Şimdi Ara

PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI! (455. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.635
Cevap
73
Favori
52.594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 453454455456457
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • En iyisi 2 maç atıp çıkmak her hafta canlı güncelleme oluyor formsuz oluyor çoğu oyuncu mecbur başka oyuncuları kadroya aliyorum

2 maç iyi oynamayinca başka t.d geçiyorum ama t.d lerin hepsi uyumlu oluyor

3 sf oynatan taktik ile devam edeyim en iyisi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ouz1806

Ben de ayni durumu yaşadım En sonunda Başkan 1. Sezon bitmeden kovdu takımdan

Bende zorluk seviyesini düşürüp yeniden başladım analige
    Sacma ya en iyi oyuncu da yeni malatya 3 atiyor kayseri 4 atiyor profesyonele cekiyorum besiktasa 5 atiyorum her maci domine ediyorum ben nasil zevk alicam simdi bu analigden. birde kornerden gol atamiyorum golu birak kafa vuramiyorlar. Birde cok musait kafalik pozisyonlarda her seferinde rovasataya kalkmalari yok mu.. paslar desen bazen hic alakasiz yerlere gidiyor zorlastiralim diye tuhaf yapmislar. Bilmiyorum belki yillardir fifa oynadigim icin alisamadim pese. Oyunda ki fizigi asiri begendim ama gozume batan bu zorluk kusuru oynamami engelliyor yapamiyorum yani.. en iyi oyuncu da tiki taka yapiyor hepsi 70 metreye xavi paslari atiyorlar profesyonel yapiyorum onunde ki adama atamiyorlar...

• Arkadaşlar pes19 da röveşata şutun özel bi tuşu var mı? Voleyle baya golüm var ama röveşata atamıyorum. Mesela fifa da bunun tuşu L2+◼️ di. Bide yerden sert şutun tuşu hangisi ceza sahası dışından

• lothraine kullanıcısına yanıt
    Oyun icindeyken hazir tatikleri 2 yedek degansif ve 3 yedek ofansif taktikleri seciyorsan ondan oluyordur
    Maç ayarlarında ayar ekraninda hepsini ayri ayri ayarlaman lazim.
    Oyunculari yer degistiriken x ile direk degilde basili tutarak surukleyerek oyuncuların yerlerini değiştir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    600 puanli adamin oyunu bilmedigini düşünmen en basta hata.
    Benim gibi her hafta Neler Var bolumunde çöp kadro ile oyuna girip sirf DP antrenöru kasan arkadaslar var.
    Şuan puanim 400 lerde sürünüyor ama normalda 800-900 lerde geziyorum.
    Ve benim gibi takılan cok arkadas var

• beyler bişey sormak istiyorum bu full kadroları coinsiz nasıl yapıyorsunuz?

günde 70-80k gp birikiyor zaten farming yaparak. yetenek avcısı desen 300-500k lazım bi oyuncuya, ajan kapatiyim desen 3.000k falan gerek onada.

ben anlamadım millete 3 tane messi falan geliyor adamda mbappe neymar ronaldo ne ararsan var.

hadi 70 değil 100k biriktir günde ayda 3.000k yapar zaten oda sabahtan akşama oyunun zevkine varmadan çöp kadronla oynican zaten.

ulan madem boş boş kastırıcam normal sıralama maçı bile oynayamicam ne diye kasıyorum ben aylarca.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrat_ylmaz

600 puanli adamin oyunu bilmedigini düşünmen en basta hata.
    Benim gibi her hafta Neler Var bolumunde çöp kadro ile oyuna girip sirf DP antrenöru kasan arkadaslar var.
    Şuan puanim 400 lerde sürünüyor ama normalda 800-900 lerde geziyorum.
    Ve benim gibi takılan cok arkadas var
    bende bunu anlamıyorum ama amaç bu değilmi kadroyu güçlü yapıp puanı yükseltmek dp antrönörü için düşmesini nasıl göze alıyorsunuz benim misal 300 mağlubiyetim olacaksa ne alarım ki bu işten
    Ben de en iyi oyuncu modunda oynuyorum. Nagmaglup liderim. En cok basiktas maçında zorlandim. Son 10 dakikada 2 gol atip deplasmanda kazandım ama nasil kazandım gel bi bana sor :))

Kariyerde sadece arsenale 3-0 maglup oldum. Konyasporla deplasmanda 1-1 berabere kaldim. Avrupa liginde 4 galibiyet 1 beraberligim var.

Alborg ile 2-2 berabere kaldim. Bu zorluk modu gercekten cok keyifli

Oyundaki en buyuk ipuçlarını vereyim size.

Rakip orta sahayi gecmeye baslayinca pres yapmayin adam tutun. Oyuncularin yerleşmeye baslayinca az az yap.

Orta sahayi gecince dribling yapma arkadaki adam pesinden gelmiyor yuruyerek kaleye kadar gidebilirsin . Baktin adam kosmaya basladi arkandan baska adama pas at. Genellikle orta saha bolgesinde bi kosuyorum bi yuruyorum bi kosuyorum azcik bi yürüyorum cpu sana saldirmiyor

• Yok hocam ben yapamadim en iyi oyuncu da ne sut imkani veriyorlar ne 2 3 pas. Profesyonel de takiliyorum.

Cpu ile oynamak insanla oynamaya benzemez, tamamen taktik odaklı oynamak gerek. Jetonlu atari salonlarının tozunu yutanlar da bilir, tüm arcade oyunlar, özellikle dövüş ve futbol oyunlarında milletin geliştirdiği cpu taktikleri vardı, taktik dışında oynarsak asla kazanmak mümkün olmuyordu.

Şuanda da yapay zeka için taktik gerekiyor, pes19 Süper Star zorluk seviyesinde takımı komple geri yaslayıp 1-2 pasta kontra ataklardan ayağa oynayıp şut pozisyonu yakalamak gerekiyor, ben şu şekilde kazanıyorum;

*Hedefleri Ortalama
    *Ofansif Bekler
    *Derin Defans Çizgisi
    *Ceza Sahasına Hücum

Ve mutlaka ofsayt taktiği

Cpu yapay zekaya asla gegenpress uygulamayın yemiyor

• Fener trabzon maçım var ana ligte burak yilmaz yine yapacagini yapti :)) son dakikada ceza sahasi icinde kendini yere birakti sari kart gördü. Oyun gerçekçi yaww

• Pes 2019 da yuksek maliyetli td.ler cok baskili oynuyor.bu sene ozellikle konami bunu on plana surmus,simoneyi tekrar aldim bakalim bir sans daha verecem :)

En iyi dizilis bana gore f.santosun dizilisi cift forvet oynayanlar icin super.yalniz onun defans cizgisi baya onde oldugu icin,arkaya cok adam kaciyor...surekli td. Ariyisi icinde oldugum icin,oyuna tam adapte olamadim gitti..2018 de 550 mac bir td. Ile yapmistim ve baya iyi gitmistim..bu oyunda td. Onemi ve on planda.kadro hikaye zaten konami bonkor verdikce veriyor siyah oyuncu.

• Arkadaşlar bu oyuna aşşağıda saydığım düzeltmeler gelmedikçe para vermeyin.

1- Yeni akıcı bir servera geçilmesi

2- Yeni oyun motoruna geçilmesi

3- Momentum şiddetinin düşürülmesi.

4- Myclub ta transfer pazarının gelmesi.

5- Myclubta oyuncu transfer etmenin zorlaştırılması.

6- Myclubta ve diğer online modlarda rakip eşleştirmenin hızlanması.

7- Myclub ve diğer modlarda çeşitlilik getirilmesi.

8- Oyuna girişin ve oyun menüsündeki yavaşlığın giderilmesi.

9- Hileye kesin çözüm

10- Denk güçte rakip bulamama sorununa çözüm.

Siz bunlara daha birçok şey ekleyebilirsiniz.

Aranızda bu kadar yenilik te abartı diyen olabilir. Bunların gelmesini beklersek bu oyunu hiç almamamız lazım diyen olabilir. O arkadaşlara sesleniyorum. Bu yazdıklarımın çoğu verdiğimiz paranın karşılığında bize sunulması gerekenler yani 2019 yılında bir futbol oyunun da olması gereken şeyler.

Ben ps yi açıyorum oyuna giriyorum 5 dk oyuncu menüde geçiş oyuncu değişikliği takım kurma eşleşme 10 dk herifin hile yapması tekrar eşleşme lagı poku püsürü yarım saat ve maçı bitirememek :) Sonraki maç momentumdu denk rakiple eşleşmemek tam vs.. :) mağlubiyet serileri falan full sinir harbi .

Arkadaşlar sene 2019 ve ben 2011 de online master ligde bu oyundan çok çok daha fazla keyif alıyordum. Ve 2019 da bu oyun ciddi manada LEŞŞŞ. Online modlar için konuşuyorum.

Fifada takır takır maça girip maçını yapıyorsun. Peste 5 maçı tamamlasığın sürede fifada rahat 10 maç yaparsın. Fifanın oynanışı ve başka özellikleri ilgimi çekmiyor ayrı konu ama konaminin adiliklerini göz ardı etmek mümkün değil. 2015 yılından beri coin satıyorlar bir ton para kaldırdılar ve şu serverlar ve oyunun leşliğine bak. Kaç senedir daha gündüzleri rahat rahat maçımızı yapamıyoruz.Ben bu oyuna gece saat 23.00 ten sonra girmek zorundamıyım. Yok abi yok bu oyun bu haliyle oynanacak oyun değil. Pubg oynayın gta oynayın cod oynayın hatta süper mario oynayın bu oyunla kendinize yazık etmeyin. :)

• pesexpert P kullanıcısına yanıt
    Herşey serverde bitiyor. Monster hunter world oynuyorum elin japonu bnm servere baglanıyor gram lag yok japonya nere türkiye nere.

• istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    merhaba dostum sorularına elimden geldiğince cevaplamak istedim. bende coğu zaman senin düştüğün durumlara düştüm .. 1. sorun başlama vuruşunda genelde kişiler özelikle bunu türkler yapıyor orta sahadan hemen rakip ceza alanına uzun hava topu yoluyor ve gol olabiliyor bundan bahsediyorsan . o durumda rakip başladıgında orta sahandaki adamı hemen ceza alanına çek uzun topda ilaki kafayla kalecine verebilrsin .1.2 denyor bir daha yapmıyor ..bu benimde canımı sıkıyordu artık yemiyorum ama . 2.3 pasta gol olayında büyük ihitmal momentum sendedir konami rakibe gazı vermiştir hızlı bir takımdır o golü yicen zaten . dün banada oldu 3 maç yenildim . 4 maç ta oyuna bir basladım dedim takımım bumu efsane oynuyor her oyuncu seri .2 dakıka gol geldi 6 da gol geldi düşün .2 soruna cevap defans ben kendimce şöle yapıyorum gelişmiş ayarlardan en alt defansı derin defans cizgizini acıyorum onun üstünde deki defansı rakibin en hızlı oyuncusu kimse markaj veriyorum ve coğundada işe yarıyor ronaldoyu bile bu şekilde tutuyorum . tabi sen hata yaparsan gelişmiş talimat da işe yaramaz :)3 sorun bende 5 mac serisi cok yakaladım ama şöle sölim 4 maç galibiyettede oyunu kapadım ertesi gün basladım coğu galibiyetide aldım eeğer 2.3 mac aldıysan 5. mac muhakkak yenilgiyle dönüyorsun kesin bilgi ::=)4 soruna cevap ta yüksek ihtimal momentum yedin ...5 soruna cevap 2.3 gol yiyorum demişsin dediğim gibi gelişmiş talimatların da benim dediklerimi acarsan kac kac oynuyorsun bilmiyorum ben 4.3.3 oynuyorum orta sahamaki adamıda defansif orta saha yapıyorum geri cekiyorum 3 gol cok nadir yiyoyrum ki yediğim kadar da atıyorum ... 6. sorun bağlantı sorunu ben yasamıyorum netinle alakalı olabilir ben süperonline kulanıyorum araplarda bazen sorun oluyor ama türk arkadaşlarla oynarken sorun yasamadım . dostum bu arada kanalım var youtube takip edersen sevinirm her hafta kampanyadan bahsediyor online maçlarımı paylasıyorm :) kanalım bu dostumhttps://www.youtube.com/channel/UCoVxhh3BJjB3bB1G_kUs4ww?view_as=subscriber

• pesexpert P kullanıcısına yanıt
    katılıyorum dostum ayrıca takas ta gelmeli . mesela bende hazard var sevmiyorum transfer sayfası olcak kullanıcyla konuscaz bir sayfada hazard vericem oda bana atıyorum mesut özili vercek üstüne para istiycem vs gibi gibi daha hoş olmazmı yada kaf kafaya takas olcak . puan olayınada katılıyorum puanım 700 adam bana 1.400 lük puanlı adamı veriyor adam show yapıyor . he bu oaly momentum kalkarsa tabi ben 1.500 lüka damı 5 .0 da yendim :) o ayrı ama dediğiniz gibi momentum kalkıcak ve puan puana bulmalı rakip. siyah olayına katılmıyorum ustam siyahla oynıyalım cöp takım cok zor oluyor . :)
  • EastbloodRed kullanıcısına yanıt
    hocam özel bi tuş ilaki vardır ama ben genelde l. suarez le bale cok rovasata attım orta acılıyor 2 kere kareye basıyorum otomatik rovasata gol :)
  • Arkadaşlar selam. My club ı mobil verimi paylaşarak oynuyorum. 4.5 g de oynarken kasılma yapıyor ve kopuyor bağlantı. 3g ile deneyeyim dedim, bağlantı kalitesi de oyun hızı da normale döndü? Neden böyle oluyor? 4.5 g daha hızlı normalde ama coğrafi şartlardan dolayı sanırım.

• muhendıs bey kullanıcısına yanıt
    Senin amaçın puan kasmak olabilir.
    Benim amaçım 2-3-4-5 level ayrı ayrı bol alternatifli takımlar kurup akşamları eve geldiğimde 2-3 tane maç atıp keyif almak.
    Top açarken kim gelecek diye heyecanla beklemek.
    Çok sevdiğim adamları geliştirmek onların geliştiğini görmek.
    Bana bunlar keyif veriyor.
    Benim için amaç keyif almak.
  • 
Sayfa: önceki 453454455456457
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.