Şimdi Ara

Pes 2013 Süper Lig ve PTT 1.Lig Çıktı...PeSBoX.CoM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
8.906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    BİR PeSBoX.CoM YAPIM
    I

Pes 2013 Süper Lig İndir
    sitemize 5sn'de üye olarak hemen indirin...

GENEL ÖZELLİKLER
    Yen Ligler: Bundesliga, Spor Toto Süper Lig
    Yeni 2. Ligler: Npower Championship, PTT 1. Lig
    Lisanslı ligler ve kupalar
    Lisanslı Barclays Premier League, Liga Zon Sagres & Milli Takımlar
    Fake oyuncuların gerçek isimleri
    4000'den fazla yüz ve saç
    255 yeni top
    Gameplay tool + Yeni skor tabelaları (İsteğe bağlı)
    Yeni grafikler (İsteğe bağlı)
    Veri Paketi 2.00 & Resmi Güncelleme 1.01 içerir
    Online uyumlu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi salvation_1987 -- 11 Kasım 2012; 10:46:18 >

• We ligi Become A legend'da Güney Amerika'da Brezilya ile birlikte oluyor.Şimdi ingiltere ikinci ligi takımlara o zaman güney amerika liginde mücadele edicek gibi oluyor.Açıkçası onun yerine Arjantin ligi yada başka bir lig daha güzel olabilirdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Butterflyman

We ligi Become A legend'da Güney Amerika'da Brezilya ile birlikte oluyor.Şimdi ingiltere ikinci ligi takımlara o zaman güney amerika liginde mücadele edicek gibi oluyor.Açıkçası onun yerine Arjantin ligi yada başka bir lig daha güzel olabilirdi.

Açıkçası o lig ortak liglerden biri, yani brezilya 2. ligi yapsak onu bu kezde Şampiyonlar Ligi olarak açarsanız brazilya ikinci ligi şampiyonlar ligi kısmında olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: salvation_1987

quote:

Orijinalden alıntı: Butterflyman

We ligi Become A legend'da Güney Amerika'da Brezilya ile birlikte oluyor.Şimdi ingiltere ikinci ligi takımlara o zaman güney amerika liginde mücadele edicek gibi oluyor.Açıkçası onun yerine Arjantin ligi yada başka bir lig daha güzel olabilirdi.

Açıkçası o lig ortak liglerden biri, yani brezilya 2. ligi yapsak onu bu kezde Şampiyonlar Ligi olarak açarsanız brazilya ikinci ligi şampiyonlar ligi kısmında olacak.

bilgilendirdiğin için teşekkürler ben sadece Amerika kıtasında oynadığımdan bunu bilmiyordum.
  • Rica ederim arkadaşım.
  • PTT 1.Lig'de çıktı.
  • maşallah çok hızlısınız.Birde oyuncu yüzleri ve stadlar ne zaman çıkar?Ayrıca yamayı kurdum çok güzel olmuş.
  • PC ICIN MI BU YAMA PLAYSTAION ICIN MI ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lion Boy

Açıkçası 2006'dan beri Pesi yamalı kullanıyorum.2006 yılında bir arkadaşım peste türkçespiker buldum dedi bana siteyi verdi ve extreme diye bir yama buldum.İndirdim kurulum gayet kolaydı efsane pesi efsane yapan yamaydı bana göre.2007 ,2008 ,2009, 2010 derken 2011e geldik ki tekrar efsanevi bir extreme olmuştu o berbat oyunu gerçekten çok akıcı bir oyun yapmıştı.Sonra öğrendim ki Hasan Mustan ile bu ekibin arasında çeşitli problemler olmuştu ve bu ekip pesbox.com adlı site kurmuş küçük ama yamaları gayet güzel bir siteydi.2012'de extreme ve anatolia cıkana kadar pesedit gibi yamalar kullandım açıkçası diğer siteyi daha cok takip ediyordum.Çok etkili sunumları vardı yok gerçekçilik tavan yaptı öyle oldu böyle oldu vs.Sanırsam anatolia daha once cıktı bi indiriyim bari (açıkçası fazla güvenmiyordum ) baktım bayağı inceledim gayet güzel bir yamaydı pesedite 1000 basardı.Extreme cıkınca bakalım bide şuna dedim bakmaz olaydım yüzler 0 editten yapılmış (editi bende yapardım kardeş) ha Allah'ı var tezahüratları felan güzeldi Sonra pesbox'a geri döndüm baktım (ilhan_12ydi sanırım ) küçük kardeşlere yüz yapmayı öğretiyor altyapıdan adam çıkarıyor bir aile ortamı vardı 2013tede direk bu siteye sarıldım baktım hemen spiker cıkarmışlar şimdide Türkiye yaması ben hiç bu kadar hızlı Türkiye yaması görmemiştim gerçekten artık o siteye anca pes haberlerini takip etmeye girerim arkadaş

2012 yamasını alıp 2013 e uyarlıyorlar.Pek bir zorluğu yok kanımca.Ben yamayı beğenmedim.Artık orjinal TÜRKİYE ligleri çıkarsalar iyi olurdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CheckVizoR

quote:

Orijinalden alıntı: Lion Boy

Açıkçası 2006'dan beri Pesi yamalı kullanıyorum.2006 yılında bir arkadaşım peste türkçespiker buldum dedi bana siteyi verdi ve extreme diye bir yama buldum.İndirdim kurulum gayet kolaydı efsane pesi efsane yapan yamaydı bana göre.2007 ,2008 ,2009, 2010 derken 2011e geldik ki tekrar efsanevi bir extreme olmuştu o berbat oyunu gerçekten çok akıcı bir oyun yapmıştı.Sonra öğrendim ki Hasan Mustan ile bu ekibin arasında çeşitli problemler olmuştu ve bu ekip pesbox.com adlı site kurmuş küçük ama yamaları gayet güzel bir siteydi.2012'de extreme ve anatolia cıkana kadar pesedit gibi yamalar kullandım açıkçası diğer siteyi daha cok takip ediyordum.Çok etkili sunumları vardı yok gerçekçilik tavan yaptı öyle oldu böyle oldu vs.Sanırsam anatolia daha once cıktı bi indiriyim bari (açıkçası fazla güvenmiyordum ) baktım bayağı inceledim gayet güzel bir yamaydı pesedite 1000 basardı.Extreme cıkınca bakalım bide şuna dedim bakmaz olaydım yüzler 0 editten yapılmış (editi bende yapardım kardeş) ha Allah'ı var tezahüratları felan güzeldi Sonra pesbox'a geri döndüm baktım (ilhan_12ydi sanırım ) küçük kardeşlere yüz yapmayı öğretiyor altyapıdan adam çıkarıyor bir aile ortamı vardı 2013tede direk bu siteye sarıldım baktım hemen spiker cıkarmışlar şimdide Türkiye yaması ben hiç bu kadar hızlı Türkiye yaması görmemiştim gerçekten artık o siteye anca pes haberlerini takip etmeye girerim arkadaş

2012 yamasını alıp 2013 e uyarlıyorlar.Pek bir zorluğu yok kanımca.Ben yamayı beğenmedim.Artık orjinal TÜRKİYE ligleri çıkarsalar iyi olurdu.

Hayır kesinlikle öyle değil bu sene tamamen sıfırdan oluşuyor yama ve epey zor yapması emin olabilirsin. Formalarımızda sadece geçen seneye ait formalar var onlarda formacı arkadaşlarımız tarafından hızlıca bitiriliyor düzelicek yakında.
  • PeSBoX Anatolia 2013 v0.8 Yayınlandı...
  • STSL açınca şimdi onun alt ligi ptt 1.lig mi olucak mı? Yani sezon sonunda düşenler çıkanlar vs. ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DjProgressive

STSL açınca şimdi onun alt ligi ptt 1.lig mi olucak mı? Yani sezon sonunda düşenler çıkanlar vs. ?

Evet aynen öyle olacak.
  • uygun bir zamanda denemek lazım teşekkürler.
  • pc de deneyen varmı
  • Denedim genel olarak güzel olmuş. Stadyumların biraz düzenlenmesi gerekiyor. Her takım aynı yerde oynayınca bayıyor bir süre sonra.
  • v1.0 Yayınlandı arkadaşlar...
  • quote:

v1.0 Yayınlandı arkadaşlar...

linkler yukarıdakiler mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: VII_outLaw

quote:

v1.0 Yayınlandı arkadaşlar...

linkler yukarıdakiler mi?

Evet yukarıda açılanlar, partlar biribiri ile uyumludur. Partların isimlerini indirdikten sonra aynı olduğuna emin olun.

hepsi şu formatta olsun;

PB2013.part1.rar
    PB2013.part2.rar
    .
    .
    .
    .
    PB2013.part7.rar

bu bir örnektir. isimlerde farklı noktalama işaretleri olabiliyor farklı sitelerden indirince onlara dikkat edin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.