Şimdi Ara

PES 2014 [ ANA KONU ] (139. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.967
Cevap
18
Favori
205.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: xyro

1.06 cd siz oynama yeni cıktı belki sendeki 1.04 un kurcalanmıs halidir.

Cd siz oynamayı nasıl yapacağız, online crack gibi bişey mi oluyor, bende 1.06 crack var ama online giremiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: XaLo_RaD

quote:

Orijinalden alıntı: cenksa

Halen oyunun iyi oldugunu iddaa edenler var yıllardır bütün serilerini oynuyorlarmış bu oyun bi devrimmiş çok gerçekciymiş.Ya arkadaşlar benim yaşım 35 ben sensiblele soccer lerden kickoff lardan emly hughes soccerlerden gelmiş adamım 86 yılından beri aralıksız futbol oyunu oynarım biz pes 2013 e olmamıs derken bu tüm pes serilerinin en rezalet oyunu olmus neyini savunuyorsunuz oyunun daha anlayamıyorum.Konami ile ortaklıgınız mı var ?.Oyun tam bir karambol harala gürele hurra gidiyo ne oynadıgının farkına bile varamıyorsun.Bu oyuna gerçekci olmus diyorsanız evet halı sahalarda bu şekilde oynanıyor maçlar oyun halı saha maçlarına göre gayet gerçekci olmuş.

Bende 30 yaşındayım yazdıklarının altına imzamı atarım. 10 yıldır pes serilerini oynarım. Pes 2014 orjinal aldım aldığımada bin pişman oldum rezalet ötesi bir oyun. Neyseki dün battlefield 4 satın aldımda artık yüzüne bile bakmıyorum pesin

ben hile olayını çözmezlerse bu yıl almayacağımı onlara söyledim. Almadım da. Buna vereceğim parayla BF4 aldım. çok da iyi yapmışım. sen de doğru karar vermişsin.
  • Dede4545 D kullanıcısına yanıt
    kardeşim eğer iyi bir pc'de oynıcaksan kesinlikle al..
    Al ve bana pm at...eğer futbol anlayışında açıkları kullanmaksa pes12-13 oyna..eger açık kullanmadan pas trafiği maç yapacaksan yardımcı olurum,bidahada başından kalkmak istemezsin
    Ama oyuna alışman 1 haftanı alabilir bu yeteneğine öğrenme azmine bağlı..
    Oyunda hatalar var illaki ama kendi adıma bu oyun kuruşuna kadar hak etmiş verdiğim parayı

• Bu oyun tam bir ÇÖP Hayatımda oynadığım en iğrenç futbol oyunuydu, bu oyunu bence insanları sinirlendirmek için yapmışlar. Grafiklere lafım yok ama oynanış açısından berbat ötesi. Oyunda iki pas yapıp bir şut çekemedim hoş rastgele şu çeksen de sanki pas atıyorsun. Bu oyunu almayı düşünenler için söylüyorum sakın ha paranızı çöpe atmayın pes 2013 bile bu oyuna beş basar. Oyunu kurdum bi kaç maç oynamaya çalıştım ama berbat şimdi siliyorum boşuna heveslenip almayın bu oyunu.

Şu oyuna çok güzel diyenlere var ya tek sözüm siz oyundan anlamıyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi junis -- 15 Ocak 2014; 23:54:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: XaLo_RaD

pes 2014 online maç sonuçları real madrid 8-7 galatasaray diğer maçlarım... 4-4 8-5 4-1 6-5 7-7 vs vs vs. online skorum 649 şuana kadar 0-0 1-0 1-1 2-1 biten maçım olmadı oyun çok hızlı ve tamamen ara pasına dayalı cem yılmazun dediği gibi parayı ver çokomeli al/ ara pasını ver golü at :) rezalet... tansiyon hastaları kalp rahatsızlığı olanlar oynamasın !

nedense iyi bilen arkadaşlarla +800 puan +7-10 kupalıyız hepimiz,maçlar 2-2 3-2 0-0 3-1 bi tiyor...
    Sen aşmışsın artık bırakman gerek olayı bitirmişsin

• junis kullanıcısına yanıt
    bende ilk oynadığımda öyle söyledim kardeş..90 tl verdim 40 tl ye satamadım iyikide satmamışım dedim..sabırla oynayınca 3-5 güne ayıkmaya başlıyosun..
    Tmm hataları var ama emin ol gelmiş geçmis en iyi oyun

• Ne zamandır foruma bakmıodum.Değişen bişey yok gibi oyunu beğenmeyenler çok :D benide fazla sarmadı iyikide sarmamış call of duty modern warfare 3 oynuom oynadığıöız oyundan zevk alıoz hiç olmazsa geçen sene pes 13 ü bi aldık sinir manyağı oldum. Uzun topcular ve lu hileciler yüzünden. Bu gidişle daha futbol oyunu oynamam gibime gelio. Pes 13 ün bana tek bir getiri oldu bu forumdan çok iyi insanlarla tanıştım. Hepsi abim sayılır

• Arkadaşlar, PS store'da "Pro Evolution Soccer Digital Premium Edition" adıyla 49,9 tl.ye satılıyor. Ne farkı var CD'li oyundan?
    Oyun şu anda D&R'da 162 tl.ye satılıyor. Çok iyi bir fırsat gibi duruyor.
  • Dün akşam bir maç atayım dedim cd taktım ilaç istiyor varmı böyle bişiy ya :)oyun orjinal bu arada
  • Oyunum orjinal dvd takmadan nasıl oynayabilirim bilen var mı acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: the_dark_boy

Oyunum orjinal dvd takmadan nasıl oynayabilirim bilen var mı acaba

bende bu sorunun cevabını arıyorum uzun bir süredir!!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: ViperStrikes23

Ne zamandır foruma bakmıodum.Değişen bişey yok gibi oyunu beğenmeyenler çok :D benide fazla sarmadı iyikide sarmamış call of duty modern warfare 3 oynuom oynadığıöız oyundan zevk alıoz hiç olmazsa geçen sene pes 13 ü bi aldık sinir manyağı oldum. Uzun topcular ve lu hileciler yüzünden. Bu gidişle daha futbol oyunu oynamam gibime gelio. Pes 13 ün bana tek bir getiri oldu bu forumdan çok iyi insanlarla tanıştım. Hepsi abim sayılır

Aslanım benim bende kendi adıma iyi ki seni tanıdım:)
  • oyunu aktif oynayan varsa bu hile türünede baksın
    dün 4 arkadas kupaya geldik ahmetfataka ve adinho diye 2 karaktersiz bi hile sistemi ile ne yapıyolarsa artık maç içinde siz önde olun yada berabere olsun bi programla sizin işlemcinizi kötüleştirerek maçı hükmen kaybetmenize sebep olup maç kazanıyolar...
    ama bu 2 sinden biri adinho şerefsizi benim ağıma yakalandı ve videosunu çekip siteye koydum....facebook pes sayfasında her konuya yazdım ki bidaha böyle şerefsizlik yapmak için başka hesap alsın izleyin ;

http://www.youtube.com/watch?v=30mhOQIcScA&feature=youtu.be
  • quote:

Orijinalden alıntı: loopos

quote:

Orijinalden alıntı: the_dark_boy

Oyunum orjinal dvd takmadan nasıl oynayabilirim bilen var mı acaba

bende bu sorunun cevabını arıyorum uzun bir süredir!!!!

No CD/DVD ".exe" dosyası edinmeniz gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenksa

quote:

Orijinalden alıntı: ViperStrikes23

Ne zamandır foruma bakmıodum.Değişen bişey yok gibi oyunu beğenmeyenler çok :D benide fazla sarmadı iyikide sarmamış call of duty modern warfare 3 oynuom oynadığıöız oyundan zevk alıoz hiç olmazsa geçen sene pes 13 ü bi aldık sinir manyağı oldum. Uzun topcular ve lu hileciler yüzünden. Bu gidişle daha futbol oyunu oynamam gibime gelio. Pes 13 ün bana tek bir getiri oldu bu forumdan çok iyi insanlarla tanıştım. Hepsi abim sayılır

Aslanım benim bende kendi adıma iyi ki seni tanıdım:)

teşekkürler abi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeSsTuR

oyunu aktif oynayan varsa bu hile türünede baksın
    dün 4 arkadas kupaya geldik ahmetfataka ve adinho diye 2 karaktersiz bi hile sistemi ile ne yapıyolarsa artık maç içinde siz önde olun yada berabere olsun bi programla sizin işlemcinizi kötüleştirerek maçı hükmen kaybetmenize sebep olup maç kazanıyolar...
    ama bu 2 sinden biri adinho şerefsizi benim ağıma yakalandı ve videosunu çekip siteye koydum....facebook pes sayfasında her konuya yazdım ki bidaha böyle şerefsizlik yapmak için başka hesap alsın izleyin ;

http://www.youtube.com/watch?v=30mhOQIcScA&feature=youtu.be

abi adamlar hileninde suyunu çıkarmışlar. bizim ekip yine toplanmış :D :D
  • ViperStrikes23 kullanıcısına yanıt
    aynen kardeşim...güzel maçlar yapıyoz aramızda..arada yesillik olsun diye giriyoruz kupalara topluca...arada kanı bozuklar çıkıyo ama farketmez alayını video çekıp haber yapcam ister ban yesinler ister yemesinler

• Beyler oyun orjinal ama açmaya çalıtığımda bu hatayı veriyor neden acaba ?

PES 2014 [ ANA KONU ]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XaLo_RaD -- 18 Ocak 2014; 13:21:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeSsTuR

aynen kardeşim...güzel maçlar yapıyoz aramızda..arada yesillik olsun diye giriyoruz kupalara topluca...arada kanı bozuklar çıkıyo ama farketmez alayını video çekıp haber yapcam ister ban yesinler ister yemesinler

Desstur inanın Konami sizin kadar uğraş vermiyor bazı şeyleri düzeltmek için:)
  • cenksa kullanıcısına yanıt
    mesela neler için cenk kardeş ?

Lisans-hile-online alt yapı dışında oynanabilirlikle ilgili ne gibi sıkıntın var ?

• 
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.