok daha az bu sayı. Maldini sol-sağ bekler, stoperi yedekliyor direkt. Robertson-Beckenbauer-Varane-Arnold oynuyorum mesela ben Varane Robertson C geldi. Yedeğe Maldini attığım an herhangi bir savunma yedeğine ihtiyacım olmayacak, büyük bir lüks. Robson aldığıma pişman oldum ama o da iyi kart sadece onu da yedekten alıyorum. Sağlık olsun.
  • aragorn34 kullanıcısına yanıt
    X box yokki bende. Ayrıca pc dede oyunum yok.
  • Hocam ırwin yerine Maldini düşünün
  • 
Sayfa: önceki 707708709710711
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.