Şimdi Ara

PES 2018 YAN KONU [PS4] [ YAMA - LİSANS - OPTİON FİLE] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
261
Cevap
8
Favori
32.916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DenzeL_28

En kapsamlı Pes 2018 Option File dosyası daha iyisi yok.

Pesuniverse Pes 2018 Option File V2

https://mega.nz/#!pgM1TT7S!xIKv7x-ARzZTXAFnrDKuIvNTR1M4RdF8WjIC1Tx7W1U

Sanırım bu yama dan bahsediyorsunuz paralı filan değil umarım

Birde hepsini yüklemek istemiyorum öyle birşey zorunlu değilse iyi olur dediğim ligleri yükleyeceğim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    İstediğimiz takımı seçip yükleyebiliyoruz.

• İstediğiniz ligi ve takımı lisanslayabilrsiniz hepsini yükleme zorunluluğu yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tamamdır arkadaşlar teşekkürler ilk sayfadaki video ya bakarak yaparım

• Ben yeni hesaba geçtim orda takımlar lisanssız her hesap için yüklemekmi gerekiyor.
  • Kraaz kullanıcısına yanıt
    Offline modda 2 Kolda acikken ( haliyle ligleri yamasiz goruceksin once) takim secme ekranina gel..burda ps4 unu dinlenme moduna al..( dinlenme modu ayarlarindan arka planda acik olan uygulamayi askiya al tarzinda bi secenek var işaretli olsun) daha sonra ana koldan tekrar acinca takim secim ekranindan basliyor ps4 unuz.. Ayni ekranda 2. Kolunuzuda acip ligleri dolasin yamanizin aktif oldugunu goreceksiniz.. Not: pes17 deki gibi ust menuye donmediginin surece sikintisiz yamadan faydalanirsin..

• quote:

Orijinalden alıntı: aydingvn

Offline modda 2 Kolda acikken ( haliyle ligleri yamasiz goruceksin once) takim secme ekranina gel..burda ps4 unu dinlenme moduna al..( dinlenme modu ayarlarindan arka planda acik olan uygulamayi askiya al tarzinda bi secenek var işaretli olsun) daha sonra ana koldan tekrar acinca takim secim ekranindan basliyor ps4 unuz.. Ayni ekranda 2. Kolunuzuda acip ligleri dolasin yamanizin aktif oldugunu goreceksiniz.. Not: pes17 deki gibi ust menuye donmediginin surece sikintisiz yamadan faydalanirsin..

Baska sekilde olmuyor mu ? Ikinci kolu takinca eski haline donuyor. Boyle cok ugrastirir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Baska bir yöntem bilmiyorum.. Ust menuye donmedigin surece 2. Kolu baglayinca eski haline donmuyor.. Dediklerimi dogru sekilde yaptigina emin misin..

2 kolda acikken takim secim ekraninda dinlenme moduna al.. Ilk koldan tekrar baslatinca ps4 ayni ekran geliyor zaten..2. Kol kapali oluyor tabi bu arada.. Ac 2. Kolunu takimlari gez geliyor zaten yama..

• quote:

Rica ederim, iyi oyunlar arkadaşlar.

normalde wepes dosyas 100-140 civarı oluyor bu 430 mb küsür. bun dosyada ekstra ne özellikler var? takımların 3. forması falan mı bilgilendirir misiniz? şuan kullandığım yamadan oldukça memnunum bunu kurup bozmak istemiyorum. tam olarak neler var? teşekkürler

ek olarak türk takımları yok kısacası avrupa takımları yok onun yerine bundesliga gelmiş. üstüne mi eklemişler?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aurosonic -- 19 Ekim 2017; 9:36:58 >
  • Kendi düzenledğim Pesuniverse v2, Pesworld, FBNZ 2018 Patch yamalarının tek klasörde toplanmış ve eksiksiz olan yamayı aşağıda paylaşıyorum daha iyisi yok şuan, Bilmeyeniniz vardır oyunda belli bir Yüksek çözünürlükte Resim yükleme sınırı var 2048 2048 Formalardan 300 Tane ekleyebiliyoruz, bu yüzden bende yama daha kapsamlı olması için Premier Lig ve Laliga hariç Bütün diğer lig ve kupa takımlarının formalarını tek tek 1024x1024 Çözünürlüğe düşürdüm Adobe PS dan. Oyun içinde Formalara çok yakından zoomlamadığınız sürece bu formalardaki çözünürlük farkı hissedilmiyor. Sadece Other Ueafa Teams yamasına ve Bundesliga ligine yer kalmıyor onlarıda oyuna eklemek isterseniz Laliga liginin Formalarının çözünürlüğünü 2048 den 1024 düşürmeniz lazım, sadece Premier Lig takımları 2048 çözünürlükte formaya sahip olacak. ben Bundesliga kurmayacağım için premier lig ve laliga yı 2048 şeklinde kullanıyorum. Peki bu yama neler içeriyor;

Yamayı çıkardığınızda boyutu 620 Mb

Link:
    https://mega.nz/#!8I5ThQpQ!vrOIXAEZa7pgJhMjpwCq3_B04kU8WZV1m3AyqH00d9w
    PES 2018 YAN KONU [PS4] [ YAMA -  LİSANS - OPTİON FİLE]
    + Lig ve Uluslararası Şampiyona amblemleri (Pesuniverse v2)

+ Premier Lig 2048x2048 Yüksek çözünürlükte Forma, Amblem, Menajer, Stad (Pesuniverse v2)

+ Laliga 2048x2048 Yüksek çözünürlükte Forma, Amblem, Menajer, Stad (Pesuniverse v2)

+ Seria A Juventus 2048x2048 Yüksek çözünürlükte Forma, Amblem, Menajer, Stad (Pesuniverse v2)

+ Serie B 1024x1024 Düşük Çözünürlükte Forma, Amblem, Menajer, Stad (Pesuniverse v2)

+ Skybet Championship 1024x1024 Düşük Çözünürlükte Forma, Amblem, Menajer, Stad (Pesuniverse v2)

+ Laliga 123 1024x1024 Düşük Çözünürlükte Forma, Amblem, Menajer, Stad (Pesuniverse v2)

+ Liga NOS 1024x1024 Düşük Çözünürlükte Forma, Amblem, Menajer, Stad (Pesuniverse v2)

+ EREDIVISIE Menajer, Stad (Pesworld) Stad Resimleri otomatik yüklenmiyor sizin eklemeniz lazım, resimlerde takım isimleri mevcut hızlıca eklenebilir.

+ LIGUE 1 Menajer, Stad (Pesworld) Stad Resimleri otomatik yüklenmiyor sizin eklemeniz lazım, resimlerde takım isimleri mevcut hızlıca eklenebilir.

+ LIGUE 2 Menajer, Stad (Pesworld) Stad Resimleri otomatik yüklenmiyor sizin eklemeniz lazım, resimlerde takım isimleri mevcut hızlıca eklenebilir.

Oyuncu dataları ve fake isimlerin düzenlendiği yamalar, 3 kutucuklu yükleme ekranında en alttaki 2 kutuyu işaretlenip yüklenecek.

- Bundesliga 1024x1024 Düşük Çözünürlükte Forma, Amblem, Menajer, Stad (Pesuniverse v2)

- Uefa National Teams 1024x1024 Düşük Çözünürlükte Forma, Menajer, Stad (Pesuniverse v2) Stad Resimleri otomatik yüklenmiyor bazıları yanlış oluyor sizin eklemeniz lazım, resimlerde takım isimleri mevcut hızlıca eklenebilir.

- CONCACAF National Teams 1024x1024 Düşük Çözünürlükte Forma, Menajer, Stad (Pesuniverse v2)

- Asian National Teams 1024x1024 Düşük Çözünürlükte Forma (FBNZ 2018 Patch)

- African National Teams 1024x1024 Düşük Çözünürlükte Forma (FBNZ 2018 Patch)

- South American National Teams 1024x1024 Düşük Çözünürlükte Forma (FBNZ 2018 Patch)

- Other Ueafa Teams 1024x1024 Düşük Çözünürlükte Forma, Amblem, Menajer, Stad (FBNZ 2018 Patch)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DenzeL_28 -- 19 Ekim 2017; 13:57:20 >

• Tesekkurler bunu pc de yapicam kayitli oyuna zarar verir mi?

• zarar vermez ama PC de yapacaksanız stad ve menajer resimleri sorun çıkarabilir, çıkarırsa onları silip yükleyebilirsiniz.
  • Tesekkurler ps4 te zaten yapmistim co op oynuyorum orda pc de efsane ol oynuyorum bundesliga yapsam kayıtlı oyunuma zarar vermez ama yansir mi onu merak ediyorum:)

• quote:

Kendi düzenledğim Pesuniverse v2, Pesworld, FBNZ 2018 Patch yamalarının tek klasörde toplanmış ve eksiksiz olan yamayı aşağıda paylaşıyorum daha iyisi yok şuan, Bilmeyeniniz vardır oyunda belli bir Yüksek çözünürlükte Resim yükleme sınırı var 2048 2048 Formalardan 300 Tane ekleyebiliyoruz, bu yüzden bende yama daha kapsamlı olması için Premier Lig ve Laliga hariç Bütün diğer lig ve kupa takımlarının formalarını tek tek 1024x1024 Çözünürlüğe düşürdüm Adobe PS dan. Oyun içinde Formalara çok yakından zoomlamadığınız sürece bu formalardaki çözünürlük farkı hissedilmiyor. Sadece Other Ueafa Teams yamasına ve Bundesliga ligine yer kalmıyor onlarıda oyuna eklemek isterseniz Laliga liginin Formalarının çözünürlüğünü 2048 den 1024 düşürmeniz lazım, sadece Premier Lig takımları 2048 çözünürlükte formaya sahip olacak. ben Bundesliga kurmayacağım için premier lig ve laliga yı 2048 şeklinde kullanıyorum. Peki bu yama neler içeriyor;

Yamayı çıkardığınızda boyutu 620 Mb

Link:
    https://mega.nz/#!8I5ThQpQ!vrOIXAEZa7pgJhMjpwCq3_B04kU8WZV1m3AyqH00d9w
    PES 2018 YAN KONU [PS4] [ YAMA -  LİSANS - OPTİON FİLE]
    + Lig ve Uluslararası Şampiyona amblemleri (Pesuniverse v2)

+ Premier Lig 2048x2048 Yüksek çözünürlükte Forma, Amblem, Menajer, Stad (Pesuniverse v2)

+ Laliga 2048x2048 Yüksek çözünürlükte Forma, Amblem, Menajer, Stad (Pesuniverse v2)

+ Seria A Juventus 2048x2048 Yüksek çözünürlükte Forma, Amblem, Menajer, Stad (Pesuniverse v2)

+ Serie B 1024x1024 Düşük Çözünürlükte Forma, Amblem, Menajer, Stad (Pesuniverse v2)

+ Skybet Championship 1024x1024 Düşük Çözünürlükte Forma, Amblem, Menajer, Stad (Pesuniverse v2)

+ Laliga 123 1024x1024 Düşük Çözünürlükte Forma, Amblem, Menajer, Stad (Pesuniverse v2)

+ Liga NOS 1024x1024 Düşük Çözünürlükte Forma, Amblem, Menajer, Stad (Pesuniverse v2)

+ EREDIVISIE Menajer, Stad (Pesworld) Stad Resimleri otomatik yüklenmiyor sizin eklemeniz lazım, resimlerde takım isimleri mevcut hızlıca eklenebilir.

+ LIGUE 1 Menajer, Stad (Pesworld) Stad Resimleri otomatik yüklenmiyor sizin eklemeniz lazım, resimlerde takım isimleri mevcut hızlıca eklenebilir.

+ LIGUE 2 Menajer, Stad (Pesworld) Stad Resimleri otomatik yüklenmiyor sizin eklemeniz lazım, resimlerde takım isimleri mevcut hızlıca eklenebilir.

Oyuncu dataları ve fake isimlerin düzenlendiği yamalar, 3 kutucuklu yükleme ekranında en alttaki 2 kutuyu işaretlenip yüklenecek.

- Bundesliga 1024x1024 Düşük Çözünürlükte Forma, Amblem, Menajer, Stad (Pesuniverse v2)

- Uefa National Teams 1024x1024 Düşük Çözünürlükte Forma, Menajer, Stad (Pesuniverse v2) Stad Resimleri otomatik yüklenmiyor bazıları yanlış oluyor sizin eklemeniz lazım, resimlerde takım isimleri mevcut hızlıca eklenebilir.

- CONCACAF National Teams 1024x1024 Düşük Çözünürlükte Forma, Menajer, Stad (Pesuniverse v2)

- Asian National Teams 1024x1024 Düşük Çözünürlükte Forma (FBNZ 2018 Patch)

- African National Teams 1024x1024 Düşük Çözünürlükte Forma (FBNZ 2018 Patch)

- South American National Teams 1024x1024 Düşük Çözünürlükte Forma (FBNZ 2018 Patch)

- Other Ueafa Teams 1024x1024 Düşük Çözünürlükte Forma, Amblem, Menajer, Stad (FBNZ 2018 Patch)

Öncelikle emeğine ilgine alakana teşekkürler. Böyle güzel bir işçiliği dört gözle bekliyordum. Ama sormak istediğim bir kaç soru var. İngiltere ve İspanya Ligi yüksek çözünürlükte demişsin. Zaten Fransa ve İtalya ligleri de mevcut (bir kaç takım dışında) geri kalanları da senin dediğin gibi 1024 olarak yükledik diyelim. Ben PS4 PRO ile 4K oynayan biriyim. Ve ara sahneleri seven, maça çıkışları, gol sevinçleri bile sonuna kadar izleyen biriyim. 4K çözünürlükte ve bu ara sahnelerdeki kamera açılarında 1024 çözünürlük göz zevkimizi bozar mı? Sen 1080p mi oynuyorsun yoksa 4K mı?

• 1080p Sony kdl 805c TV de oynuyorum ama dediğim gibi replay da formaya 30 cm mesafe zoom yapmadığınız sürece fark anlaşılmıyor, oyun içi yakın çekim replaylarda sorun yok. tabi sizde deneyip görebilirsiniz edit düzenleme kısmında sonuna kadar yakınlaştırınca fark forma logo ve reklam yazılarından anlaşılıyor. tüm herşeyi lisanslı istiyorsak en uygunu yukarıda anlattığım şekilde.
  • beyler sağlam tüm ligler için lisans yaması çıktı mı ps4 için ?
  • Türk ligi çıktı mi arkadaşlar ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar acil ogrenmem gereken seyler var..
    pes18 de fifada ki gibi adam kacirma var mi ? yani toplayken;topsuz adami ileri kos diye komut verebiliyor muyuz..veriyorsak nasil..
    bir de dribling i l1 ile yapiyoruz.peki top acarak kosma var mi ?daha hizlanarak yani..
    2005 ten beri ilk defa pes yukledim de ps4 te.. 0 | |
  • DenzeL_28 kullanıcısına yanıt
    Merhaba yine ben birşey soracağım ben link deki dosyayı indirdim usb yeni klasör açtım indirdiğim dosyayı içine attım sonra ps4 taktim hicbirsey çıkmadi

• Yeni klasör oluşturmayın direk WEPES klasörünü kes yapın usb ye atın bu kadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DenzeL_28 -- 21 Ekim 2017; 2:11:1 >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.