Şimdi Ara

PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI! (538. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.635
Cevap
73
Favori
52.600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 536537538539540
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu haftanın tüm yenilikleri:https://www.youtube.com/watch?v=Gzr_ku3tNi4&t=56s

Konami yetkilileri hala tatilde belli ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi klasizm -- 3 Ocak 2019; 12:1:25 >
  • Yves Didier Drogba kullanıcısına yanıt
    Defansın 80 - 78 - 80 - 82 olunca bir şey yapamıyorsun maalesef.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sene bazi tdler,bazende haftalik guncellemeler ile deli gibi press ile acayip onde baski uyguluyorlar.demin 1 tanesi palmerias takimindaki manejer ile oynuyordu.nefes aldirmadi.oyunun ilk ciktigi kloop gibi zombi misali press ile oynayiyirdu takimi...burada benzer sekilde oynatan menejerleri paylasirsaniz sevinirim

Bir ara tottenham'in menejerini almistim ve bahsettigim gibi oynatiyordu.sonra araya haftalik guncelleme girdi ve sonrasinda baski gitmisti

• Arkadaş efsane paketini açtım rai diye bir şey verdi , 50 tane paket açtım siyah top bile vermedi bi tane bile efsane gelmedi.Ben daha anca bu oyuna girerim paket açarım çıkarım daha da oynamam resmen dalga geçiyorlar benimle

• kemalbjkk kullanıcısına yanıt
    Yakisir besiktasimiza takımına bnm nick koymusun

• DinoCrocetti kullanıcısına yanıt
    Girersin hocam girersin hiç Merake etme, 3 gün sonra sinirin geçer iki maç atayım deyip bir daha girersin bu iş böyledir. Sadece siz değil burada oyunu bıraktım diyenlerin yüzde 95 i asla bırakamaz. Nasıl bir illetse işte nasıl bir cazibesi varsa her girişinde kazanacağım umudu beslettiriyor. Adamlar da uyanık sana 5 maç kazandırtıyor kendinle gurur duyuyorsun sonraki gün 6 maç kaybettiriyor nefret ediyorsun sonuçta ne oluyor hırslanıyorsun. Böylece oyundan hiç ayrılamıyorsun 😃😃selamlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • gokhan5005 kullanıcısına yanıt
    tşk edeirm dostum takibe alırsan sevinirim ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr_Otis

Girersin hocam girersin hiç Merake etme, 3 gün sonra sinirin geçer iki maç atayım deyip bir daha girersin bu iş böyledir. Sadece siz değil burada oyunu bıraktım diyenlerin yüzde 95 i asla bırakamaz. Nasıl bir illetse işte nasıl bir cazibesi varsa her girişinde kazanacağım umudu beslettiriyor. Adamlar da uyanık sana 5 maç kazandırtıyor kendinle gurur duyuyorsun sonraki gün 6 maç kaybettiriyor nefret ediyorsun sonuçta ne oluyor hırslanıyorsun. Böylece oyundan hiç ayrılamıyorsun 😃😃selamlar
    çok doğru tespit
  • ExTx E kullanıcısına yanıt
    Kardeşim yanlış hatırlamıyosam 2ay kadar oldu gayet iyi taktiği var memnunum

• Gecen haftayi altin top bile goremeden gecirmistim hep gumuslerle. Bugun Batistuta temsilcisinden Messi cikti. Oyun resmen kafa buluyor benimle...

• Selamlar herkese iyi oyunlar,

Fifa dan soğumuş durumdayım FUT oynuyorum bi süre pese geçiş yapmayı düşünüyorum ilk defa oynayacağım adam akıllı, myclub modu falan nasıldır alışır mı 120₺ gibi bi ücreti var şu anda ps4’te

• The Eintabian kullanıcısına yanıt
    myclub beleş artık
  • Pes 2019 lite diyorsunuz sanırım ama ben diğer modları ve takımları da kullanmak istiyorum

• aynı efsaneden 3 tane olunca 1 tane istediğimiz efsane için takasa girebiliyormuyuz? Mesela bende 2 maldini var 3. gelse batistutayı alabilir miyim? Dünyada örneği yok sanırım aynı efsaneden 3 tane bulamadım takasa giren.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Eintabian

Pes 2019 lite diyorsunuz sanırım ama ben diğer modları ve takımları da kullanmak istiyorum
    Tamam arkadas da myclup beles girip deneyebilirsin diyor. ikisi de ozunde para tuzagi ama fut artik fifanin atariden hallice gercekciligi yuzunden iyice bitti. Pesde ki lisans sorununu fifa yasasa ertesi gun 1 kisi oynamaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Batistuta

aynı efsaneden 3 tane olunca 1 tane istediğimiz efsane için takasa girebiliyormuyuz? Mesela bende 2 maldini var 3. gelse batistutayı alabilir miyim? Dünyada örneği yok sanırım aynı efsaneden 3 tane bulamadım takasa giren.
    kesin olmamakla takas listesi sabit ve normal oyuncular var diye biliyorum. konaminin böyle bi imkan vereceğini sanmıyorum.bu yüzden bana da 2 o.kahn çıktı ve antrenör yaptım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batistuta

aynı efsaneden 3 tane olunca 1 tane istediğimiz efsane için takasa girebiliyormuyuz? Mesela bende 2 maldini var 3. gelse batistutayı alabilir miyim? Dünyada örneği yok sanırım aynı efsaneden 3 tane bulamadım takasa giren.
    Nick mesaj uyumu

• The Eintabian kullanıcısına yanıt
    MyClub FUT'un PES versiyonu zaten. Ucretsiz oldugu icin indirip deneyin. Begenirseniz tam surum alirsiniz. Ama sunu da soyleyeyim PES'in asil tadi duzgun bir yama ile arkadaslar arasinda offline oynarken cikiyor. Online modlar pek basarili sayilmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: lothraine

Nick mesaj uyumu

Alıntıları Göster
    öyle oldu evet :) Şu oyunda Batistuta çıksın başka kimsede gözüm yok. Bugün gelen 3 topu çevirdim oradanda çıkmadı başka bahara kaldı batigol
  • quote:

Orijinalden alıntı: kacanga

kesin olmamakla takas listesi sabit ve normal oyuncular var diye biliyorum. konaminin böyle bi imkan vereceğini sanmıyorum.bu yüzden bana da 2 o.kahn çıktı ve antrenör yaptım

Alıntıları Göster
    Bende maldiniyi kendisine antrenör yapayım, tek çekincem level 1 geldiği için az puan verir diye düşünüyorum. Sime koydum ama en fazla level 10 olur gibi.
  • 
Sayfa: önceki 536537538539540
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.