Şimdi Ara

PEPSİ FUTBOL KEYFİ KAMPANYASI (94. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.952
Cevap
3
Favori
63.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 adet 3 aylık şifre mevcut. adet fiyatı 75 lira ikisini birden almak isteyene 140 lira... pazarlık payı yoktur. referanslarım sağlamdır daha önce de satış alış yaptım...
  • naptın ya millet 1 yıllığı o fiyata satıyor piyasayı sarsma
  • Aylık Üyelik : 68,80 YTL
    Aylık Ödemeli Yıllık Fiyat : 62,80 YTL
    Yıllık Üyelik : 705,00 YTL

yıllığı 705 lira ( kaynak:http://www.digiturk.gen.tr/package/?packageID=10 )

3 aylık 62,80*3=188 6 aylık=366 lira. bende 150 ben bunları kazanmak için pepsiye para yatırdım birsürü zaman harcadım. ilk başlarda evet bende 1 yıllığı 240 liraya sattım. ama şimdi kampanya bitti ve lig açıldı şu anki piyasadan biraz fazla fiyat ama yıl sonuna kadar yolu var bu işin... bunlar benm düşüncem tabi ki
  • bende de 1yıllık var 350 ytl
  • quote:

Orjinalden alıntı: Clive

naptın ya millet 1 yıllığı o fiyata satıyor piyasayı sarsma

Acele etmeyip satmayanlar şimdi daha çok para kazanıcaklar.Ben 10 aylığı 400e kapattım
  • ramazan kampanyası kapağı var bende bende satıyorum 2,5 litre kapağı isteyen pm atsın
  • Aktif ettiren oldumu bugün
  • Bende de 1 yıllık var.İsteyenler pm atabilir.Veya msn ekleyebilir.
  • 1 yıllıklar ne kadardan gidiyor?
  • up
  • ben haziranda açtırmıştım ve önümüzdeki haziranda bitecek 1 yıllık... ;)
  • Arkadaşlar makul fiyatları dinleyeceğim. Bana 3 aylık olur 6 aylık olur 1 yıllık olur, ne olursa olsun ligtv lazım. Tekrar söylüyorum makul fiyatlarla ilgileneceğim. Lütfen satanlar pm atasın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devilish_ -- 5 Eylül 2008; 22:16:59 >
  • Makul fiyat 200 ytl değidir herhalde.Daha çok ölü fiyat diyoruz biz bunlara..

Yıllık 350 YTL..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Something

Makul fiyat 200 ytl değidir herhalde.Daha çok ölü fiyat diyoruz biz bunlara..

Yıllık 350 YTL..

Bayağı artmış.
  • Senelik 300
  • Yıllık 300 derseniz elinizde patlar o şifreler...
  • siz hala o şifrelere 300-350 ytl vericek kekolar mı ariosunuz ?? elinizde patlicak yakında max. 150 ytlden satmaya çalışıcaksınız
  • quote:

Orjinalden alıntı: gokhansar

siz hala o şifrelere 300-350 ytl vericek kekolar mı ariosunuz ?? elinizde patlicak yakında max. 150 ytlden satmaya çalışıcaksınız

heheheh umarım öyle olur

ben alırım adam gibi fiyat verern olursa pm atsın
  • Şifelerin ellerinde patlaması muhtemeldir.Ayrıca dijinin 49luk paketiyle bu paket bir değil.Onda ekstra cok kanal var.
    İlk zamanlarındakı gibi makul satan olursa pm beklıorm
  • Aylık ve 3 Aylık şifrelerin elde kalma ihtimali ortadan kalktı çünkü Digiturk artık 12 ay üzerindede aynı aboneye şifre kaydettirebiliyor. Nasıl olsa parasını Pepsi'den aldıkları için onlara göre bir problem yokmuş :)

Kendimden örnek vermek gerekirse ben 21 aylık şifre kaydettirdim. Bunların 3 tanesi 1 aylık şifre 6 tanesi ise 3 aylık şifre idi. Digiturk müşteri hizmelerini aradığımda toplamda 1426,8 YTL lik indirimim olduğunu söylüyorlar. Çünkü her bir aylık şifre 62,8 YTL lik indirim kazandırırken her 3 aylık şifre ise 206,4 YTL lik indirim hakkı veriyormuş.

Bu arada bu indirim hakları sadece aylık ve 3 aylık şifreler için geçerli arkadaşlar. Saat başı kazanılan 1 Yıllık Üyelik + Ücretsiz Kurulum şifreleri için geçerli değil. Elinde bu şekilde şifre olan varsa dediğiniz gibi patlayabilir
  • 
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.