Şimdi Ara

PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU] (489. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.874
Cevap
67
Favori
767.504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 487488489490491
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • güncel form durumlarını paylaşabilecek varmı beyler

• quote:

Orijinalden alıntı: Wlvrne35

Adamın 25lik galibiyet serisi güme gitti 😂 o dakikadan sonra da maç dönmez ya hu. Hep bize olacak değil ya.

https://www.youtube.com/watch?v=MZ89CGwOtEo&feature=youtu.be

Şu maç nasıl lag durumu? Seni bilmiyorum da adam net laglı, hatta input lag var top bile çevirememiş eleman. PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU]  bu haliyle oynanacak vaziyette değil resmen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kalel99 kullanıcısına yanıt
    Benim daha akıcı gibiydi. Adamda lag var belli oluyor.
  • SweetMuschy kullanıcısına yanıt
    PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU] PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU] PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU]

• özrail kullanıcısına yanıt
    Asist yapan Werner D form gelmiş. Her hafta penaltıdan gol atan B. Fernandes A geliyor ama . Akıl ermiyor bu işlerine.
  • Wlvrne35 kullanıcısına yanıt
    Bazı adamlara kıyak geçiyorlar resmen değişik bir form anlayışları var

werner çok top kaybı yapmış. asist dışında istatistikleri kötü . 6,5 altı puan almış D gelmesi normal gözüküyor. Ndombele de C-B sınırındaymış ama Son da sınırda ama onun B olması daha mantıklı olurdu. B. fernandes çoğu maç da döktürüyor adam 8,9 puanı var bu hafta A gelmesi normal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kacanga -- 26 Kasım 2020; 11:25:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wlvrne35

teşekkürler

• kacanga kullanıcısına yanıt

hocam sana kilit bir soru soracağım.

dün gece bakım öncesinde 950 puan civarında olan birisi.bugün 1000 puan olduktan sonra ranking turnuvasına girerse şampiyon apoletiylemi katılır yoksa bakıma 950 ile girdiği puandaki alkış seviyesindenmi katılır.

• Burak2658 B kullanıcısına yanıt

bugün 1000 olması bişey ifade etmez . katılacağı bölüm bakım öncesi alkışına göre belirleniyor

teşekkür ettim hocamPES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU] 

• Burak2658 B kullanıcısına yanıt

rica ederim.

Bireysel puanlarına nerden bakıyorsun

sofascore dan bakıyorum sitesi yasaklı galiba uygulamasını kullanıyorum. başka siteler de var paylaşan arkadaşlar olmuştu ama isimleri aklımda kalmadı

• Gerrard yok ama Torres varmış dedim sineye çektim, 10 top açacağım dedim sonra tuttuğun takım gelmiş 10 top da ne diyerek 23 top açtım ama nafile. Ben umudu kaybettim dostlar.PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU] 

• murat_lindemann kullanıcısına yanıt
    Oyunun ne bok olduğunu bilip buna rağmen alıp sonra sitem edecekler almasın zaten,coin alarak teşekkürlerini iletiyorsun ötesine gerek yok,60-70 topta ikon bulamayanlar var 5. Topta bulanlarda var bu riski bilerek top açıyorsun sonra vay efendim ikon gelmedi, 2+2=4 bunu bilerek sonucun 5 çıkmasını bekleme yani
    Teşekkürler hocam.
  • Meyyithan34 M kullanıcısına yanıt
    Bende 2700 coins vardı. Çıkmayacağına emindim 300 coinw kala bırakacaktım 20. Topta geldi . Allah'tan Alonso veya owen gelmedi.
  • Konami resmi siteden baş sağlığı yayınlamış maradona için ama kampanya yok şimdilik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Ben Ronaldinho için 40 top açtım zaten tüm coinleri onun için saklıyordum göze almıştım dibi görmeyi 1000 coin kala falan geldi eğer pakette gerard da olsaydı 1000 coini salıcaktım bugün ama sadece torres için o riske girmelimiyim bilmiyorum
  • 
Sayfa: önceki 487488489490491
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.