Şimdi Ara

PES 2011 DE LOGİTECH MK 710 SORUNU YA DA SORUN MU?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar size bir sorum olcak şimdi logitech mk 710 http://www.logitech.com/tr-tr/keyboards/keyboard-mice-combos/devices/6541 kullanıyorum 2.4 ghz nano alıcı olan wireless sett işte...gelelim asıl olaya ..sevgili değerli sayın arkadaşlarım pes 2011 oynuyordum ilk defa oynadım yanı bu klavye ile!!! aynı anda 2 yön tuşu yani çapraz koşu için!! ,koşma (w) ve adama yerden kayarak mudahale tuşu (A) ya basınca adam maalesef kaymıyor iktidarsız kalıyor ama 11 tl tlik kablolu klavye ile aynı bahsettiğim olayı yani aynı anda 2 yön tuşu koşma ve kaymaya basınca adam kayıyor ne iştir anlamadım...ama logitechi aradım aadam akıllı cevap verecek adam bulamadım!!! 00800 nolu olan fakat kablosuz klavyede (logitech) adamım yanına kadar çapraz koşu yapıp adama kayacağımız zaman koşmayı(w) bırakıp kaymaya basınca (A) adam kayıyor beni bilgilendirirsenız sevinirim...

• cevap verecek kimse yok mu arkadaşlar
  • O tuş yerine başka bir tuşa aymı görevi oyun menüsünden ayarlamayı dene büyük ihtimalle o iki tuşa aynı anda basılmıyordur. Bunuda şöyle test edebilirsin passmark keyboardtest programı var onla hangi tuş kombinasyonlarının sorun verdiğin kontrol edebilirsin.
  • pillibebek hocam pilin bitmesin inşallah hatırlarsan coolermaster haf x te de yardımcı olmuştun sağol ..gerçekten çok teşekkür ederim ilgin için...kal sağlıcakla bu kadar adam tık demedı sen cevap verdin helal valla sana
  • Valla hocam forumdayız genelde işte zevk işi bu işler yardımcı olabildiysek ne mutlu

• Aynı sorun bende de var. Ben de logitech kablosuz klavye kullanıyorum. E ile hızlı koşarken şuta basamıyorum. Yani E+D olarak basınca şut çekmesi gerekirken çekemiyor, koşmaya devam ediyor.
    Çözümü ayrıntılı olarak açıklayabilirseniz sevinirim.
  • Bende logitech mk320 kullanıyorum aynı sorun bendede var
    Malesef klavyeler kablosuz olduğu için çok fazla tuşa birden basınca bazılarını algılayamıyor
    Pes oynadıgım zaman eski kablolu klavyemle oynuyorum :=}
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.