Şimdi Ara

PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI! (167. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.636
Cevap
73
Favori
52.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 165166167168169
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Murat3425

Ben burdan alacaktım çıkınca, dolar artınca bu da siparişi kaldırdı kur güncellemesi yapacağını tahmin ettim dijital aldım.
    Kur güncellemesi görmüş oyun daha önce sipariş verenler 250'den mi almış olacak acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler ka games'e oyun sizce ne zaman ve kaç paradan gelir?
  • Xbox One X'e 152TL'ye aldım. Arada niye bu kadar fiyat farkı var ki?
  • Option File yaması yapılamıyor malesef. Ligler lisanssız kalıncada oyun zevkini biraz düşürebilir.
  • Source kullanıcısına yanıt
    Yok kardeş digital

• DenzeL_28 kullanıcısına yanıt
    Ben my clup oynadığım için pek önemi yok.

• Source kullanıcısına yanıt
    Öyle olmalı bence satıcı sözünde durmalı.

• Oyun gayet güzel

• oyun nasıl yeni geliyor size anlamadım.

ben ki 2018 deki presi az bulanlardanım. ama 2019 daki pres bana bile fazla geldi. 2017 den beter.

gol atma şekilleri 2018'le aynı. hiç yeni bir şey eklememişler. youtube'dan golleri falan izliyorum, hepsi bilindik gol atma şekilleri...

şimdi bu oyun nasıl yeni oluyor?

100 maç yapmışımdır sanırım yenildiğimi 1-2 kere hatırlarım. maalesef millet yendiği oyunu iyi sanıyor. yeniyorum öyleyse bu oyun iyi!!!

biraz objektif olun lütfen.

• PES 2019 oyununu ÖN SİPARİŞ vereceğim. Pri hakkı bende kalacak şekilde ve 2020 çıkana kadar satmayacak birisi ile kardeşlik yapacağım. Referanslı sec hakkını almak isteyenler mesaj atabilirler. Kullanıcı adını siz belirleyebilirsiniz.
  • İspanya ve İtalya 2. liglerini oyundan çıkarmışlar bu sene. Lisanssız da olmayacak yani.
  • thriller89 kullanıcısına yanıt
    Yapamiyorsan bari birak da biz patchleyelim. Neden kaldiriyorsun KONAMI?
  • thriller89 kullanıcısına yanıt
    Gerek yoktu zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: Murat3425

Gerek yoktu zaten.
    Hm tamam iyi ki kaldırmışlar o zaman.
  • Kesinlikle yenilik konusunda aynı fikirdeyim. Biraz grafik iyileştirmesi ve ufak tefek yeni animasyonlar dışında her kötü özellik aynen duruyor.

Lag var mı? Var

Maçı koparan hilecilere önlem var mı? Yok

Ara pasları hala sıkıtılı mı? Evet

Defans en ufak temasta yerinde mal gibi kalıyor mu ? Evet

İğrenç pres var mı? Var

Hantallık var mı hala oyuncularda? Var kamyon gibi hepsi

Süper hızlı mantık dışı defans var mı? Var ışık hızında hem de.

Vs. Vs. Vs... daha çok örnek bulunabilir.

O halde bu oyunun nesi yeni ve iyi anlamıyorum. Bence 2018 deki her kötü oynanış devam. Alanlara hayırlı olsun.

Not: Defans akıllanmış yapay zeka iyileşmış bunu beğendim.

• Bu oyundan sonra PES 18 oynamak kötü geliyor. PES 19 "OFFLİNE" için harika bence. Online kısmı oynamadığım için beni pek ilgilendirmiyor ama lag olaylarının devam ettiği ve edeceği aşikar. Konami bu işi bir türlü berecemedi. Lag olmasa bile online olarak oynadığım maçlar offline maçlar kadar rahat, güzel, keyifli ve akıcı olmuyor. Yoksa ben de online oynamak isterim ama sorunlu. Bu yüzden her sene Ana Lig oynuyorum ve keyif alıyorum.

Tabi offline kısım da sorunlu biraz. En iyi oyuncu kolay oluyor. Bir üst zorlukta ise "LEŞ" gibi takımlar bile Barcelona gibi oynuyor. Barcelona geliyor bu sefer "LEŞ" gibi oynuyor. Bu durum garip ve saçma oluyor.

Neyse ne. PES 2019 akar. Beğenmeyen FİFA'ya bakar. Beğenen ise keyfine...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Umarım full sürümde olmaz, adam zaten yenikti, bu olay olunca maçı terketti

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • K. Mbappé full skills

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba, bu sene pes'e geçiyorum ve canımı sıkan bir konu var, o da oyuncuların hareketi geç yansıtması. Örneğin bir çalım atacağım zaman 1 saniye önceden falan o çalımı atmaya çalışıyorum ki adam hareketi yaptığı anda denk gelsin. Fifa'daki gibi anlık saniyesinde tuşa basarak çalım olmuyor. Bunu her futbolcu tabiki yapamaz ama Messi yapar mesela veya Griezman. Bu futbolcularda da aynı sıkıntı var. 1 saniye öncesinden "Ulan şimdi sağa doğru döneyim de birazdan çalımlasın." diyerek çalımı atmaya çalışıyorum. Demo'da sıkıntı değil bu tabiki ama para verip aldığım bir oyunun böyle olmasını istemem.

Bu arada bağlantımda hiçbir sıkıntı yok onu belirteyim, kablolu bağlanıyorum ve fiber internet kullanıyorum.
  • GranTurismo kullanıcısına yanıt
    Söz konusu gecikmenin full sürümde düzeleceğini düşünüyorum ama online düzelmez

• 
Sayfa: önceki 165166167168169
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.