Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı
17.630
Cevap
110
Favori
10.042
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI!
Giriş
    264 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: scorpionn1982

Her oyuncuya farklı muamele uyguluyor kimine hemen ilk maçta veriyor diğerini uğrastırıyor sistemin bir acıgı var efsane modunda belki faydalanan olur liverpool gelirse topu kalecine ver 0-0 iken skor 65dakika bekle salah kesinlikle üzerine gelmiyor 65 dakikadan sonra uzerine 5 kişi gelecek ve sistem sana bir gol sansı verecek onu tek vuruşla atman lazım kaleci uzerine gelecek ben asırarak attım sonrası kolay oldu salah tek basına pres yaptı pas yaparak bitirdim degdimi kesinlikle hayır elimde zanetti vardı tekrar verdi 1 lv olarak denilson kampanyasının ikiside bos gecti full sarı top verdi eminim batistuta da vermeyecek 25000 lik pakettede nedved zanetti verdi aralıklı olarak sonrası full gri top en azından verdi buna sukur 3 yedek hesabım var 3undede efsane yok altınların hepsini artı gp harcadım hiçbirsey cıkmadı bilginiz olsun konami dagıttıgını bu kampanya tuzagı ile hemen geri alıyor ana hesabıma ellemedim orada birikiyor her hafta future acarak kullanıcam tavsiye ederim tuzaga dusmeyin
    Dediğin gibi barcelonada da 65 dakika basmıyorlar az önce denedim uzatmalara gitti 0-0 uzatmalarda 2-1 yenildim😄 tekrar deniyorum taktiği

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kalel99 -- 1 Ocak 2019; 16:41:44 >
    |
    |

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

|
    |

quote:

Orijinalden alıntı: CyBeRaY

Bana da elimde olan Guillit geldi.

Ulan şu adamı bi ben bulamadım ya bu nasıl şanssızlıktır.

Kaç gün oldu doğru düzgün 5'li bir hoca da vermiyor menajer al bölümünden bir deneyemedik gitti.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |
    merttasci13 nickli karakter yoksunu yaratık eğer burdaysan iyi oku!!! şu oyunu adam gibi oynamayacaksanız bırakın oynamayın ya maçın başında gol atıp sonrasında 90 dakika top çevirmekten , küfür yemekten bu kadar mı zevk alıyorsunuz?
    |
    |
    Maçı geçemeyen arkadaşlara basit bir yöntem.

karşı maç çevrilir sonunda 😜

|
    |

Ben gümüş altın karışımı takımla yenebildim komple siyahla tek kale oynayıp bile yenemedim .

|
    |
    gokhan5005 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Tam12

Nedir yani alt tarafı bir EFSANE maçı :)
    Maçı geçemeyen arkadaşlara basit bir yöntem.

Valla ilk seferde oldu. Teşekkürler valla 10 maç yaptım kazanamadım. Penaltıya götürmek lazımmış

|
    |
    Efsanede yanlışlıkla 1 - 0 öne geçtim oyun sapıtmaya başladı. 5 metreye attığım kısa pas 30 metreye gitmeye bana yapılan hiç bir faulü çalmamaya ve alakasız 2 penaltı ile yenilmeme neden oldu sistem. Esasında keyif için oynuyoruz dimi almamak lazım bu oyunu ve Fifa 'yı.
    |
    |
    Ya iyi oynar pas hatası yapmaz iyi defans yapar ona lafım yok da, her top mu onun önüne düşer ya her top abartısız her top, öyle bir ayarlıyor ki benim önüme düşse bile top hizlanip dışarı çıkıyor, 1.92lik defansın yanından Messi kafa golü atıyor, şuana kadar 20 maç yapmışımdir sadece 1 kere penaltılara gidebildim o da beyaz-bronz takımla.

|
    |
    Oyun aldiklarim:'MB-DH'cobainn'erencaner'Muratmurat71'CorleoneXT'Dnzksy84'stalker7777'Skayn'mustafapusti'batıege'Hock Hover'delpiero10'evs4evs'schumacher_'Echonight83'ercnsklc'BeV16'volcanic78'SeZo'haken61'Sean john'onurozupek'yuvanacuu'byhn38'burkibey'Mr.Kertenkele'engin430'HaciTTOR'
    Oyun sattiklarim:'mesafe4272'melih_1923'mhasal'R.Karaeski'kurtaran_ali'Diop.'MyilmazSeo'Cell_master'demirhaner61'grbzz'elkun'onurado'jose_julian'GoFree'paynetothemax'ugur19799'The.Mafia'parstatanga'knex1'TheodenKing'tarconi2'tchalla'humblemumble'takingthere27'İstan34bul'sharky2222'chosen1903'voldirim'krafwoll'
  • Binbaşı
    1049 Mesaj
    Level 3 takımla 4.maçımda aldım bende efsaneyi, Keegan geldi en kötüsü diyebilirim

|
    |

Hadi hayirli olsun dostum tebrikler.
    Ronaldo 4 yildiza biraz fazla geliyor.
    Ben fulledim bile

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    matador_mirkhan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2405 Mesaj

ben keşke 91 yapmasaydım dedim xD zaten 87'lik zapata vardı 88'lik ronaldo geldi neyime yetmiyo hemen gittim antrönör bastım:) 5 yıldız hem gözümü korkutuyo hemde uygum td yok.bi süre gitsin böyle şimdilik orta biraz zayıfımsı ama iş görüyo. zamanla artık

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    mrat_ylmaz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    776 Mesaj

Zaten şu anda 3 Katı Deneyim Puanı kampanyası yüzünden takır takır level atlıyolar, keşke Ronaldo'yu yükseltmeseydin. 88 - 89 OV'da bile canavar gibi.
    |
    |
    matador_mirkhan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    10 gündür bekliyorum Valverde 4-3-3 hala gelmedi 2 günde bir gelen adam saçma dizilişlerle geliyor 😡

Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.