Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir Kullanıcı, 6 Masaüstü Kullanıcı
17.630
Cevap
110
Favori
10.044
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI!
Giriş
    9408 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Horoz Nuri

quote:

Orijinalden alıntı: PhysicalEducation

Dün 3-4 maç yapabildim efsaneyle, son maçımda penaltılara kaldım 11-12 yenildim . Eşim tanık oldu kesin bunda bir hile var diyor . En alakasız kişi bile bu yorumu yapıyorsa ben ne için uğraşıyorum dedim bıraktım . Tamamen sözleşme katili bir ödül maçı açmışlar
    Ben dördüncü maçta penaltilara kaldim atis anini bekleyip takip ettinmi kurtarması kolay 5 penaltida 3 kurtardim. Gide gele rocco diye brezilyali bir stoper verdi. Yani degmeyecek bir ödül .oynarken sinir ediyor verdigi ödülle ayri sinir ediyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Ozaman kendi adıma sevindim senin adına üzüldüm dostum , okadar kastığımıza değseymiş iyiymiş..

|
    |
    Horoz Nuri kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

hocam bu adriano şu an çıkıyor mu paketlerden ? bu sene pek oynamadım pes i. eğer çıkıyorsa ücretsiz sürümü indirip şansımı deneyeyim gaza geldim adrianoyu görünce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bbnnoglukml -- 3 Ocak 2019; 11:21:6 >
    |
    |
    kemalbjkk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hoca cokmu kısmet lisin ? Yoksa paramı basıp aldın?
    |
    |

Orijinalden alıntı: Nwankwo

Hoca cokmu kısmet lisin ? Yoksa paramı basıp aldın?
    Sence?

Koeman’ın OOS olabilen versiyonunu ne zaman almıştın? Bende diğer versiyonu var. Yakın tarihte almışsan bunu takip edip, geldiğinde alayım. 🤔

|
    |

Neredeyse hic fire yok o sebeple para ile alaınmış gibi duruyor lakin gp biriktirip bunlara basan arkadaşlarım var yakın cevremde :) birde ballı bademler var 3 top actı heri recoba adriano maldini cıkartan olabiliyor bu tip şeyler. :)
    |
    |
    blackprague kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Neredeyse hic fire yok o sebeple para ile alaınmış gibi duruyor lakin gp biriktirip bunlara basan arkadaşlarım var yakın cevremde :) birde ballı bademler var 3 top actı heri recoba adriano maldini cıkartan olabiliyor bu tip şeyler. :)
    hocam görmüyor musun yedekler de dahil legends :)

kardeşim dün gece itibarıyla sona erdi
    |
    |
    bbnnoglukml kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Coin fln almadım. Şu anda; Mattheus, Figo, Gerard, Gullit, Denilson, Stankovic, Cambiasso var. Legend edition aldım ve oyunu neredeyse her gün oynarım. Bende toplam 7 tane olduğuna göre, coin alınmadan bu kadar legend toplanması çok mümkün değil. Milyonlarca gp kasman lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ExTx -- 3 Ocak 2019; 11:57:47 >
    |
    |

kardeşim ben hiç normal top açmam legand için devamlı Gp biriktiriyorum bu kampanyadaki toplarıda 1000000 Gp 2150 coin ve gelen hediye coinlerle birde gelen gümüşleri serbest bırakıp gelen Gp lerle açtım bana maddi olarak 80 TL ye mal oldu
    normalde işimden dolayı pek fazla vaktim olmuyor ama çocuklarla top açmak büyük keyif onun için bizim ufaklıklarda GP kasıyo ben olmayınca :))
    |
    |
    blackprague kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Konami yetkilileri hala tatilde belli ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kılass -- 3 Ocak 2019; 12:1:25 >
    |
    |

Defansın 80 - 78 - 80 - 82 olunca bir şey yapamıyorsun maalesef.

|
    |
    Yves Didier Drogba kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Oyun aldiklarim:'MB-DH'cobainn'erencaner'Muratmurat71'CorleoneXT'Dnzksy84'stalker7777'Skayn'mustafapusti'batıege'Hock Hover'delpiero10'evs4evs'schumacher_'Echonight83'ercnsklc'BeV16'volcanic78'SeZo'haken61'Sean john'onurozupek'yuvanacuu'byhn38'burkibey'Mr.Kertenkele'engin430'HaciTTOR'
    Oyun sattiklarim:'mesafe4272'melih_1923'mhasal'R.Karaeski'kurtaran_ali'Diop.'MyilmazSeo'Cell_master'demirhaner61'grbzz'elkun'onurado'jose_julian'GoFree'paynetothemax'ugur19799'The.Mafia'parstatanga'knex1'TheodenKing'tarconi2'tchalla'humblemumble'takingthere27'İstan34bul'sharky2222'chosen1903'voldirim'krafwoll'
  • Yarbay
    7813 Mesaj
    Bu sene bazi tdler,bazende haftalik guncellemeler ile deli gibi press ile acayip onde baski uyguluyorlar.demin 1 tanesi palmerias takimindaki manejer ile oynuyordu.nefes aldirmadi.oyunun ilk ciktigi kloop gibi zombi misali press ile oynayiyirdu takimi...burada benzer sekilde oynatan menejerleri paylasirsaniz sevinirim

Bir ara tottenham'in menejerini almistim ve bahsettigim gibi oynatiyordu.sonra araya haftalik guncelleme girdi ve sonrasinda baski gitmisti

|
    |

PSN:ERTANTR
  • Yüzbaşı
    846 Mesaj
    Arkadaş efsane paketini açtım rai diye bir şey verdi , 50 tane paket açtım siyah top bile vermedi bi tane bile efsane gelmedi.Ben daha anca bu oyuna girerim paket açarım çıkarım daha da oynamam resmen dalga geçiyorlar benimle

Horoz Nuri

Yakisir besiktasimiza takımına bnm nick koymusun

|
    |

Girersin hocam girersin hiç Merake etme, 3 gün sonra sinirin geçer iki maç atayım deyip bir daha girersin bu iş böyledir. Sadece siz değil burada oyunu bıraktım diyenlerin yüzde 95 i asla bırakamaz. Nasıl bir illetse işte nasıl bir cazibesi varsa her girişinde kazanacağım umudu beslettiriyor. Adamlar da uyanık sana 5 maç kazandırtıyor kendinle gurur duyuyorsun sonraki gün 6 maç kaybettiriyor nefret ediyorsun sonuçta ne oluyor hırslanıyorsun. Böylece oyundan hiç ayrılamıyorsun 😃😃selamlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    DinoCrocetti kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    326 Mesaj

tşk edeirm dostum takibe alırsan sevinirim ..
    |
    |
    gokhan5005 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
Bey Azura
seo paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.