Şimdi Ara

PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI! (456. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.636
Cevap
73
Favori
52.584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 454455456457458
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mrat_ylmaz

Senin amaçın puan kasmak olabilir.
    Benim amaçım 2-3-4-5 level ayrı ayrı bol alternatifli takımlar kurup akşamları eve geldiğimde 2-3 tane maç atıp keyif almak.
    Top açarken kim gelecek diye heyecanla beklemek.
    Çok sevdiğim adamları geliştirmek onların geliştiğini görmek.
    Bana bunlar keyif veriyor.
    Benim için amaç keyif almak.
    Kesinlikle katılıyorum. Puan barajıyla kasmayın.keyif önemli burda, yoksa o acemi bu acemi geldi beni yendi diye üzülürsünüz .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrat_ylmaz

600 puanli adamin oyunu bilmedigini düşünmen en basta hata.
    Benim gibi her hafta Neler Var bolumunde çöp kadro ile oyuna girip sirf DP antrenöru kasan arkadaslar var.
    Şuan puanim 400 lerde sürünüyor ama normalda 800-900 lerde geziyorum.
    Ve benim gibi takılan cok arkadas var
    Ne diyim çok saçma bilerek yenilip sonra oyuncuyu geliştir ben bilerek isteyerek yenileceksem zaten ben niye oynayim ki bu oyunu boş iş gibi geliyor bana ben hayatta böyle yapıp bilerek yenilmem

• quote:

Orijinalden alıntı: Easy Ice

Kesinlikle katılıyorum. Puan barajıyla kasmayın.keyif önemli burda, yoksa o acemi bu acemi geldi beni yendi diye üzülürsünüz .

Alıntıları Göster
    İşte keyif vermiyor böyle rakipler geliyor 2 pas yapamıyorsun şut çekemiyorsun nasıl keyif alacaksın ki böyle bir oyundan oyunda çoğu maçta tuş gecikmesi oluyor top ayağına gelmeden basıyorum buna rağmen topu geç çıkarıyor en ufak müdahale de oyuncum olduğu yerde kalıyor sanki oyuncu değil de kamyon çarpmış gibi oluyor

Ben pes 11 den belli ana lig var

Pes 15 de myclub geldi

7-8 yıl olmuş en kötü seri bu oldu her anlamda

• Online modu son 1 haftadır rezalet. Oyun işkenceye dönüyor.

Offline de şampiyonlar ligi maçları gündüz oynama saçmalığı ve TR ligi yedek sayısı 7 kişi seçebiliyorsun. Bunları düzeltmek için yama mı gerekiyor ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar platin kupa için şu kupayı nasıl alacağız

Bile karşı modunda veri kaydı al diyor nasıl yapacağız

• My club üye adlarınız ne?

• istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    Pes11de oturup saatlerce Afrika köylerinden genç yetenek arıyor olmak, transfer pazarına bakmak, kim takımına hangi yıldızı getirmiş duyuru panosunu takip etmek bile süperdi, maç yapmadan bile keyifliydi oyun

• quote:

Orijinalden alıntı: Football Always

Pes11de oturup saatlerce Afrika köylerinden genç yetenek arıyor olmak, transfer pazarına bakmak, kim takımına hangi yıldızı getirmiş duyuru panosunu takip etmek bile süperdi, maç yapmadan bile keyifliydi oyun
    Aynen öyle nerde o eski günler online bile bundan daha iyiydi

• 16 kasımda psstore da black friday başlıyor bakalım psn üyeliğinde nekadar indirim olacak
  • Daha önce söylediğim şeyi tekrarlayayım;bu yapımcı ekip değişmeli ve bu oyun ,top fiziği hariç ,baştan yapılmalıdır.Gerekirse efsane Pesleri yapan Japon grup yeniden çağrılabilir ve Fifanın başarılı serilerini (Fifa 10-11) tasarlayan ve Fifadan ayrılmış yapımcılar varsa sil baştan yeni bir oyun yapılabilir.

Ayrıca yeni oyunda şu anki bir oyuncuyu diğerine bağlayan online sistem değil,yeni ,sağlam serverler kullanılmalıdır.

Belki bu dediklerim, Ps5 te gerçekleşir.

• Bu sene yıllar sonra Fifa'dan Pes'e geçtim, maalesef üzülerek söylüyorum ki pişmanım. Demoda çok eğlenceliydi ama uzun uzun oynayınca maç yapınca bazı şeyleri daha net görmeye başladım.

-Bütün maçlar aynı gibi sanki, her maçta olan goller sanki aynıymış gibi gelmeye başladı. Yani yeni bir şey olmuyor sanki birkaç maç var onu tekrar tekrar oynuyorum gibi.
    -Herkes tek pas pinpon oynuyor. Ama mecburen çünkü oyun başka türlüsüne izin vermiyor.
    -Topa sahip olayım birazcık süreyim, çevireyim deme şansın yok, tek pas oynamak zorundasın. Çünkü;
    -Futbolcular hantal. Bu güzel bir şey, oyuna gerçekçilik katıyor ama kötü olan şu ki, hareketler de gecikmeli olmaya başlıyor. Yani ben bir adamı çalımlamak istiyorsam önceden tahmin ederek sağa sola kırıyorum.
    -Defans sistemi çok saçma. Sanki iki takım da topa sahip olduğunda CPU'ya karşı oynuyormuş gibi.
    -Defans çizgisini bazı zamanlarda iyi ayarlayamıyor, çoğu zaman arkaya kolayca top atılabiliyor.
    -Oyuncular çok kolay topa ayak sokuyor. Yani hadi stoperleri falan anlarım ama forvetler, orta sahalar bile Nesta, Maldini gibi topa ayak sokuyor. (Zaten millet bu yüzden tek pas oynuyor çünkü oyun izin vermiyor top oynamana)
    -Beşiktaş alıyorum karşıma Real Madrid geliyor, Barcelona alıyorum karşıma Torino geliyor. Belki ayarını ben yapamamışımdır ama göremedim klasmanlarda çok saçma rakiplerin tabiki çeşitli olması lazım ama bu kadar güç farkı saçma. Gerçek hayatta bir kere Barcelona ile Torino'nun denk gelme ihtimali yok ki.
    -Kafa vuruşlarında top niyeyse havada süzülerek gidiyor. Zımba gibi kafa vuruşları olmuyor.
    -Tüm çimler aynı. Ben mesela maç olmasın sadece çimleri görsem hangi saha olduğunu anlayacağım takımlar, stadlar varken burada tüm stadlar, çimler aynı.

Oyunun güzel yanları yok mu? Tabiki var. Hatta belki kötü yanlarından fazla ama keşke bu saçmalıklar da olmasa da müthiş bir oyun olsa. Bir futbol oyununda Beşiktaş'ı aldığımda hiç bu kadar gerçektekine yakın olacağını düşünmemiştim. Adriano, Oğuzhan, Vida, Pepe gerçektekinin tıpa tıp aynısı ve bu atmosferi müthiş etkiliyor. Duygulanmadım desem yalan olur Fifa'da hala o kadar para kazanmasına rağmen gitsin dandik dandik yapsın Türkiye ligindeki futbolcuların yüzlerini.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GranTurismo -- 13 Kasım 2018; 20:34:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: neo23

Daha önce söylediğim şeyi tekrarlayayım;bu yapımcı ekip değişmeli ve bu oyun ,top fiziği hariç ,baştan yapılmalıdır.Gerekirse efsane Pesleri yapan Japon grup yeniden çağrılabilir ve Fifanın başarılı serilerini (Fifa 10-11) tasarlayan ve Fifadan ayrılmış yapımcılar varsa sil baştan yeni bir oyun yapılabilir.

Ayrıca yeni oyunda şu anki bir oyuncuyu diğerine bağlayan online sistem değil,yeni ,sağlam serverler kullanılmalıdır.

İşte en büyük sıkıntı bu herkesin İnterneti aynı değil ondan bir maç iyi oluyor diğer mac berbat oluyor

Mesela ea oyunlarında ea sunucularına baglaniyorsun diyor

Pesin yapması gereken saçma sapan ligleri alacağına online alt yapısını düzeltmeli myclub da çeşitlilik çok olmalı daha çok rekabet olmalı eğer Server alırlarsa hile olayını da çözülür

• GranTurismo kullanıcısına yanıt
    Aynen katiliyorum sanırım online klasman oynuyorsunuz orda benzer düzey seçeneği yok malesef eğer olsaydi

Tottenham Valencia gibi takımlarla oynardım

Böyle takımları seçince karşına realmadrid barça Paris Juventus gibi takımlar denk geliyor bu takımlarla baş etmek çok zor 1-2 maç iyi sonuçlar alabilirsin ama genelde yenilirsin yapsana benzer düzey

Barça yi seçen karşına onun ayarında takım çıksın

Bu yüzden en iyi oynadığım takımı seçiyorum oynarsam

Bilerek yenilmek demek degil.
    SİM modunda cop oyuncularla GP kasmaktansa online turnuvada oyunayarak hem daha fazla GP kazanip hem DP antrenöru kazanmak var.
    Puan icin oynamak her yenildigimde stres yapmak saga sola baglantiya momentuma oyuna bahane bulmaya calismak büyük stres yaratiyor. Artik keyfime bakıyorum.
    Baktim 2017-2018 de ciddi stres yapiyorum hanima cocuga yansıtıyorum. Dedim boyle olmaz ve artik sadece keyif almak icin oynuyorum puan falan umrumda degil.
    Arada 2-3 mac atarim yeter bana.

Bu tus gecikmesi lag vs gibi sorunlar nedense bende bu sene olmuyor bende 2017 de gecikme sorunu cok oluyordu.
    Bu tus gecikmesinin buyuk sebebi bizim internetimiz malesef.
    Orta ust segment bir modem aldim netimi vdsl e geçirdim ankastreden gelen kabloyuda turktelekoma degistirdim butun alt yapiyi yeniledim artik sikinti yok.
    Arada momentum vuruyor. Onuda oyun icinde yedek td ile degisim yaparak yenmeye çalışıyorum.
    Ben bu sene 2019 u acikcasi begendim.
    Bundan onceki senelerde siyah top hic vermiyor diye agliyorduk.
    Şimdi bol bol siyah top veriyor yine sikayet ediyoruz.
    2-3-4 yıldız takımlar yapin kendinize inanin çok keyif alacaksiniz.
    Ben günün ilk galibiyetini 5 yildizli takimla aliyorum sonra rotasyon yapıyorum 2-3-4 yildizli takimlarla oynuyorum.
    Daha cok keyif alıyorum

• Beyler myclub da galatasaray ile oynuyorum konami stadyumunun çimleri pek hoşuma gitmiyor, degistirmeyide bulamadım kendi stadımızı seçemiyormuyuz

• neo23 kullanıcısına yanıt
    Cam gibi grafik ama içi boş oyunlar devam eder bence ps5te de.

İsim olarak markalaşmış oyunların adını kullanarak alakasız yeni serilere devam ederler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Football Always -- 13 Kasım 2018; 22:34:56 >
  • Beyler bu teknik direktörlerin göbek oyuncularının oos olup olup olamayacağını hocayı almadan anlayamıyor muyuz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ya oyunu aldığımdan beri adam akıllı bi maç oynayamadım lagdan dolayı.

psye mail atsak oyunun parasını geri verirlermi acaba. yani sonuçta vaat ettikleri şey çalışmıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: neo23

Daha önce söylediğim şeyi tekrarlayayım;bu yapımcı ekip değişmeli ve bu oyun ,top fiziği hariç ,baştan yapılmalıdır.Gerekirse efsane Pesleri yapan Japon grup yeniden çağrılabilir ve Fifanın başarılı serilerini (Fifa 10-11) tasarlayan ve Fifadan ayrılmış yapımcılar varsa sil baştan yeni bir oyun yapılabilir.

Katılıyorum. Ps2 den sonra maalesef sebass ve ekibi de yeni nesil konsollara uyum sağlayamadılar! 2011 le bir ivme yakalandı ama ordada üçgen bug'ı oyunu baltaladı!

2019 'a henüz bulaşmadım. Aslında dp2 ile birlikte yabancı forumlarda okuduğum olumlu yorumlardan sonra almayı düşünüyordum ama değişen çok fazla bir şey olmadığını hem izlediğim online gameplay lerden hemde buradaki yorumlardan anladım! Okuduğum olumlu yorumlar da yüksek ihtimal işin offline tarafıyla alakalı..

Severek oynayan çok sayıda arkadaşımız var kimsenin hevesini kırmak istemem ama henüz oyunu almamış ve oynamamış biri olarak belki çok iddialı bir söz olacak lakin, serinin en kötü oyunu olmaya aday bir oyun 2019!

Bu iddiayı oyunu oynamadan nasıl söylersiniz diyeceksiniz haklı olarak ; şunu söyleyebilirim o kadar çok izledim ki, ve buradaki yorumları sürekli takib ettim, yılların pes'cisi olarak 97'den beri pes - winning serilerini oynayan birisi olarak hiç fifa ya bu kadar benzemeye çalışan bir seri daha olmamıştır. Defans sistemi ve animasyonlar birebir fifa!

Şunu da söylemeden geçmeyeyim; 2011 le birlikte o güzelim wide kamera açısı nıda tarihe gömdüler! Kimse bunun farkında değil mi? Merak ediyorum. Halihazırdaki dinamik geniş ucube kamera açıları sanki drone larla maç yayını yapar gibi :)

Dediğiniz gibi bu oyun top fiziği ve oyuncu fizikleri elde tutularak sil baştan yapılmalıdır... Bu sene fifa dan Pes'e çok kaçanlar oldu. Eminim birçoğu memnun kalmıştır, oyunun leş serverlar'ı haricinde!

• 
Sayfa: önceki 454455456457458
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.