Şimdi Ara

PES 2012 (ANA KONU) (498. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.338
Cevap
7
Favori
412.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 496497498499500
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hadi hayırlısı, transfer yaması çok gecikti bence, konami bu tür konularda rakibine göre umursamaz davranıyor hep...
  • Online da 2vs2 oynarken rakiplerin konuşmalarının bana gelmesini istemiyorum ve sesimin sadece kendi arkadaşıma gitmesini istiyorum. Bunun için diğer iki oyuncunun profil detaylarına girip mute yapmam yeterli olur mu? Bilgisi olan bi arkadaş yardımcı olursa sevinirim.
  • arkadaşlar merhaba,
    buradaki konuşmaları ps3 üzerine yoksa pc üzerine mi yapıyorsunuz,
    bende ps3 var, nette nasıl sizleri bulup maç yapabiliriz diye sorucam, ayrıca topluluk nasıl birşey oluyor,
    acemiyim söylim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cmd.KEEN

Online da 2vs2 oynarken rakiplerin konuşmalarının bana gelmesini istemiyorum ve sesimin sadece kendi arkadaşıma gitmesini istiyorum. Bunun için diğer iki oyuncunun profil detaylarına girip mute yapmam yeterli olur mu? Bilgisi olan bi arkadaş yardımcı olursa sevinirim.

Hocam benim psn yide ekle 2 ye 2 aynı takımda olabiliriz çok seveirm o modu hani fenada oynamam
  • 2vs2 aynı makineden oynanmıyormu 2 kolla birlikte? Bu arada pes online için benide ekleyin arkadaşlar PSN= cihat1975
  • Arkadaşlar selam, forum da sık sık on-line olan, yorum yapan ve playstation dan on-line pes 2012 oynayan arkadaşlar var. Diyorum ki; burada sürekli on-line olan arkadaşlar, ps3 online toplulukta bir topluluk açalım, bi şifre tanımlayalım ve üye olalım. akşam evde oynarken hızlı maç değilde topluluktan aramızda maçlar yapalım ve gelip hem burda yani forum da makarasını yaparız hemde kimse boş konuşmaz güçlerimizi iddalarımızı görürüz. hatta facebook ta mypes üyeliği var oradan da bir grup kurar skorları oradan takip edebiliriz ne dersiniz?

isteyen arkadaşlar isimlerini, psn lerini, nerede yaşadıklarını ve yaşlarını yazsınlar güzel bir ortam oluşturalım ne dersiniz ;) talebe göre topluluğumuzu oluşturur aramızda maçlar yapmaya başlarız ;)

5-10 kişi bile olsak yeter(ben daha çok olacağını tahmin ediyorum ama) :)

Öncelikler ben:

Ahmet Türkanoğlu
    psn:aturkanoglu

• quote:

Orijinalden alıntı: a.turkanoglu

Arkadaşlar selam, forum da sık sık on-line olan, yorum yapan ve playstation dan on-line pes 2012 oynayan arkadaşlar var. Diyorum ki; burada sürekli on-line olan arkadaşlar, ps3 online toplulukta bir topluluk açalım, bi şifre tanımlayalım ve üye olalım. akşam evde oynarken hızlı maç değilde topluluktan aramızda maçlar yapalım ve gelip hem burda yani forum da makarasını yaparız hemde kimse boş konuşmaz güçlerimizi iddalarımızı görürüz. hatta facebook ta mypes üyeliği var oradan da bir grup kurar skorları oradan takip edebiliriz ne dersiniz?

isteyen arkadaşlar isimlerini, psn lerini, nerede yaşadıklarını ve yaşlarını yazsınlar güzel bir ortam oluşturalım ne dersiniz ;) talebe göre topluluğumuzu oluşturur aramızda maçlar yapmaya başlarız ;)

Öncelikler ben:

Ahmet Türkanoğlu

yardım ederseniz bağlanma konusunda;

Özgür KELEŞ
    PSN: ozgur19821982

• quote:

Orijinalden alıntı: ozgur19821982

quote:

Arkadaşlar selam, forum da sık sık on-line olan, yorum yapan ve playstation dan on-line pes 2012 oynayan arkadaşlar var. Diyorum ki; burada sürekli on-line olan arkadaşlar, ps3 online toplulukta bir topluluk açalım, bi şifre tanımlayalım ve üye olalım. akşam evde oynarken hızlı maç değilde topluluktan aramızda maçlar yapalım ve gelip hem burda yani forum da makarasını yaparız hemde kimse boş konuşmaz güçlerimizi iddalarımızı görürüz. hatta facebook ta mypes üyeliği var oradan da bir grup kurar skorları oradan takip edebiliriz ne dersiniz?

Öncelikler ben:

Ahmet Türkanoğlu

yardım ederseniz bağlanma konusunda;

Özgür KELEŞ
    PSN: ozgur19821982

PSN:UtkuhanErkann

Ekleyin arkadaşlar

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Teken -- 30 Kasım 2018; 12:0:5 >
  • psn: fenerbahce01
    izmir
  • Arkadaslar ilgi bayaa olacak gibi. simdi benp ps3le toplulugu olusturuyoum size detaylari yazarim
  • quote:

Öncelikler ben:

Ahmet Türkanoğlu

Arkadaslar toplulugu olusturdum. ps3 online menusunde topluluk kismi secilerek girilebilir. ismi dhforum_pes2012_anakonu konu ozellikle sifreli sifre icin bana pm atin ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Cihat Özcan
    psn:cihat1975
  • Topluluk ismini tekrar yazıyorum: dhforum_pes2012_anakonu
    ( bu arada eğer beni psn e eklerseniz topluluğu bulmak ve kaydolmak çok daha kolay oluyor ;) )

şuan itibari ile üye olan yada olmak için benden şifre talep eden arkadaşlar;

Özgür Keleş
    Utkuhan Erkan
    Cihat Özcan
    ve 2 tane adını yazmayan kullanıcı.

arkadaşlar birbirimizi daha iyi tanımak için lütfen isimlerinizi yazın; hatta ben istiyorum ki birbirimizi facebook aracılığı ile daha iyi tanıyıp güzel bir ortam kuralım. facebook taki mypes uygulaması ile skorlarımızı takip edelim ve küçük çaplı bi lig yapalım ne dersiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a.turkanoglu -- 2 Mart 2012; 8:40:35 >
  • Alican SIKIK
    psn: alican_1988
  • facebook ortamındaki mypes grubumuzda oluşturuldu hayırlı uğurlu olsun.

yapmanız gereken öncelikle facebookta mypes uygulamasına katılmak ve my PRIVATE LEAGUES bölümünde grubun adını dhforum_pes2012_anakonu diye aramak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a.turkanoglu -- 2 Mart 2012; 9:03:46 >
  • alican artık pes e daha çok zaman ayırırsın inşallah dimi :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a.turkanoglu -- 2 Mart 2012; 9:09:06 >
  • quote:

alican artık pes e daha çok zaman ayırırsın inşallah dimi :D

kalben ve ruhen bende bunu çok istiyorum ama her akşam xboxta cod oynuyoruz sizin gibi değerli büyüklerimle müsade etmiyorlarki ps3 ü açayım :) ama elimden geldiğince çok gelmeye çalışıcam çok zevkli olacağına inanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: alican88

quote:

alican artık pes e daha çok zaman ayırırsın inşallah dimi :D

kalben ve ruhen bende bunu çok istiyorum ama her akşam xboxta cod oynuyoruz sizin gibi değerli büyüklerimle müsade etmiyorlarki ps3 ü açayım :) ama elimden geldiğince çok gelmeye çalışıcam çok zevkli olacağına inanıyorum

tabi tabi harika olacak eğer düşündüğüm gibi olursa benim istediğim oyun oynamaktan öte bir dostluk ortamı kurmak. ;)

• quote:

Topluluk ismini tekrar yazıyorum: dhforum_pes2012_anakonu
    ( bu arada eğer beni psn e eklerseniz topluluğu bulmak ve kaydolmak çok daha kolay oluyor ;) )

şuan itibari ile üye olan yada olmak için benden şifre talep eden arkadaşlar;

Özgür Keleş
    Utkuhan Erkan
    Cihat Özcan
    ve 2 tane adını yazmayan kullanıcı.

arkadaşlar birbirimizi daha iyi tanımak için lütfen isimlerinizi yazın; hatta ben istiyorum ki birbirimizi facebook aracılığı ile daha iyi tanıyıp güzel bir ortam kuralım. facebook taki mypes uygulaması ile skorlarımızı takip edelim ve küçük çaplı bi lig yapalım ne dersiniz?

Bu Akşam 23:00 dan sonra eğer toplulukta olanlar olursa toplaşır yaparız 1-2 çekişmeli maç(hafta sonunu hiç düşünemiyorum :) herkezi bekliyorum ;) özellikle bu topluluğa; REAL MADRID, neo23, tamehliyetsiz, [ City34 ], Jeet Kune Do gibi bu topic in müdavimi olan arkadaşların kayıt olmasını isterim daha eğlenceli sohbetler olur aramızda :)

[ City34 ] kardeşimizle real barça takımlarını almadan kapışıcaz daha M.City - B.Munich :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a.turkanoglu -- 2 Mart 2012; 14:36:39 >

• 
Sayfa: önceki 496497498499500
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.