Şimdi Ara

PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU] (485. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
18.874
Cevap
67
Favori
766.864
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 483484485486487
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam işin biraz keyfindeyim, yedekte de Neymar var mesela Havertz'den bariz iyi ama sevdiğin topcularla yenilsen bile daha keyifli oluyor. Haaland'ı da 200k'ya aldım mesela scout kovalaya kovalaya. Alaba eski stoperimdi Varane öncesi canavar gibi zaten. DOS-bekler-stoperler hepsini yedekliyor, baya can simidi gibi orada. Beckham bu sene dediğin gibi inanılmaz önceden Koch ile oynuyordum ben ama Koch'un da formasyon opsiyonları çok dar, oyunda sol kanat ve sağ kanat çok az oyuncular o mevkiye uyumlu değiller direkt, Beckham orada çılgın atıyordu sağda. Kimmich-Kante oynuyordum normalde Havertz gelince çektim Beckham'ı geri. Biraz böyle deneyelim bakalım. Ama senin takım benimkine göre çok derli toplu tabi, ben 700-800 arası takılıyorum.
  • Xbox tarafınında suyu çıkmış iyice maçları geçersiz yapan yapana.Hem online klasman hem myclup almış başını gidiyor herkesde 10-15 maç seri var. Acil güncelleme şart.
  • Bu oyun oynanmaz yeter artik ya o kadar uğraşıyorum mac kazanıyorum 520 puanli biri geliyor ddos yapiyor benim bağlantı mi koparıyor daha 11 mac yapmis dk 89 11-0 öndeyim yediremiyorsan girme oyuna benim hakkımi neden yiyorsum o.c
    AliGozde0911
    Tam 16 puanı çaldın o puani almak icin 5 mac kazanmak
    Seni şikayet edecem bunun peşini bırakmayacağım öyle saldırı yapması değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gravitist kullanıcısına yanıt
    Dediğinde çok haklısın hocam. Nasıl keyif alıyorsan öyle oynamalisin.
    Kadro zamanla toparlar. Bu sene akıyor zaten :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kacanga

sadece aynı iconu icona basarsan yüksek verme ihtimali var oda sans işi diğerleri düşük veriyor. topluca 5-6 veya daha fazla benzer oyuncu basarsan yüksek alma ihtimalin var. dün beckhama orta uzmanı sğk vs karısık 4-5oyuncu bastın 12.000 verdi

Yok..iconu icona bassan da hikaye..iconlara hiçbir şekilde yüksek dp vermiyor..net olarak öyle ayarlamışlar..yani bunda hiç açık kapı bırakmamışlar..

Ben manu sürümünden beckham ı aldım..gelen kurt bonusundan da beckham çıktı..hiçbir şey vermedi..

4 tane ronaldinho çıktı geçtiğimiz ay..3 ünü bastım..belki 15 bin olmuştur 3 ü..

Gri kart ya da selection daki gibi coşma imkanı yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: SkyTech74

Direkt BTK üzerinden şikayet edin hocam.

Yok..bırakıcam..türk Telekom a taahütsüz bir paket alıp deneme amacıyla geçicem..

Superonline a 1 senedir yalvarıyorum..resmen yalvarıyorum..asla umursamadılar. Ne olursa olsun cayıyorum dedim..hemen arayıp 2 ay fatura almayalım devam edin dediler.. ben de tamam dedim.. ;)

Ben 99 senesinden beri turkcell kullanıyorum..ciddi faturalar ödüyorum..platinium müşterileriyim..bir kerecik gelip, burda sıkıntı var mı yok mu bakın, uzman bir network ekibi gelsin diye neler demedim..yok..asla gelmiyor..

Ben de bırakıcam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kalel99

Bu şekil çıktı. Değişiyor 3-5.

Alıntıları Göster

Eyvallah hocam.

• istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    11-0 :)
  • Mdoqan18 kullanıcısına yanıt

Hocam maçları kullanıcılar geçersiz yapmıyor.

Yeni nesil konsollar çıkınca series s ve series x,onlardan kaynaklı serverda problem olduğunu açıkladı konami.

Bu gece bakımdan sonra çözülecektir diye 20'sinde mesaj yayınladılar.

• Skaywalker06 S kullanıcısına yanıt

hocam şans işi resmen PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU]  bana da geçen sene sarısını oyunun sonuna doğru verdi, bu sene ön siparişten gelen 5 ikon hakkından çıktı. İlk fullediğim büyük oyuncu oldu. Her yerden her şekilde atıyor. Bayern seçilince boost oluyor hepten coşuyor

• neo23 kullanıcısına yanıt

Evet hocam uçuyor PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU]  Bende var, Bayern boost'u da gelince her yerden akıyor kaçıyor yorulmuyor ve golleri atıyor

Hocam işin hile hurda kısmını geçiyorum sonuna kadar haklısın. Diğer kısmı ise skor. Elin garibanına 11 tane atılır mı PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU]  3 tane atıp geç yoksa gol yedikçe rakip delleniyor.

Bozuk düşünceli insanlar yüzünden ben oyunda centilmen davranmayı bıraktım hocam.

3 farklı öndeysem top çevirip maç hızlı bitsin diye uğraşıyorum.Karşı tarafın ne yapacağını kestiremediğim için hiç kafamı ağrıtmadan maçı bitirmeye oynuyorum.

• yıl olmuş 2021 halen pes oynayanlar varPES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU] 

• Arkadaşlar kendinizin de kullandığı cat6 ethernet kablosu linki atar mısınız? Nette baktığım satıcılar hep çakal fotolarda fabrikasyon çakılı uç gösteriyorlar, yorumlara bakıyorum adam elle çakıp gönderiyormuş. Sizin satın aldıklarınızı atar mısınız?
  • blackprague kullanıcısına yanıt

sana geçen gün atmıştım ya ben. benimki aynı ona benzer, ama internetten alırsan ne geleceği meçhul. ben elektronikçiler çarşısından almıştım kendim. varsa imkanın sen de gözünle görerek al

• roketrakun R kullanıcısına yanıt
    Ya dışarı çıktığım yok ki ama çıkıp görerek almak en iyisi.
  • blackprague kullanıcısına yanıt

biraz soğuycak yumurtalar ama. sıcak su torbası falan yaparsın artık :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Burak2658

Hocam maçları kullanıcılar geçersiz yapmıyor.

Yeni nesil konsollar çıkınca series s ve series x,onlardan kaynaklı serverda problem olduğunu açıkladı konami.

Bu gece bakımdan sonra çözülecektir diye 20'sinde mesaj yayınladılar.

Hocam onunda etkisi vardır illaki. Fakat benim bahsettiğim başka maç kritik 2-1 öndeyim 3 ü atıyorum hemen hopp altta başlıyor çember dönmeye maç geçersiz. İki gün üst üste uzman kategorisinde macthday büyük finale kaldım ikisindede şanşa aynı rakip geldi ikisinde fark açılınca maç geçersiz oldu.Geçen hafta oynadığım rakip 950 küsür bu hafta karşıma Bi geliyor yapmış 1070 puan 13/13 oynuyoruz 1-0 öne geçiyor sorun yok maç 1-3 döndü daha gol sevinci yapmadan hopp yine geçersiz. Bunların hepsinin gol sonrasına gelmesi nin bence Server ile alakası yok.Umarım gelen güncelleme ile düzelir.

• 
Sayfa: önceki 483484485486487
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.