Şimdi Ara

PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU] (487. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.874
Cevap
67
Favori
767.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 485486487488489
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Burak2658

izlemek isteyen arkadaşlar için turkish canlı yayın var.platform ps4

Görüntü kalitesi nedir? gayet yumuşak ve güzel bir görüntü var.ps4 pro mu sizin cihaz.

• yayın benim değil hocam.produr büyük ihtimalle.

arkadaş avusturyadan yayın yapıyor.Hem görüntü kalitesi güzel hemde kablosuz ağdan bağlandığı halde birçok maçta lag yaşamıyor.

Biz ülkemizde kablolu zor oynuyoruz.

• Burak2658 B kullanıcısına yanıt
    Bi numarası yok şampiyon rozetini almak şahsen benim amacım onu aldıktan sonra puanım 400e düşse sallamam geçen sene aldık bakalım bu sene de alırsak güzel olcak para ödülünü bırak hiçbir ödül yok ilk 16ya bile :)
  • Bu W0lwerin1981 bizim wolwerenin yedek hesabı mı forumdaki?

Kayıp durdu içine etti maç keyfimin. Kankama 1 gol de ben hediye ettim aslında ama niye kaydı durdu çözemedim. PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU] 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • POTW'de Melih Demiral var sanırım. İnşallah yarın yakalarım Melih'i.

• Bugün puan kasan Arapların günüymüş ,bundan sonra haftalık puan ödüllerinden bir gün önce yani çarşamba günleri oyuna girmeyeceğim.Oyunun rakip arama motoru,hangi tür rakiplere karşı zorlanıyorsam ısrarla o ülkelerden rakip buluyor veya bu oyun ,tamamen Ortadoğuluların oyunu olmuş !!Bazılarında lagdan adım atılmıyor,maçta adeta tekme atıyorlar,faul yok,oyuncumuza el ense çekiyorlar,faul ,kart vs yok!

Yeni oyunda server sistemi olmalı;durup durup bu adamlarla maç yapıp duruyoruz!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo23 -- 25 Kasım 2020; 19:36:38 >
  • 350 milyon gol olayından ses çıkmadı hala. İlginç...

Bu arada Maradona ölmüş. Ne futbolcuydu ama. Daha onun gibi bir futbolcu gelmez bu dünyayaPES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Otto_Skorzeny -- 25 Kasım 2020; 19:55:38 >
  • Maradona'ya çok üzüldüm çok severdim

Erken gitti

• Vay be efsane gitti hee, iyi topçuydu ama kötü yaşadı hor kullandı vücudu.

Konami'den bi maradona kampanyası gelebilir top açılımı şeklinde maradonayı anma hesabı.

• Uncle Trevor kullanıcısına yanıt
    İkonik maradona hediyesi gelir mi acaba ? Klasik forum ölücüsü gibi oldum ama konami sever böyle şeyleri umarım verirler.
  • waddey22 kullanıcısına yanıt
    Herkes ekmeğinin peşinde 😬
  • waddey22 kullanıcısına yanıt
    Verirlersede adamın ölüsünün hürmetine düzgün bi ayar yapsınlar bari,40. dakikadan sonra pili biten Maradona vermesinler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: waddey22

İkonik maradona hediyesi gelir mi acaba ? Klasik forum ölücüsü gibi oldum ama konami sever böyle şeyleri umarım verirler.

Muhtemelen gelir

• Çok manyak var oyunda...

PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: waddey22

Oha be kardeşim. PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU] 

• Arkadaşlar oyuncuların puanı tam olarak nasıl etki ediyor. Mesela Mbappe sf de 99 slk da 95 oluyor. slk oynatırsam 95 düşünce güçleri düşüyor mu hızı pası şutu vb yani sf oynarken hızı 99 slk geçince 93 e mi düşüyor ?

• Kalel99 kullanıcısına yanıt
    Bro o başka bir beldenin wolverine'si. Benim hesaplar Wolverine35.5 ve Wlvrne35 😁Bir kötü kadın çocuğu yüzünden her yerden ban yedik anasını satayım.
  • Dk 90 da 4. Golü attım 4-2 galibim 2 dk uzatma verdi rakip rasgele bi ara pası attı 4-3 oldu neyse dedim nasılsa bitti maç. Santra yaptıp pası benim defansa verdim dedim bitti maç uzun salladım geçen süreyi hesap edin benim forvet indirdi onun oyuncuya bi ara pası attı karşı karşıya kaldı indirdim ceza sahası dışı kaleciyi vuracagı köşeye cektim o köşede vurdu ve sonuç 4-4 rakip tabiki 300 puanlı yuzde 30 luk
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wlvrne35

Bro o başka bir beldenin wolverine'si. Benim hesaplar Wolverine35.5 ve Wlvrne35 😁Bir kötü kadın çocuğu yüzünden her yerden ban yedik anasını satayım.

Hee iyi bari, sonradan anladım gerçi zaten sen olmadığını. PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU] 

• Bu neti direk ps4'e aktarabildiğim an lag sorununu çözüyoruz. PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU] 

PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU]

• 
Sayfa: önceki 485486487488489
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.