Şimdi Ara

PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU] (708. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.874
Cevap
67
Favori
767.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 706707708709710
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yüzde 35 galibiyet yüzdeli 500 puanlık adam bile hile yapıyor.Vay Konami vay ,ne biçim serverin var
    .90.dakikada 4-0 yaptım rakip durdurdu 10-15 saniye sonra ne yaptıysa rakiple aranızda bağlantı sorunu var dedi maç geçersiz sayıldı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackprague

Hocam her şeyi bir kenara bırakacak olursak eğer bir golü yiyeceğin varsa kalede kim olursa olsun o golü yiyor. Yemeyeceği de varsa yemiyor. Geçen bir rakip geldi De gea vardı kalede ve full düşüşte kırmızıydı. Bu kalecinin leblebi gibi gol yemesi lazım normalde ama atamadım :) bazen gerçekten hiçbi matematik yapmadan sadece zevkine oynaman gerekiyor.

Bu kaleci konusuna kafayı taktım Donnarumma geçen 35 metreden frikik golü yedi

Gamepad'i televizyon'un tam ortasına gömecektim 😬

• Arkadaşlar bu arada petkovic deneyen var mı ?

5-2-3'de köşedeki gf'ler içe çekiliyor mu yoksa kanat gibi köşede mi kalıyor acaba ?

• Uncle Trevor kullanıcısına yanıt

5 de 5 maçında 90+5 de frikikten gol yedim berabere kaldim.kalecim icon kahn.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burak2658 -- 6 Ocak 2021; 23:50:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burak2658

5 de 5 maçında 90+5 de frikikten gol yedim berabere kaldim.kalecim icon kahn.

Rakipde ikon messi veya beckham varsa yandın zaten

İyi kullanıyorsa bildiğin penaltı gibi oluyor

Messi'den 3 tane yemiştim

Şerefsiz herif kaleciyi oynatıyorum son ana kadar bekleyip açık köşeye vuruyor 😁

Açık köşeye oyuncuyu çekiyorum oyuncu zıplıyor üstünden gol oluyor kafayı yemiştim 😁

• quote:

Orijinalden alıntı: Uncle Trevor

Rakipde ikon messi veya beckham varsa yandın zaten

İyi kullanıyorsa bildiğin penaltı gibi oluyor

Messi'den 3 tane yemiştim

Şerefsiz herif kaleciyi oynatıyorum son ana kadar bekleyip açık köşeye vuruyor 😁

Açık köşeye oyuncuyu çekiyorum oyuncu zıplıyor üstünden gol oluyor kafayı yemiştim 😁

Alıntıları Göster

Aynı maçta hem bekcham hemde messiden frikik golü yediğimi bilirim 😁 Dediğin gibi bu iki icon penaltı gibi atıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: blackprague

Bu hafta da formu B olacak. Donnaruma çıkaramadım bi türlü elimde De Gea var o da bu hafta B form Cech ile dönüşümlü kullanıcam. Ter Stegen de fena olmaz ama konami verir mi bilemedim.

Form durumu olmadığı icin sari efsane cech ve de gea alıyordum de gea formsuz gelince oynatiyordum bir mac da de gea formsuz gelince cech aldim ve bu onun son maci oldu daha da kadroya almam elindeki topu burakti yedim golu onun yerine alision aldim ama ilk kalecim de gea

De gea formda geldigi sürece diger kalecilere bakma bile ama formsuz olunca baska kaleciler de lazim oluyor donamura gelse onu oynatırım ikisi de c olursa hangisi formda ise onu oynatırım

Yarin cok rahat olacağım de gea b gelecek tek kaleci yeter

• quote:

Arkadaşlar bu arada petkovic deneyen var mı ?

5-2-3'de köşedeki gf'ler içe çekiliyor mu yoksa kanat gibi köşede mi kalıyor acaba ?

Gf ler iceri çekilmiyor o t.d de

• quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

Gf ler iceri çekilmiyor o t.d de

Alıntıları Göster

Teşekkür ederim

Öyleyse işe yaramaz

Potter diye bir td gördüm birinde

5-2-3 2 sf 1 gf

Bu adam bana hiç denk gelmedi 🤔

• PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU]

arkadaşlar biri yardımcı olursa çok sevinirim. 26100 e footbal puanı olan hesabımı sildim. konami hesabı silinince puanın gideceğini düşünmedim. Neyse yeni konami id bağladım, mobile 10000 geldi ama ps4 e gelmedi.

mobilde 11000 puan gözüküyor.

ps4 te 2200 puan

bu ikisi neden birleşmiyor? ne yapmam lazım?

yardımcı olursanız çok sevinirim, şu robson için uğraşayım

• Burak2658 B kullanıcısına yanıt
    Burak senin psn nicki nedir?
  • quote:

Teşekkür ederim

Öyleyse işe yaramaz

Potter diye bir td gördüm birinde

5-2-3 2 sf 1 gf

Bu adam bana hiç denk gelmedi 🤔

Alıntıları Göster

Onu bende aradım gelmedi gelmedi gecen geldi taktigi değişmiş 4231 olmuş

• memo90 M kullanıcısına yanıt

Deniycez vermeyebilir.kanatlsr orta saha oluyor cizginin hem ilerisine hem de gerisine cekilebiliyor..

• PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU]
    Id birleştirme de bu uyari geliyor
  • Mobile'de Gerard'ı tek attım, diğerinde tiago'dan ileri gidemedik. PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU]  Gerçi bana stoper lazım orta saha kalabalık. Barca paketinden puyol, milan'dan maldini veya beckenbauer reyis ile sezonu kapatırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kalel99

Mobile'de Gerard'ı tek attım, diğerinde tiago'dan ileri gidemedik.   Gerçi bana stoper lazım orta saha kalabalık. Barca paketinden puyol, milan'dan maldini veya beckenbauer reyis ile sezonu kapatırım.

Sende cruyff yok muydu video larda göremiyorum

• ben 3 tane hesaptan işlem yaparken hatlar karıştı, sonra sinirle hepsini sildim. 5000 e footbal puanını almıştım daha önce. o çok da önemli değil maksat mobile ile konsoldaki puanlar birleşse yeter.

• Oliver Khan degajları yüksekten atıyor sert seri nasıl atabilirim oliver ile

• quote:

Orijinalden alıntı: hhuctas

Burak senin psn nicki nedir?

Ben Xboxtayim hocam .ps5 digital edition stok yakalayabilirsem aranıza katılacagim inşallah 😁

• Burak2658 B kullanıcısına yanıt
    İnş.
    Demin burak123 gibi nickli arkadaşla oynadımda sen sandım.
  • 
Sayfa: önceki 706707708709710
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.