Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir Kullanıcı, 8 Masaüstü Kullanıcı
17.630
Cevap
110
Favori
9.792
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI!
Giriş
    326 Mesaj

umarım gec kalmadım bence roanldoyu al ben 230 mal ettim hocam sana videosunu paylasım hiç cevirme https://www.youtube.com/watch?v=msjrAu-HR8c
    |
    |
    gokhan5005 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam 42 Lik kahn a ne diyorsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Kalel99 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    İntel İ7 4790 Asus STRİX GTX 1070 HAFX ADV. Corsair Pro CL 9 2133 2x4, Asus Z97 Maxsimus HERO, Benq XL2420Z, 240 gb Corsair SSD, 2 TB Baracuda, Cooler Master 212x, Steelseries RİVAL, Logitech G930, Kingston Hyperx Could 2, Steelseries GCK+...
  • Yüzbaşı
    292 Mesaj

izledim videonu .emeğine sağlık,güzel yapmışsın.seviyorum bu tarz içerikleri.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    alexalexalex86 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Binbaşı
    1036 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: -K@-

Kahn da bilgi eksikliği var 30'a kadar güncellenmiş. Hangi özellikleri nereye gelir kestirmek zor o yüzden.

Orijinalden alıntı: blackprague

Arkadaşlar yarın haftanın oyuncularında kimler olur var mı tahmin eden?

Haftanın oyuncuları olmayacak yüksek ihtimal. 10 ocak'a kadar tatile çıkmış konami, canlı güncelleme yok, onlinedaki coop kampanyası da devam ediyor 1 hafta. Pc için bir kaç etkinlik yaparlar. Festive week 4 gelecek bi de herhalde.

|
    |
    Kaç maçtır uğraşıyorum gerrard geldi, hatırladığım kadarı ile hız olarak yavaş fakat şut, pas gibi ozellikleri yüksek oluyordu, şuan dos olarak felipe melo, oos olarak coutinho var bunlara ek rakitic ve modric var, bu 4 oyuncunun arasına gerrard ı geliştirmeye değer mi? Birde lv 1 lewandowski gelmişti oda kenarda bekliyor, fv olarak aubameyang - firmino - dybala - cavani var yine geliştirmeye degermi bu kadro içerisine

|
    |

Orijinalden alıntı: Kalel99

quote:

Orijinalden alıntı: -K@-

Kahn da bilgi eksikliği var 30'a kadar güncellenmiş. Hangi özellikleri nereye gelir kestirmek zor o yüzden.

Alıntıları Göster
    hocam pesdb ile aynı gidiyor kahn muhtemelen 30 seviyeye kadar aynı 90 ov var 42 de 92 olur diye düşünüyorum.
    |
    |
    İntel İ7 4790 Asus STRİX GTX 1070 HAFX ADV. Corsair Pro CL 9 2133 2x4, Asus Z97 Maxsimus HERO, Benq XL2420Z, 240 gb Corsair SSD, 2 TB Baracuda, Cooler Master 212x, Steelseries RİVAL, Logitech G930, Kingston Hyperx Could 2, Steelseries GCK+...
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    2 Not
    |
    |

Aynen oyle kadroya Ronaldo girdigi zaman oyun bitmistir. Top cevirmelerin bile hevesi nerdeyse kalmıyor 😊

|
    |
    matador_mirkhan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    329 Mesaj
    GP kasmak icin tavsiyelerinize ihtiyacim var sozlesme dayaniklilik vs derken kâr zarar kafa kafaya gidiyor ben nasil GP biriktirip yetenek avcisi alip yildizlari topliycam bilmiyorum. Kazandigim GP ler sozlesmelere gidiyor.

|
    |
  • Yarbay
    2400 Mesaj

coop maç yapın. hem 6-7 oyuncunuzun sözleşmesi gidiyor(oda yedekte kalmazsa) hemde galibiyet başına 5000 civarı bi gp geliyor vede maçlar daha zevkli olabiliyor.
    yada özellikle pes dışında biraeyle uğrasırken en eziklerle kadro kurup paso sim maç yaparsınız muhtemelen genelde yenilirsiniz ama hiç yoktan iyidir vede maç sonu verdijleri agentlardaki toplarıda satarsın bu sekilde gp yavas dolar yalnız. bunu özellikle pese vakit ayırmadığında yap bence

|
    |
    lothraine kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    329 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: matador_mirkhan

coop maç yapın. hem 6-7 oyuncunuzun sözleşmesi gidiyor(oda yedekte kalmazsa) hemde galibiyet başına 5000 civarı bi gp geliyor vede maçlar daha zevkli olabiliyor.
    yada özellikle pes dışında biraeyle uğrasırken en eziklerle kadro kurup paso sim maç yaparsınız muhtemelen genelde yenilirsiniz ama hiç yoktan iyidir vede maç sonu verdijleri agentlardaki toplarıda satarsın bu sekilde gp yavas dolar yalnız. bunu özellikle pese vakit ayırmadığında yap bence
    Agent in verdigi toplardan kastiniz yetenek avcisini satmak mi

|
    |
    |
    |
    Dün 3-4 maç yapabildim efsaneyle, son maçımda penaltılara kaldım 11-12 yenildim . Eşim tanık oldu kesin bunda bir hile var diyor . En alakasız kişi bile bu yorumu yapıyorsa ben ne için uğraşıyorum dedim bıraktım . Tamamen sözleşme katili bir ödül maçı açmışlar

10-15 maç yaptım, bazılarında 4-5 fark attı kapattım oyunu.. dün akşam liverpool a karşı 1-0 öne geçtim uzatmalara 1-1 le girdik. 2-1 golü buldum sonra ne yaptım ben bile hatırlamıyorum:) efsane yi yenmek için bildiğin oyun tarzım değişti. alan kapatması, geri de karşılama oynamaya başladım
    |
    |
    PhysicalEducation kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

aynen sabırlı oynamak lazım, ben net pozisyonları kaçırınca o en basit atakta gol bulunca sinir oldum, sonra daha çok üstüne saldırdım geride karşılamak yerine bu sefer açık alan yakalayıp verkaçla perişan ediyor.
    |
    |
    DembaBa9 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Trabzonspor

Sırası 500 olup efsaneleri yenebilen var mı :)

8 maçta 1 gol atamadım
    Naıl yenemiyorsunuz iki kez girdim as takımla 4 attım 4-4-2 ile oynayın

SEO
Bey Azura
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
2,047
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.