Şimdi Ara

PES 2014 [ ANA KONU ] (138. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (2 Mobil) - 5 Masaüstü2 Mobil
5 sn
2.968
Cevap
18
Favori
205.730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: siyahbuz7

quote:

online oynarken oyun kopuyo işlemciniz PES2014 işlemcisiyle uyuşmadı bilmem ne diyo bağlantınız koptu kaybettiniz diye uyarı alıp duruyorum anam ağladı nedir bu saçmalık bilen varmı ???

lütfen yardım edin aynı durumda olan yokmu C ye düştüm müsabakalara bile giremiyorum birazdaha böyle devam ederse banlıycak beni sistem..

Aynı şey bana da oldu ama sadece 2 sefer. Modemi ve oyunu kapatıp tekrar açınca bir daha başıma gelmedi. Muhtemelen denemişsinizdir ama yine de söyleyeyim belki yardımım dokunur dedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chansam

quote:

quote:

online oynarken oyun kopuyo işlemciniz PES2014 işlemcisiyle uyuşmadı bilmem ne diyo bağlantınız koptu kaybettiniz diye uyarı alıp duruyorum anam ağladı nedir bu saçmalık bilen varmı ???

lütfen yardım edin aynı durumda olan yokmu C ye düştüm müsabakalara bile giremiyorum birazdaha böyle devam ederse banlıycak beni sistem..

Aynı şey bana da oldu ama sadece 2 sefer. Modemi ve oyunu kapatıp tekrar açınca bir daha başıma gelmedi. Muhtemelen denemişsinizdir ama yine de söyleyeyim belki yardımım dokunur dedim.

oyunu açıp kapadım ama devam etti bide modemi deneyim bakalım teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: DİGİMAX55

quote:

Orijinalden alıntı: mrbaronx

quote:

Orijinalden alıntı: DİGİMAX55

pesin hatrı için oynucam da şutları bari ellemeseydiniz be çekik gözlüler.
    bu japonlarda ya hiç aklı yok yada hiç gerçek maç izlemiyolar
    yau bu teknolojiyi rastgelemi yapıyo bunlar hayret.
    pes 2013 gibi ara pasına odakli rezil bi oyunu bile iki senedir oynatıyosunuz bana

pes 2013 2014 e göre kraldır tek kusuru ara pasların çokça geçmesi.

yok hacı defansta çok berbat ayrıca kalecilerde karşı karşıya pozisyonlarda çok vasat:(

Pes 13 ün tek eksisi arapası 14 te kaleciler daha berba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ARTHUR. -- 5 Ocak 2014; 14:21:36 >
  • Orijinalden alıntı: adrian9822

Orijinalden alıntı: sametalbayrak

Orijinalden alıntı: duayn

Orijinalden alıntı: adrian9822

"Helal" olması lazım. Anladın mı müslüman kardeş?

ibretlik gol

biz oyunu çaldıkmı . Sonuçta aldığımız keyler konamıden çıkıyor . cd ile uyraşmıyalım diye key alıyoruz din kardeşim.

kardeş key almak farklı bir şey. Ama 'crack' dersen bunun anlamı oyunun korsan olduğudur. Yanlış terim kullanmışsın burada.

Key satın aldıysan Konami sistemine bağlanabilmen lazım. Önce konami sitesinde hesap açman gerekiyor. Orada kullandığın kullanıcı bilgilerini oyun içerisinde ayarlar bölümüne de kaydediyorsun. Böylece oyun senin hesabın üzerinden konami sunucuya bağlanabiliyor.

Bi dene olmazsa tekrar bakarız.

Hocam farklı şeylerden bahsediyoruz :)

Ben zaten oyunu oynuyorum online fakat key alanların hepsi bu sorunu yaşıyor cra k olmadan online oynıyamıyorsun oflineye giriyorsun .

Dvd si olanlar dediğin gibi sitesine bağlanıp gerekli indirmeleri yapınca oyunu oynuyor ama oyunu torentten indirip key alanlar crack beklemek zorunda .
  • Arkadaslar selam pes14u yeni aldim ps3te iki kisi oynamak istiyoruz orjinal olmayan kontorland marka kablolu kol oyuna girene kadar normal calisiyor ancak yon tuslari calismiyor sut bas orta hersey ok ama yon tuslari calismiyor kolu baska yerde denedim kolda sikinti yok cozumu bilen varmidir yoksa illa orjinal sony joystick mi olmali
  • arkadaşlar bu pes 14'de hızlı dönüş için bir yama falan yokmu adamlar koca karı gibi yavaş dönüyor yani yıllardır hep pes taraftarıydım 2008'den beri hep pes yani çok kö oynadım ilk defa beni bu kadar şaşırttı konami

5) Süratlı

Özel hızlı dönüşlere olanak tanır

pes 13'deki şu özellik pes 14'de yokmu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aerosol 34 -- 5 Ocak 2014; 19:42:54 >
  • kusim K kullanıcısına yanıt
    buda işini görür hocam, orjinale bi dünya para vermeye gerek yok.
    http://urun.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/hadron-ps-3-wireless-oyun-kolu-beyaz-100789954
  • pas alış-verişi çok kötü
  • Arkadaşlar; Patch1.06 kurdum, Crack1.06 yaptım, DLC3.0 yükledim.
    Herşey tamam, fakat Ronaldo dazlak oldu(yani yüz ve saç Ronaldo değil). Ben de mi böyle oldu, yoksa bu şekilde olan başkaları da var mı?
    Nasıl düzeltebilirim?
  • merhaba arkadaşlar. pes 2014 orjinal key satıladım güncellemeleri yaptıktan sonra pack 1.06 ve dlc 3.0 a yükselttim oyunu. 1.06 crackte yaptım oyuna girip maç kupa yapıyorum bir sıkıntı olmuyor. fakat online oyuna giriyorum herşeyi ayarlıyorum kadro seçenekler sıkıntı yok kuruluyor. maça giriyorum tam maça başlayacağım anda 'öngörülemeyen koşullar yüzünden ....... ' diye bir yazı çıkıyor ve maçtan atıp tekrar oyun lobisine döndürüyor. bu tür bir sorunla karşılaşan veya çaresini bile var mı? güvenlik duvarını kapattım kaspersky anti virüs var onda da engelleri kaldırdım yada kaldırdığımı tahmin ediyorum. Japonlara sövmekten usandım küfürbaz bir adama dönüştüm :) bir bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim. iyi günler
  • 1.06 cd siz oynama yeni cıktı belki sendeki 1.04 un kurcalanmıs halidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xyro -- 11 Ocak 2014; 23:50:05 >
  • Arkadaşlar ben şimdi tekrar PES 2013 alsam, online'a giriş yapabilir miyim? Daha önce sıfır alıp Online kodunu kullanmıştım...

Yani şimdi Online Kodu kullanılmış bir PES 2013 alsam sıkıntı olur mu?
  • loopos L kullanıcısına yanıt
    slm onun çaresi benim gibi yapmak hiç oynamamak :)) şaka bi yana bende aynı sıkıntı yaşarkene adamlara yazdım bana söledikleri şey kablosuz
    bağlanmayın (niyeyse ) ben de kablodan bağlanmayı denedim sıkıntı çözüldü (kopma oluyor ama çok az)
    başka bir ayar ile ilgili olduğunu sanmıyorum çünkü çok fazla kişide bu sıkıntı var
    dediğim gibi benim gibi yap at kenara dursun oynama kafan rahat olsun :))))))
  • kablolu bağlanıyorum zaten :) bende tam tersini deneyim kablosuz bağlanayım :) her işimiz ters zaten :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi loopos -- 13 Ocak 2014; 0:42:40 >
  • Halen oyunun iyi oldugunu iddaa edenler var yıllardır bütün serilerini oynuyorlarmış bu oyun bi devrimmiş çok gerçekciymiş.Ya arkadaşlar benim yaşım 35 ben sensiblele soccer lerden kickoff lardan emly hughes soccerlerden gelmiş adamım 86 yılından beri aralıksız futbol oyunu oynarım biz pes 2013 e olmamıs derken bu tüm pes serilerinin en rezalet oyunu olmus neyini savunuyorsunuz oyunun daha anlayamıyorum.Konami ile ortaklıgınız mı var ?.Oyun tam bir karambol harala gürele hurra gidiyo ne oynadıgının farkına bile varamıyorsun.Bu oyuna gerçekci olmus diyorsanız evet halı sahalarda bu şekilde oynanıyor maçlar oyun halı saha maçlarına göre gayet gerçekci olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenksa

Halen oyunun iyi oldugunu iddaa edenler var yıllardır bütün serilerini oynuyorlarmış bu oyun bi devrimmiş çok gerçekciymiş.Ya arkadaşlar benim yaşım 35 ben sensiblele soccer lerden kickoff lardan emly hughes soccerlerden gelmiş adamım 86 yılından beri aralıksız futbol oyunu oynarım biz pes 2013 e olmamıs derken bu tüm pes serilerinin en rezalet oyunu olmus neyini savunuyorsunuz oyunun daha anlayamıyorum.Konami ile ortaklıgınız mı var ?.Oyun tam bir karambol harala gürele hurra gidiyo ne oynadıgının farkına bile varamıyorsun.Bu oyuna gerçekci olmus diyorsanız evet halı sahalarda bu şekilde oynanıyor maçlar oyun halı saha maçlarına göre gayet gerçekci olmuş.

aynen katılıyorum 5 para etmez bu oyun
  • tek kelime 'berbat'
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenksa

Halen oyunun iyi oldugunu iddaa edenler var yıllardır bütün serilerini oynuyorlarmış bu oyun bi devrimmiş çok gerçekciymiş.Ya arkadaşlar benim yaşım 35 ben sensiblele soccer lerden kickoff lardan emly hughes soccerlerden gelmiş adamım 86 yılından beri aralıksız futbol oyunu oynarım biz pes 2013 e olmamıs derken bu tüm pes serilerinin en rezalet oyunu olmus neyini savunuyorsunuz oyunun daha anlayamıyorum.Konami ile ortaklıgınız mı var ?.Oyun tam bir karambol harala gürele hurra gidiyo ne oynadıgının farkına bile varamıyorsun.Bu oyuna gerçekci olmus diyorsanız evet halı sahalarda bu şekilde oynanıyor maçlar oyun halı saha maçlarına göre gayet gerçekci olmuş.

Bende 30 yaşındayım yazdıklarının altına imzamı atarım. 10 yıldır pes serilerini oynarım. Pes 2014 orjinal aldım aldığımada bin pişman oldum rezalet ötesi bir oyun. Neyseki dün battlefield 4 satın aldımda artık yüzüne bile bakmıyorum pesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XaLo_RaD -- 13 Ocak 2014; 20:18:04 >
  • Merhaba Arkadaşlar,

Eski Fifacı (ASD)

Yakın dönemde PSP3 PES 2011-2012-2013 oyunlarına takılmış/bağımlısı olmuş biriyim.

2014 gerçekten almaya değmez mi?
  • Bugünkü bakımdan sonra gelişme var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.