Şimdi Ara

PES 2012 (ANA KONU) (497. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.337
Cevap
7
Favori
412.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 495496497498499
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ps3 sistem versiyonum 4.00 iken pes 2012, 3D performansı gayet başarılıydı. geçenlerlerde, online oyun için yeni versiyon 4.10 u yüklemimi istedi ve kurdum. ancak bu uptade ile oyunun kare/sn performansında (LAG) ciddi bir düşüş meydana geldi. baktım iki gün sonra 4.11 diye yeni bir versiyon sunmuş sony. dedim herhalde 4.10'un performans kaybına neden olduğunu gördüler, 4.11 ile bunu halletmeye soyundular, ancak bu uptade'i kurunca değişen bir şeyin olmadığına tanık oldum. şimdi, 4.00 versiyonumu yükselttiğime pişmanım.neden bu lekilde oldu. acaba herkes de bu uptade sıkıntısı var mı yoksa benim cihazla ilgili bir sıkıntım mı var? normal oyunda tolere edilebilir ancak online maçlarda tam bir ızdırap oluyor bu durum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: [ City34 ]

Arkadaşlar aranızda Barcelona ve Real madrid gibi oyunun üst düzey olan 2 takımını almadan oynayacak kendine güvenen biri varmı ?

Varsa burdan yazsın online olarak maç yapalım.

Bunu burda bu şekilde belirtme niyetim bu oyunda çok iyiyim herkesi yenerim anlamında değil.Sadece herkesin Barça ve Real i almasından sıkıldım bütün herkeste bir Barça Real hayranlığı almış başını gidiyor yenilmemek uğruna başka takım alan yok 10 kişiyle oynuyorsam abartmıyorum en az 7 rakip bu takımları alıyor.Sorun yenilmekte değil maçların genelini kazanıyorum ama hep aynı formaları görmekten göz zevkim kalmadı.Kendine güvenen ve bu iki uzay takımını almadan oynayacak arkadaşları bekliyorum.

Benim genelde oynadığım takım M.City.

Sana katılıyorum arkadaşım bende pes 2011 e kadar hep A.Madrid O.Liyon B.Munich vs. takımlarla oynardım fakat 2012 de bu takımlarla Barca ve real arasında bariz üstünlük var ve kimle oynasam Barca alıyor. hatta sırf bu yüzden online puanım 430 lara kadar düştü bende barca almaya başladım ve 560 ı gördüm. ekle beni psn ine oynayalım beraber benim PSN: aturkanoglu

• quote:

Orijinalden alıntı: alican88

quote:

Orijinalden alıntı: [ City34 ]

Arkadaşlar aranızda Barcelona ve Real madrid gibi oyunun üst düzey olan 2 takımını almadan oynayacak kendine güvenen biri varmı ?

Varsa burdan yazsın online olarak maç yapalım.

Bunu burda bu şekilde belirtme niyetim bu oyunda çok iyiyim herkesi yenerim anlamında değil.Sadece herkesin Barça ve Real i almasından sıkıldım bütün herkeste bir Barça Real hayranlığı almış başını gidiyor yenilmemek uğruna başka takım alan yok 10 kişiyle oynuyorsam abartmıyorum en az 7 rakip bu takımları alıyor.Sorun yenilmekte değil maçların genelini kazanıyorum ama hep aynı formaları görmekten göz zevkim kalmadı.Kendine güvenen ve bu iki uzay takımını almadan oynayacak arkadaşları bekliyorum.

Benim genelde oynadığım takım M.City.

olmazmı üstadım beni ekleyebilirsin benim takım AC Milan

psn:alican_1988

Bende Bende; Benim takım Bayern Munich ;)

psn: aturkanoglu

• quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

hocam mükemmelmiş yahu..oyun içinde bu varmı gerçekten kaçıncı sevinç hareketleri

• quote:

Orijinalden alıntı: hanedantr

quote:

Orijinalden alıntı: hanedantr

merhaba arkadaslar 1 haftalıgına ps3 emnaet aldım pes 2012 de kaleye kare ile sut cekiyorum top auto havaya kacıyor yerden sert kaleye sut tusu nedir acab 4 tusuda denedim maalesef olmadı varsa bile bu konu acıkcası 166 sayfa uzu ngeldi ozur dileyerek soruyorum

herhalde cvb bilen yok yada cvp vermiyorsunuz arkadaslar inanın bulamadım

arkadaslar hala cvp bekliyorum ama yardımcı olursanız sevinirim
  • Online a alışamadım arkadaşlar, garip bi tarzı var, yüksek hızlı baglantının mevcut oldugu bir makinada da oynasam d5 rakipler bile çok rahat goller atıyor, atcak oldugu pası kendisinden önce farketsem de oraya müdahale edemiyorum, olmuyor... Sanırım alışmak için aylarca iyi bi baglantıda online oynamak gerek, sanki iki farklı gameplay tek disk içinde gibi
  • arkadaşlar gelecek yeni dlcnin yanında oyuna yeni bir 1.04 yamasıda gelecekmiş.ama ayrıntıları bulamadım
    edit :http://www.pes-patch.com/2012/02/pes-2012-version-1-04-and-new-dlc-soon.html kaynak linktedir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Freekmichael -- 28 Şubat 2012; 1:36:36 >
  • Türkiye Ligi DLC olsun. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Celtic Warrior

Türkiye Ligi DLC olsun. :)

oldu selam söyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: REAL MADRID

Online a alışamadım arkadaşlar, garip bi tarzı var, yüksek hızlı baglantının mevcut oldugu bir makinada da oynasam d5 rakipler bile çok rahat goller atıyor, atcak oldugu pası kendisinden önce farketsem de oraya müdahale edemiyorum, olmuyor... Sanırım alışmak için aylarca iyi bi baglantıda online oynamak gerek, sanki iki farklı gameplay tek disk içinde gibi

Öncellikle akşamki maçlar için geçmiş olsun Kardeş, bağlantı hızı ,oyunda epeyi fark ediyor..Mesela 8 mbit bağlantıyla gayet akıcı bir şekilde paslaşıp oynayabiliyorum..Senin bağlantı galiba epeyi düşüktü..O yüzden oyunda belli yerlere yetişemiyorsun..Ben online maçlarda daha rahatım, oynanış single oynanışa göre biraz farklı olsa da, temelde aynı şeyler üzerine kurulu..Online maçlarda, daha rahatım ,istediğim gibi oyunu kuruyor, istediğim gibi defansımı yapıyorum.. Her iki oynanış da keyifli ve online maçlarda her maçta 1-2 kez olan 3-4 saniyelik ciddi duraksamalar dışında, önemli bir sorun olmuyor..Ayrıca galiba benim futbol tarzım online maçlardaki rakiplere biraz ters geliyor..Ne yapacağım belli olmuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo23 -- 28 Şubat 2012; 12:07:21 >

• 8mb yapayım diyorum ama bana sınırsız internet lazım, bu sebeple 1mb sınırsıza mecburum...
    Her ne kadar pas yapamasam da, her noktadan tehlike yaratan freekick lerimi kullanamasam da, önüme gelen herkesten 3-5 gol yesem de, single kalitesinin yarısını bile online a yansıtamasam da sinirimi bozmuyorum, tadını çıkarmayı deniyorum...

Bağlantım bazen sürekli kopuyor, deneyelim sürekli, kopmadığı sürece online takılalım hergün
  • Online kalitesi iyi olsa aklımda şu EURO2012 turnuvasını düzenlemek vardı mesela

PES 2012 (ANA KONU)
  • quote:

8mb yapayım diyorum ama bana sınırsız internet lazım, bu sebeple 1mb sınırsıza mecburum...
    Her ne kadar pas yapamasam da, her noktadan tehlike yaratan freekick lerimi kullanamasam da, önüme gelen herkesten 3-5 gol yesem de, single kalitesinin yarısını bile online a yansıtamasam da sinirimi bozmuyorum, tadını çıkarmayı deniyorum...

Bağlantım bazen sürekli kopuyor, deneyelim sürekli, kopmadığı sürece online takılalım hergün

8 mbit sınırsız sayılır zaten ..Yeni kampanya ile aylık 39 tl ,8 mbite kadar...25 gb kotadan sonra (bazıları hızın hiç düşmediğini söylüyor) hız 1 mbite düşürülüyor..Mutlaka al..

• quote:

Orijinalden alıntı: neo23

quote:

8mb yapayım diyorum ama bana sınırsız internet lazım, bu sebeple 1mb sınırsıza mecburum...

8 mbit sınırsız sayılır zaten ..Yeni kampanya ile aylık 39 tl ,8 mbite kadar...25 gb kotadan sonra (bazıları hızın hiç düşmediğini söylüyor) hız 1 mbite düşürülüyor..Mutlaka al..

kardeşimle beraber ayda ortalama 125gb kota kullanıyoruz...

• quote:

quote:

quote:

1 mbit internetle o harcadığınız kotanın bir anlamı yok zaten..8 mbitte downloadını keyifle yaparsın..Bir dosyayı bir 100 kb ile indirmek var bir de 800 kb ile..İmkanım olsa fiber bağlantıya geçecektim, nedense şehrin merkezinde olmama rağmen fiber bağlantı alt yapısı yokmuş..

• quote:

quote:

quote:

quote:

1 mbit internetle o harcadığınız kotanın bir anlamı yok zaten..8 mbitte downloadını keyifle yaparsın..Bir dosyayı bir 100 kb ile indirmek var bir de 800 kb ile..İmkanım olsa fiber bağlantıya geçecektim, nedense şehrin merkezinde olmama rağmen fiber bağlantı alt yapısı yokmuş..

bizim burda da fiber yokmuş, sadece şehrin kalabalık noktalarında ve sitelerde bu sistem mevcut

bu arada 25gb 8mb yapsam tahminen 1 haftada biter o kota bizde

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

bizim burda da fiber yokmuş, sadece şehrin kalabalık noktalarında ve sitelerde bu sistem mevcut

bu arada 25gb 8mb yapsam tahminen 1 haftada biter o kota bizde

Kota bitse de hızınız şuan kullandığınız 1 mbps'ye düşer. Hem çoğu netlimitsiz kullanicısının hızı düşmüyor.

• arkadaşlar ara transfer güncellemesi 6 martta çıkıyormuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Freekmichael

arkadaşlar ara transfer güncellemesi 6 martta çıkıyormuş

Ocak Transferleri, Şampiyonlar ligi finalinin topu ve birkaç forma güncellemesi içeren yamanın detayları burada.
    http://winningelevenblog.com/blog/konami-details-latest-pes-2012-dlc/
  • 
Sayfa: önceki 495496497498499
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.