Şimdi Ara

*PERİLİ KÖŞE -Yaşanmış Olaylar - EFSANE Topic (97. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.146
Cevap
150
Favori
131.926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: AdamBaliKokusu

Gece karanlık bir ormanda yürüyorlarmış.. Hafif çıtırtılarla karışık bir ses duyulmuş ve karanlığın içinden bir şey çıkıp HERKESİ YEMİŞ

Herkesi yemişse bu olayı kim görmüş?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • up
  • Down

• quote:

Orijinalden alıntı: Kuzey Fırtınası

quote:

Orijinalden alıntı: AdamBaliKokusu

Gece karanlık bir ormanda yürüyorlarmış.. Hafif çıtırtılarla karışık bir ses duyulmuş ve karanlığın içinden bir şey çıkıp HERKESİ YEMİŞ

Herkesi yemişse bu olayı kim görmüş?

apartmanın kapıcısı görmüş ormanda apartman ne arıyor dersen işte orasınıda sana bırakıyorum dostum

• Updullah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neyse olacak yok ben yazayım korkunç değil biraz değişik 1 2 sene önce Teyzem yıldız Falı baktırmaya gidiyor neyse kadın bişeyler fısıldamış sonra anlatmaya başlamış aileden birine zarar gelicek Eve mutluluk gelicek Teyzem kalkmış gidiyorken kadın demiş sizin Bahçedeki ağacın altında değerli şeyler var ama dikkatli olun onu koruyan biri var demiş ve Teyzem gitmiş 1 hafta içinde dedem yani Teyzem in babası merdivenden düşüyor ve bacağını sakatliyo bende Şahit oldum sonra bayadir gelmeyen dayım Gürcistan dan geliyor ama hala o ağaçtan şüpheli yim kazmaya dötüm yemez

• yok mu yeni hikaye?
  • burayı yeni keşfettim ankaradan selamlar

• Up

• Bu gece korkuyoruz arkadaşlar iyi hikayelerim var

• Up

• Hortlatalım arkadaşlar bu başlığı 15 tatil sürerken 2000 lileri uyutmayalim hadi

• yokmu yaşanmis gercek bir hikayesi olan UP

• altima sictim

• yukari

• yukarı
  • Tutar bu konu iyi hikayeler bekliyoruz :))

• Aslinda gencler bu olaylari hep oraya baglamamak lazim cogumuzun yasadigi o seylerin tiptaki adi uyku felci bu hastalik bende var eskiden cok korkardim ayda 4 5 kez karabasan oldugu zamanlarim olurdu.benim.babaannem defalarca kez okuyup ufletmistir beni okunmus su kullandim bi cola sisesi 1 ay boyunca az az her gece felak nas okur yatardim ki.oyle aman aman dine bagli.bir insan degilim ama yusuflamak iste annem evde hergun en.az 1 saat kuran okur basimda okurdu o donem oks gircek olmama ragmen sesli sesli okurdu ki kardesimi bile yanima yolllamaz 2 dk girdiginde en.kucuk seste kizardi cok onemsrrdi sinavi ama o bile korkmus olacak ki oyle yapardi

Suan 21 yasimdayim olay buyudu.biraz 3 4 kez halusinasyon. Bile gordum ama artik o kadar normal geliyor ki karabasan yurtta ilk oldugunda (ben uyanabilmek icin hep.bagiririm) anne diye.bagirip rezil olmayayim diye imdat diye bagirmayi dusunebilecek kadar sakindim ve gececeginden emindim bundan 2 ay once ilk halusinasyonumu gordugumde cok korkmustum yalan yok.ama ona bile alistim hastalik diyor gecistiriyorsun yurtta ranza sistemi var bizim ustteki arkadasin battaniyeyi bile duzelttigini gordum hemen altinda da yuzunu hatirlamadigim uzun sacli.genc bir kiz gordum git burdan falan diye bagirdim ama klasik karabasan iste sen.bagirdim saniyorsun aa millet fisiltimi. Duymus sadece az gecti.ve bunye uyandi kriz denebilecek sey bitti elimi yuzumu yikadim yattim uyudum ben ama o battaniyeyi duzelten arkadasim garibim hamza 2 gun odada yatmadi
    giristeki kanepelerde yatti

• Hocam 5 ekim 2014 de ne oldu?

@Nikopoll

• 
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.