Şimdi Ara

PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI! (534. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
17.635
Cevap
73
Favori
52.600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 532533534535536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Efsanede yanlışlıkla 1 - 0 öne geçtim oyun sapıtmaya başladı. 5 metreye attığım kısa pas 30 metreye gitmeye bana yapılan hiç bir faulü çalmamaya ve alakasız 2 penaltı ile yenilmeme neden oldu sistem. Esasında keyif için oynuyoruz dimi almamak lazım bu oyunu ve Fifa 'yı.
  • Ya iyi oynar pas hatası yapmaz iyi defans yapar ona lafım yok da, her top mu onun önüne düşer ya her top abartısız her top, öyle bir ayarlıyor ki benim önüme düşse bile top hizlanip dışarı çıkıyor, 1.92lik defansın yanından Messi kafa golü atıyor, şuana kadar 20 maç yapmışımdir sadece 1 kere penaltılara gidebildim o da beyaz-bronz takımla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Level 3 takımla 4.maçımda aldım bende efsaneyi, Keegan geldi en kötüsü diyebilirim

• matador_mirkhan M kullanıcısına yanıt
    Hadi hayirli olsun dostum tebrikler.
    Ronaldo 4 yildiza biraz fazla geliyor.
    Ben fulledim bile

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mrat_ylmaz M kullanıcısına yanıt
    ben keşke 91 yapmasaydım dedim xD zaten 87'lik zapata vardı 88'lik ronaldo geldi neyime yetmiyo hemen gittim antrönör bastım:) 5 yıldız hem gözümü korkutuyo hemde uygum td yok.bi süre gitsin böyle şimdilik orta biraz zayıfımsı ama iş görüyo. zamanla artık

Zaten şu anda 3 Katı Deneyim Puanı kampanyası yüzünden takır takır level atlıyolar, keşke Ronaldo'yu yükseltmeseydin. 88 - 89 OV'da bile canavar gibi.
  • 10 gündür bekliyorum Valverde 4-3-3 hala gelmedi 2 günde bir gelen adam saçma dizilişlerle geliyor 😡

• quote:

Orijinalden alıntı: özrail

10 gündür bekliyorum Valverde 4-3-3 hala gelmedi 2 günde bir gelen adam saçma dizilişlerle geliyor 😡

2 gün önce vardı sanki? Bu menajer listesi 8 saatte bir değişiyor. Türkiye saati ile 03.00, 11.00 ve 19.00'da liste güncelleniyor. Bu saat aralıklarına özellikle dikkat etmek lazım.

Ben de uyumluluğu iyi bir 3 STP'li hoca arıyorum bakalım denk getiririz umarım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kalel99 kullanıcısına yanıt
    Vardı ama 3-3-2-2 olarak geliyor sürekli

• forumdan duyduğum taktikle 0-0 ile penaltılara kadar götürdüm ve penaltılarda kazandım. Kim geldi Figo sevinsem mi bilemedim
    88 lik ronaldoyu denedim ben verim alamadim fulledim.
    Zapata bende de var manyak sutlari ve bitiriciligi var çok sevdim.
    Birde Batistuta gelmisti bana 4 yıldızda bunları kullaniyorum.
    Elimde o kadar cok forvet var ki hangisini kullansam sasiriyorum bazen.

• quote:

Orijinalden alıntı: özrail

10 gündür bekliyorum Valverde 4-3-3 hala gelmedi 2 günde bir gelen adam saçma dizilişlerle geliyor 😡
    Hocam tavsiye etmem hücumda yetersiz kalıyor. Guardiola daha iyi 4-3-3 te

• mrat_ylmaz M kullanıcısına yanıt
    bu oyunda herkesin hevesidir bir Cristiano Ronaldo ama o eski halinden eser yok sanki. bi kere kanatlarda oynayabilirliği kanımca bitmiş. hız düşmüş. cr7'ye göre adeta uçan kanat oyuncuları var ki bende zaten 91 sterling ve 95'lik salah var.zapata bile o cüsseye göre daha hızlı. özellikle header özelliği çok yüksek diye istedim forvette dursun kafa golü atsın dedim. onuda görmedim daha. amaaa benim bi ronaldom var oyun benim için bitmiştir xD

• CyBeRaY C kullanıcısına yanıt
    yükselttiğime biraz pişman oldum bende dengelerimi biraz değiştirdiği için ama istediğim verimi göremedim daha. 87'lik zapata bile daha cok iş yapmıştı şimdiye kadar 91'lik ronaldodan ki gelir gelmez uyum seviyesi 99'du. bakalım nolcak.

• Yves Didier Drogba kullanıcısına yanıt
    Dün az kalsın alıyordum Guardiola yı ama emin olamadım hücum bölgesi geniş gösteriyor.Hücum bölgesi geniş ile orta arasında ne fark ediyor?

• Kalel99 kullanıcısına yanıt
    Guzel bilgi. Ben genellikle ogleden sonra bir kac saat aciyorum. Su ana kadar istedigim gibi bir T.D bulamadim. Aksam 7den sonra da bir bakarim. 4-3-3 Klopp gelse yeter. Arkadaslarla offline oynarken genelde Liverpool'u aliyorum ve etkili oynatiyor.

• Günün coins hediyesi 819 coins :) 820 yada 900 degil 819

• Çünkü 600 + 600 + 819 = 2019. Kapiş? :)
  • neler vardan tek maçlık legend ı almak için karşılaştırma yapıldığında kazanma veya kaybedince my club puanını etkiliyor mu
  • demr89 kullanıcısına yanıt
    Etkilemiyor. Bilgisayara karşı oynuyorsun. Online değil.
  • 
Sayfa: önceki 532533534535536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.