Şimdi Ara

Pert bir aracın temiz olabilme olasılığı ?? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ~Trabzon61~

Türkiye burası neyin ne olacağı hiç belli olmaz..

Aslında neyin ne olacağı belli, ikinci el piyasasında ben babamın oğluna güvenmem yaşadığım çok şey var. Sırf bu yüzden gittim borca girdim, kredi çektim sıfı aldım, kafam rahat
  • quote:

Benim aracım..

2008 Seat İbiza 1,4 TDI Stylance, 73.500 km'deyim.

Pert kaydı mevcut araçta.. Kaportada değişen hiç bir parça yok

Darbe yok birşey yok, airbag açılmamış..

Memlekette dağ yoluna vurduğum zamanlar hariç genelde temizdirde içi dışı

Ama gel gelelim pert kaydı var :)

Birkanım sen aracı satmamışmıydın :S
  • Arkadaşlar pert araç şasede direkte motorda şanzımanda bişey yoksa alınır ustanla gidersin bakarsın sonra servisede gösterip bilgisayara soktun mu ALINIR UZUN YILLARDA binilir.

Babam almıştı pert olduğunu bile bile partner 2.0 hdı 48binde aracın emsalleri 23-24 gibiydi aldığımız zamanlar biz 12500 e bitirdik bayada bindik hiç sorunda yaşamadık 10000 tl de cepte kaldı tabi ustamızı yanımızda götürdük serisede götürdük yeniden söylüyorum PERT araç alınır para da cepte kalır ama aracı çok iyi incelemek lazım.
  • arabada bir gariplik var zaten arka tampon rengi uymamış gibi geldi birleşim yerleri garip duruyor vs vs ama bu temiz olmadığı anlamına gelmez
  • bu aracın hiç mi mekanik sorunu yoktu acaba. millet tutturmuş boya varmı diye. ne diye perte çıkardılar acaba.
    hep bu sigorta şirketlerinin halt yemesi pert damgası vurduğun aracı ne diye ihaleye çıkartıp piyasaya sürüyosun. hurda damagasını bas ruhsata sadece parça olarak kullanılsın. yada hafif kazalı arabaya pert damgası vurmayacaksın.
  • yolda düz gitmez bu hiç bir şirket tamponla kaput için pert vermez
  • Bilmeden pert bir otomobil aldım, artık kolay kolay ikinci el otomobil bile almam.
  • quote:

Benim aracım..

2008 Seat İbiza 1,4 TDI Stylance, 73.500 km'deyim.

Pert kaydı mevcut araçta.. Kaportada değişen hiç bir parça yok

Darbe yok birşey yok, airbag açılmamış..

Memlekette dağ yoluna vurduğum zamanlar hariç genelde temizdirde içi dışı

Ama gel gelelim pert kaydı var :)

ee nerden var o zaman pert kaydı senin kırmızının
  • quote:

Orijinalden alıntı: jjuuddaass

Suya giriyor araç.

Motordaki elektronik parçalar değişiyor..

İçine fazla su girmiyor koltuk seviyesine gelmiyor bile içeriye giren su. Pedalların olduğu hizaya kadar diyeyim..

Motordaki elektronik parçaların masrafı serviste 10 bin TL'yi buluyor ve sigorta perte çıkarıyor..
  • pert olmus araci nicin 2. kez trafige cikmadina izin verirler ki , bugune kadar hic anlamadim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  Pert bir aracın temiz olabilme olasılığı ??
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: jjuuddaass

Suya giriyor araç.

Motordaki elektronik parçalar değişiyor..

İçine fazla su girmiyor koltuk seviyesine gelmiyor bile içeriye giren su. Pedalların olduğu hizaya kadar diyeyim..

Motordaki elektronik parçaların masrafı serviste 10 bin TL'yi buluyor ve sigorta perte çıkarıyor..

geçmiş olsun öylesi dahha kötü gerçekten
  • quote:

Orijinalden alıntı: jeopol

pert olmus araci nicin 2. kez trafige cikmadina izin verirler ki , bugune kadar hic anlamadim

hayır çıkardıkları yetmiyomuş gibi birde kasko kesmiyolar.. Madem araç kasko kesilemeyecek kadar risk taşıyor ??? Trafikte ne işi var??? Hükümetin bi el atması lazım noter satışı esnasında araç pert kayıtlı diye alıcı uyarılmalı.. Mesaj çekilen zımpırtıda kazalar bazen eksik bazen pert kayıtsız geliyor..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kellesh

quote:

pert olmus araci nicin 2. kez trafige cikmadina izin verirler ki , bugune kadar hic anlamadim

hayır çıkardıkları yetmiyomuş gibi birde kasko kesmiyolar.. Madem araç kasko kesilemeyecek kadar risk taşıyor ??? Trafikte ne işi var??? Hükümetin bi el atması lazım noter satışı esnasında araç pert kayıtlı diye alıcı uyarılmalı.. Mesaj çekilen zımpırtıda kazalar bazen eksik bazen pert kayıtsız geliyor..

Pert kayıtlı aracımız var şirkette, 2008 model megane II

Kasko yapılıyor,

her sigorta firması yapmıyor ama Aksigorta yapıyor fiyatlarıda pert bir araç için normal, geçen sene 800 TL verdik, ondan önce 1.200 Tl verdik, bu sene mart ayında yenilenecek ne kadar vereceğiz bilmiyorum ama hasarsızlık indirimi ile biraz daha uygun olacağını tahmin ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: kara_eylül

quote:

Orijinalden alıntı: kellesh

quote:

Pert kayıtlı aracımız var şirkette, 2008 model megane II

Kasko yapılıyor,

her sigorta firması yapmıyor ama Aksigorta yapıyor fiyatlarıda pert bir araç için normal, geçen sene 800 TL verdik, ondan önce 1.200 Tl verdik, bu sene mart ayında yenilenecek ne kadar vereceğiz bilmiyorum ama hasarsızlık indirimi ile biraz daha uygun olacağını tahmin ediyorum.

Bak onu bilmiyordum işte...
    O iyiymiş çünkü pert araçla kaza yaptığınızda karşıdakilerin can ve mal maddi harcamalarını karşılamanız için 10 yılınızı çalıyolar. Kaskosuz arabaya binmek istemem doğrusu...

• Olay nasıl pert olduğuna bakar ?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.