Şimdi Ara

PEPSİ FUTBOL KEYFİ KAMPANYASI (93. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.951
Cevap
3
Favori
63.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • elimde 2 tane 3 aylık şifre var,,isteyen pm atsın,,
  • elinde yıllık ya da 3 aylık olan var mı
  • 3 veya 6 aylık alıcam, satmak isteyen olursa özel mesaj atsın...
  • istanbul içi elden teslim yapabilecek arkadaşlar tekliflerinizi pm yoluyla bekliorm
  • Senelik veya 9 aylık uygun tekliflerinizi bekliyorum. (senelik 130 altı-9 aylık 100 altı teklif edenler dikkate alınacaktır)
    Bir de ben abone değilim en uygun nasıl üye olurum bu paketle? receiverim var, modülle üyelik oluyor mu?
    Teşekkürler
  • arkadaşa 2*3 aylık lazım.elinde 3 veya 6 aylık olanlar pm atsın.fiyatta anlaşaırız.Piyasa fiyatı vericez,ölücü değiliz merak etmeyin
  • Arkadaşlar ben bişey sormak istiyorum. Ben 18 aydır digiturk üyesiyim. Giriş paketi aylık 9,90 ytl olan. Biz aldığımızda kampanya 24 aylık 9,90 ytl idi. 24 ay dolunca da kutu ve çanak bizim oluyordu. Ben lig tv kampanyasından aldığım şifreleri söyledim. Daha sonra bayana dedim ki fatura falan gelmez değil mi diye. O da bana 6 ayınız kalmış 9,90 yine gelecek dedi. Bu para kutu parasıymış. Kutu ve çanak sizde kalacağı için bu fiyatı ödemeniz lazım dedi. Bu normal mi yoksa yine digiturk saçmalıklarından biri mi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: sonbahar-06

Arkadaşlar ben bişey sormak istiyorum. Ben 18 aydır digiturk üyesiyim. Giriş paketi aylık 9,90 ytl olan. Biz aldığımızda kampanya 24 aylık 9,90 ytl idi. 24 ay dolunca da kutu ve çanak bizim oluyordu. Ben lig tv kampanyasından aldığım şifreleri söyledim. Daha sonra bayana dedim ki fatura falan gelmez değil mi diye. O da bana 6 ayınız kalmış 9,90 yine gelecek dedi. Bu para kutu parasıymış. Kutu ve çanak sizde kalacağı için bu fiyatı ödemeniz lazım dedi. Bu normal mi yoksa yine digiturk saçmalıklarından biri mi?

Doğrudur..

siz başka bir pakete üyesiniz ve o tahahütlü..imzalanmışş..normal bence gelmesi.
  • arkadaşlar bana bi tane 3 aylık lazım satan var mıa caba?
  • quote:

Orjinalden alıntı: reci88

arkadaşlar bana bi tane 3 aylık lazım satan var mıa caba?

1 aylık var, ilgilenirsen pm atarsın.
  • arkadaslar satın almak isteyenler aşagıdaki linkede bakabilirler.

http://urun.gittigidiyor.com/Acele-Satilik-2-Aylik-Digiturk-Ekospor-Paketi_W0QQidZZ12070867
  • 2 arkadaşım için daha yıllık paket lazım satmayı düşünen varsa pm..
  • Yeni kampanya hakkında bilgisi olan varmı?
    Sporix ne oluyor?
  • 1 yıllık ekospor paketine 250 ytl veriyorum satan var mı arkadaşlar?
  • bugünlerde kurduran oldu mu 3 eylül saçmalığı var mı daha
  • Arkadaşlar 12 aylık ligtv arıyorum. Abartı olmayan teklifler pm yoluyla olursa sevinirim.
  • 3 êylüldemi kurdurucaz?
  • arkadaşlar bende şifre var ama benim hat avea ben nası yapcam bu şifreyi şifre 2,5 litreden çıktı?? bi yardım etseniz aveadan yolluyorum 3323 e yok hata diyo.
  • sen biraz geç kalmışın 15 ağustosta bu kampanya bitti
  • yok yha ben internetten yolladım bi numara salladım telsim tebrikler kazandınız faln dedi ama ben tekrar deneyim dedim ve bu sefer 2,5 litre aldım bi yardım etseniz.
  • 
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.