Şimdi Ara

PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI! (536. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
17.635
Cevap
73
Favori
52.604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 534535536537538
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar Klopp hakkinda ne dusunuyorsunuz kadromu yeni yeni kuruyorum siyah oyuncum yok sadece legend Cruyff var kadromda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Coop maçında rakip momentum yerse :)
    Direkler havada uçuştu, rakip resmen çıldırdı :)

• Sırası 500 olup efsaneleri yenebilen var mı :)

8 maçta 1 gol atamadım
  • Bu legend ne pis bir şeymiş!!! Ceza sahası içinde yalandan kendini atmalar ( sarı kartı yedi tabii ), fizik kurallarına aykırı şekilde alınan hava topları, son adamken yapılan kayarak müdahaleler ( sarı kart bile yemedi ), konaminin verdiği abuk sabuk fauller, yerini bulmayan paslar vs...

Neyse burdaki arkadaşlar sağ olsun verdikleri taktiklere uyup 65. dakikaya kadar topu tutup, sonrasında da fırsat buldukça hücuma çıkmaya çalıştım.Sonunda penaltılarla kazandım.O bile zor oldu ya, garanti olsun diye üçünde de ortaya attım; bilgisayarın kalecisi yerinden bile kıpırdamayıp kurtardı.Siz siz olun benim gibi hiçbir yön tuşuna basmadan ortaya şut çekmeyin.Beş penaltı kurtardım da öyle eledim.Sonuç gelen efsane : Rai

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hedgehog24 -- 2 Ocak 2019; 19:12:55 >

• 200.000 gp ile Canlı Yayındayım:https://youtu.be/jN6oclJIvK8

• Coinsleri de harcadım dayanamadım 8 top actim icinden nedved buldum iyi oldu degmis oldu ondan once 70 oyuncu filan çıkardım recoba geldi efsaneler den

Zaten oyuncularin cogu var

• gokhan5005 kullanıcısına yanıt
    umarım gec kalmadım bence roanldoyu al ben 230 mal ettim hocam sana videosunu paylasım hiç cevirme https://www.youtube.com/watch?v=msjrAu-HR8c
  • Kalel99 kullanıcısına yanıt
    Hocam 42 Lik kahn a ne diyorsun

• alexalexalex86 A kullanıcısına yanıt
    izledim videonu .emeğine sağlık,güzel yapmışsın.seviyorum bu tarz içerikleri.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar yarın haftanın oyuncularında kimler olur var mı tahmin eden?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -K@-

Kahn da bilgi eksikliği var 30'a kadar güncellenmiş. Hangi özellikleri nereye gelir kestirmek zor o yüzden.

• quote:

Orijinalden alıntı: blackprague

Arkadaşlar yarın haftanın oyuncularında kimler olur var mı tahmin eden?

Haftanın oyuncuları olmayacak yüksek ihtimal. 10 ocak'a kadar tatile çıkmış konami, canlı güncelleme yok, onlinedaki coop kampanyası da devam ediyor 1 hafta. Pc için bir kaç etkinlik yaparlar. Festive week 4 gelecek bi de herhalde.

• Kaç maçtır uğraşıyorum gerrard geldi, hatırladığım kadarı ile hız olarak yavaş fakat şut, pas gibi ozellikleri yüksek oluyordu, şuan dos olarak felipe melo, oos olarak coutinho var bunlara ek rakitic ve modric var, bu 4 oyuncunun arasına gerrard ı geliştirmeye değer mi? Birde lv 1 lewandowski gelmişti oda kenarda bekliyor, fv olarak aubameyang - firmino - dybala - cavani var yine geliştirmeye degermi bu kadro içerisine

• quote:

Orijinalden alıntı: Kalel99

quote:

Orijinalden alıntı: -K@-

Kahn da bilgi eksikliği var 30'a kadar güncellenmiş. Hangi özellikleri nereye gelir kestirmek zor o yüzden.

Alıntıları Göster
    hocam pesdb ile aynı gidiyor kahn muhtemelen 30 seviyeye kadar aynı 90 ov var 42 de 92 olur diye düşünüyorum.
  • matador_mirkhan M kullanıcısına yanıt
    Aynen oyle kadroya Ronaldo girdigi zaman oyun bitmistir. Top cevirmelerin bile hevesi nerdeyse kalmıyor 😊

• GP kasmak icin tavsiyelerinize ihtiyacim var sozlesme dayaniklilik vs derken kâr zarar kafa kafaya gidiyor ben nasil GP biriktirip yetenek avcisi alip yildizlari topliycam bilmiyorum. Kazandigim GP ler sozlesmelere gidiyor.

• suan 4-2-1-3 oynuyorum değişik birseyler bakınıom ilgimi 5-3-2 ve 3-3-3-2 çekiyor sizce nasıl bunlar. genelde kontra ataklı tb leri benimsiom. varmı aklında td olan? 5-3-2'de iachini var bi ama?

• lothraine kullanıcısına yanıt
    coop maç yapın. hem 6-7 oyuncunuzun sözleşmesi gidiyor(oda yedekte kalmazsa) hemde galibiyet başına 5000 civarı bi gp geliyor vede maçlar daha zevkli olabiliyor.
    yada özellikle pes dışında biraeyle uğrasırken en eziklerle kadro kurup paso sim maç yaparsınız muhtemelen genelde yenilirsiniz ama hiç yoktan iyidir vede maç sonu verdijleri agentlardaki toplarıda satarsın bu sekilde gp yavas dolar yalnız. bunu özellikle pese vakit ayırmadığında yap bence

• 
Sayfa: önceki 534535536537538
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.