Şimdi Ara

PES 2014 [ ANA KONU ] (141. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.968
Cevap
18
Favori
205.717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 139140141142143
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ayın 18 de ps4 almak naisip oldu ve fifa demoyu hemen indirip denedim pes14 beni futbol oyunundan soğumuştu bütün oyun hayatım boyunca pesten beşka seri tanımam diyordum ancak arkadaşlar ps4 fifa dehşet hüzel olmuş futbol bir simülasyonsa fifa bunu başarmış atmosfer oynanış mükemmel pes14 bu oynun yanında tetris kalır neden ps4 çıkamadıkları belli oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu sene pes'in en büyük kötülüğü: oyunun çok hızlı olması. eski serilere göre oyun hızı +2 gibi olmuş. buda gerçekçiliği tamamen bitirmiş. yani eskiden pes aynı tv de izlediğimiz gerçek maç gibiydi. aynı hızdaydı. şimdi ise tam atari oyunu gibi. çok hızlı. bütün oyuncular hızlı. öyle bi koşuyolar öyle hızlı ve atik hamleler yapıolarki jet gibi. iyi oyuncuyla kötü oyuncuyu ayırt edemiyosun. hepsi aynı sanki. yani 2013e laf atıyodukda, 2013 bunun yanında efsaneymiş resmen. 2012, 2011 leri hiç söylemiorum bile. bunda şut diye bişeyde yok. bazen brz uzaktan öyle sert vuruyorumki, saatte 400km hızla gidiyo top resmen. ışık hızında gidiyo, kalecide aynı ışık hızında uçup kurtarıyor falan. iğrenç yani, göz zevkimi bozuyo insanın oynıyası gelmiyo
  • Valla arkadaslar ben fifa 14 ü kirali 2 ay kadar oldu.pesi store dan indirdigim icin kiramiyorum yoksa onu da kirmistim.bence bu sene her iki oyun da fiyasko sebebi ise bence bu oyunlari ikisi de geçiş oyunu.yani yeni nesil konsollara cikicak pes ve fifanin denemesini yaptilar ve oyunlar acayip bozuk oldu.yeni gelecek oyunlar iyi olucaktir.bu sene bõyle harcadilar milleti.ayrica bundan sonra en kral oyunu yapsa bile elect.arts in hic bi oyununu almam. Bõyle serefsiz bi firma bi daha yeryüzüne gelmez.dini imani para olmus bu serefsizlerin.2kurus daha fazla yontucam milleti diye bu kadar adilik yapilmaz emin olun.konamiye kiziyorsunuz belki ama inanin konami ea gibi müsterisini hem soyup hem dalga gecmiyor

• arkadaşlarla yıllardır pes oynuyoruz. Bu yıl malum sebeplerden FIA oynamaya başladık PS cafede. Tamam grafikler, lisanslar vs güzel de bir PES'in yerini tutamadı asla. PES oynarken nadiren söylenen 'ben o adama atmamıştım' cümlesi FIFA'da ağzımızdan düşmüyor.

dün akşamdan tek bir örnek vereyim FIFA'dan;
    karşı takım atağı sonrası top benim kalecimde. Topu elle benim oyuncuma göndermek için X tuşuna bastım, hani top bende kalsın garanti olsun diye. Top benim adama değil onun metrelerce yanındaki rakip oyuncuya gitti.

ayrıca biz PES'ci olarak FIFA'cı arkadaşlarımızı FIFA'da çok devirmişizdir özel hareketleri bilmememize rağmen.

Demek istediğim PES'in ölüsü bile FIFA'ya on basar. Konami'ye küfrederken bu gerçeği de unutmamak lazım.
  • Az önce 1000 puanı olan biriyle maç yaptım 4-1 yeniyordum, dedim bu adam nasıl 1000 puan almış oynamayı bilmiyor derken hoooop dk.86 maç durdurulur hile açılır maça devam edilir ve gümm bağlantı koptu ve hükmen mağlup sayıldım
  • Şansal A kullanıcısına yanıt
    Hilecilerden devlet kurcaklar yakında

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • XaLo_RaD kullanıcısına yanıt
    Dostum doğru söylüyon bende pesci olarak bu sene fifaya geçtim ....neden geçtim pes bu sene fifaya benzetmeye çalışmışlar pes 2013 hile hariç fifa 14 den pes 2014 den on kat daha iyi oyun.....fifanın 14 artıları online da hile 400 maç yaptım bi tane bile bağlantı koparan görmedim 2, ıncı artısı canlı transfer olayı oyuncu alıp satmak çok keyifli bu peste yok lisanslı oyuncular takımlar fifada daha iyi menü olarak daha kaliteli menüsü konamiden he fifa eksisi yok mu o da var olmazmı....oyun da momentum denen fifanın belirlediği kendi hilesi var sen ilk yarı 3-0 ondesın ikinci yarı bi bakmışın 4-3 yeniliyosun oyunu bilmediğnden mi hayır bi şekilde karşı rakibe bütün avantajı veriyo fifa buda bütün fifacıları pesteki hile kadar delirten olay ,,,2 eksi oyun orta kafa gol oyunu aç ortayı at golü
    Sırf böyle sıfıra ınıp hıc bısey bılmeden orta yapıp gol atanlar var ......ama dedim ya başta pes 13 bana göre bu iki oyundan daha iyiydi neyse belki birgün yeni futbol oyunu çıkar bu konami ea sporttan kurtuluruz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sene beklentimi karşılamadı Pes 2014

• quote:

Orijinalden alıntı: Drybeansandrice

Bu sene beklentimi karşılamadı Pes 2014

Aynen böyle berbat bir oyun beklemiyordum. ara pasları ve şutları özellikle berbat olmuş. Pes6 oynayışlığını ve 2014 oyununun grafiklerini (stad,çimler vs) birleştirseler harika bir oyun olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: XaLo_RaD

pes 2014 online maç sonuçları real madrid 8-7 galatasaray diğer maçlarım... 4-4 8-5 4-1 6-5 7-7 vs vs vs. online skorum 649 şuana kadar 0-0 1-0 1-1 2-1 biten maçım olmadı oyun çok hızlı ve tamamen ara pasına dayalı cem yılmazun dediği gibi parayı ver çokomeli al/ ara pasını ver golü at :) rezalet... tansiyon hastaları kalp rahatsızlığı olanlar oynamasın !

Az önce yaptığım maçın skoru :) Puanım 600 / rakip 820.... bir maçta 1-1 bitsin arkadaş

PES 2014 [ ANA KONU ]
  • quote:

Orijinalden alıntı: adrian9822

arkadaşlarla yıllardır pes oynuyoruz. Bu yıl malum sebeplerden FIA oynamaya başladık PS cafede. Tamam grafikler, lisanslar vs güzel de bir PES'in yerini tutamadı asla. PES oynarken nadiren söylenen 'ben o adama atmamıştım' cümlesi FIFA'da ağzımızdan düşmüyor.

dün akşamdan tek bir örnek vereyim FIFA'dan;
    karşı takım atağı sonrası top benim kalecimde. Topu elle benim oyuncuma göndermek için X tuşuna bastım, hani top bende kalsın garanti olsun diye. Top benim adama değil onun metrelerce yanındaki rakip oyuncuya gitti.

ayrıca biz PES'ci olarak FIFA'cı arkadaşlarımızı FIFA'da çok devirmişizdir özel hareketleri bilmememize rağmen.

Demek istediğim PES'in ölüsü bile FIFA'ya on basar. Konami'ye küfrederken bu gerçeği de unutmamak lazım.

aynen kardeşim çok doğru şeyler söylemişsin..
    Bu pc pes14 sayfada fazla kullanıcı olmadığı için ps3 sayfasında yorum yazar orayı takip ederdim ama biraz önce 5 günlük bu sayfa geçmişine baktım pes14 beceremeyip saydıranları okuyunca 2 kelam edeyim dedim

Pes14 tc'ye girer girmez pc versiyonunu ilk alanlardanım..aldım kurdum benin pc kaldırmadı ne işlemcisi ne ekran kartı biraz bile kurtarcak kadar bile malesef açmadı..o arada pes gruptan arkadaşlar oynuyor ben onları dinleyip heyecanlanıyordum..çünkü 1 gb ekran kartlı makinemin kaldırmadığı bi oyun!! Fifa14 ü çatır çatır oynuyorum,pes14 açmıyor..
    Pes gruptan pes14 alıp alışamayan arkadaşım isteği övgüsüyle ve benim yeni alacagım pc sistemine karar verip para ayarlamam için 2 ay gibi süre beklemem gerekeceği için 2 arkadaş 2 ay'a yakın fifa işkencesine başladık..fıfanın onlinesine girip eksilerini yazmaktan bıktım o yüzden uzatmadan sadete geleyim

Fifa'da keyif en çokta sinir stres'ten sonra bütçemi zorlayıp +2000 lik kasa topladım..bu süreye kadar pes'i bıkmadan ilk çıktığındaki topun ayaktan çıkmaması vs hatalarına her güzelin kusuru vardır diyerek oynayan erkan01 id li arkadaşımın yoğun baskı ve öğretisiyle pes14'e geri döndük ve iyikide dönmüşüz..
    Döndükten ilk 1 hafta tekrar tekrar bırakmayı düşünsekte oyuna alıştıktan sonra hatalarıda olsa-açıklarıda olsa tam bi gerçekci futbol keyfi pes2014
    Açık ve hatalarından çok daha önce olmayan iyi-olumlu-farklı şeyleri söyleyim

-fifa14 ü rahat açan sistemimi satıp yeni sistem aldırdı çünkü gelmiş geçmiş en iyi-gerçekci grafikle 1920x1080 oynarken elimi ekrana uzattığımda oyunculara dokunacaksın gibi gözlüksüz 3D mütiş gerçekcilik

-maç içinde paslaşma anında pas barını doldurduğunda iptal etme gibi bir özğürlük daha önce yapıldıysa bilelim

-omuz omuza mücadeledeki çekişmeyi hakeme faul kararı verdirmeden kazanınca 2 gol atmış gibi sevinirsin

- kendi emeğinle,becerinle pes14 manuel çalimlarda rakibi ekarte edince aldığın haz gol değerinden fazladır benim içın

- hele bilmeyene ne kadar ağır-saçma gelsede !! Onlınedeki basit momentumu çözünce ! aşşağıdaki kendi hazırladığım amatôr video hatta daha gùzelleri çıkar ortaya..yeterki sabırla,bir bilenle ve ônyargısız oynayin !!
    Pas yapamayan,uzaktan gol atamayanlar izlesın !!

Konami en iyisini yapana kadar en iyisi bu

http://www.youtube.com/watch?v=EE4QLTaTQC0

• video güzel olmuş dostum.

Ben hilecilerden usandığım için bu yıl almadım oyunu. Konami düzeltene kadar da niyetim yok para vermeye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adrian9822 -- 2 Şubat 2014; 15:38:13 >
  • Fifa oyuncusuyum ama pes14 e de sempatim var. Oynadım ve beğendim, çoğunluğun yerden yere vurmasına rağmen.. Hazırda 50 liraya düşmüşken bugün alayım diyorum ama benim için önemli olan soru şu ki; Hileci çok mu fazla? Ağız tadıyla online oynayamazmıyım? Alış amacım haliyle online oynamak..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Requiem_For_a Dream -- 4 Şubat 2014; 15:29:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rudy Fernandez

quote:

Orijinalden alıntı: loopos

ulan ben bu oyunu yapanın anasını avradını sülalesini gelmişini geçmişini geleceğini çoluğunu çocuğunu ceddini ırkını soyunu sopunu tipini şeklini vatanını toprağını kanını SİKEYİM. yeter amına koyucam bütün japon ırkının orospu çocuklarının yapacağı oyunun taaaaaa AMINA KOYAYIM.

içimdekileri dökmüşsün bilader eyv

Alıntıları Göster
    şimdiye kadar böyle bir küfür görmedim üstün bir şaheser

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ssdsadas -- 20 Şubat 2014; 13:53:20 >
  • Arkadas icini dökerken hic boşluk bırakmamış :)

17 yıldır oynuyorum su oyunu, Japoncayı öğretmişti zamanında bu oyun, ama 2014'e 4 gün dayanabildim.

Yazıklar olsun..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kahraman202 -- 5 Şubat 2014; 16:44:17 >
  • Normal yamayi bosverdim artik o seneye gelir zaten.adamlar tasak geciyiyorlar resmen bizimle .guncel transferler yamasinin bir tarihi varmi.

• arkadaşlar ben yeni yükledim oyunu ve maçta geri tuşunu bulamıyorum. pes 13 te esc ye bastığınızda oyundan çıkıyodu pozisyon tekrarlarını izlerken hızlıca geçiyoduk. burada ise basıyorum hiç bişi olmuyor. klavyedeki bütün tuşları denedim hiçbiri deil. gol attım geri gelemiyorum. pozisyon tekrarında kaldı. lütfen yardım edin. şu tuşu bulayım.
  • Çıkan güncellemelerden sonra nasıl oldu oyun beyler? İlk çıktığı zaman bi kere oynadım o bana yetti daha da ne açtım oynadım ne oynayanı izledim. Ps3 kafelerde hala 13 oynanıyor zaten. Tekrar yükleyeyim mi?
  • 1 hafta fif14 den oynadıktan sonra tekrar pes14 de döndüm. Nefes aldım. Her ne kadar tam olarak istediğimiz oyun olmasada kötünün iyisi bu sene pes.
  • quote:

Orijinalden alıntı: appachii

1 hafta fif14 den oynadıktan sonra tekrar pes14 de döndüm. Nefes aldım. Her ne kadar tam olarak istediğimiz oyun olmasada kötünün iyisi bu sene pes.

Fifa 2014 bir süre sonra sıkıyor.
    Aynı goller ve pes 2013 gibi hızlı ve arapasa dayalı oyun olmuş.

• 
Sayfa: önceki 139140141142143
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.