R

Teğmen
29 Kasım 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 1 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar ne zaman başladı biliyorum ama dün gece farkettim kampanyayı.

Kutu kolalarda saat başı ipod kampanyasını bilmeyenimiz yok sanırım ama duyurusu yapılmayan bir kampanya var o şifrelerle alakalı.

www.cokenmusic.com sitesinde müzik oyunu var şarkıları dinleyip kime ait olduğunu bulmaya çalışıyoruz toplam 10 soruluk bir oyun.

3. ve 6. soru sonunda tamam mı devam mı deniyor.Tamam denilirse ödül devam denilirse yarışmaya devam ediliyor.Ödül sürpriz olarak belirtilmiş bu yüzden saçma birşey çıkar diye 10 soruyu bitirmeye çalıştım 2 saat boyunca çünkü ilk tamam demem de kutu kola şifresi istiyordu bu yüzden tamam demedim ama 10 soruyu tamamlayamadım da.

Herneyse gereksiz yere uzatmayayım 6 soru bilince tamam dedim şifreyi girdim ve 8 kontör/2 dakikayı anında kazandım.Turkcell hattımla denedim diğer hatlara kontör geliyor mu bilmiyorum.Tahminime göre 3 soru bilince 4 6 soru bilince 8 kontör veriliyor 10u tamamlayınca 50 yada 100 olabilir.Ama şöyle bir durum da var sabit ödül kontör mü o konuda bir fikrim yok açıkçası tek denemede 8 kontör kazandım ama melodi yada mobil oyun falan da olabilir...İşin güzel yanı şu oluyor kola şifresini girince saat başı kampanyadan ipod alma şansımız kalmıyor diye bir durum yok saat başı için de kullanılabiliyor şifreler..Oyunda tamam dedim aynı şifreyi girdim ama onlar kullanılmıyor haberiniz olsun

Bu zamana dek bu kampanya nasıl es geçildi buradan çözemedim ama değişmeyen şey yine şu ki sanırım çok kontör kazanacağız gibime geliyor.
Arkadaşlar çöz bakalım yarışma programı için mülakata çağrıldım ama kanal d binasına nasıl gidilir metrobüs falan gidiyor mu oraya? Maslakta oturuyorum bilip tarif edenlere şimdiden Allah razı olsun şu kadir gecesi bi yardımınız dokunsun banada :)
Arkadaşlar gnctrkcll nin kampanyasını biliyorunuzdur ve vj adayıyım kampanya şu şekilde müzik listesi yapıp paylaşıyorsun ve en çok dinlenen kişi mtv de vj oluyor..Boş zamanlarınızda 1-2 şarkı dinleyip verdiğim linkten ve bir defaya mahsus listeyi favorilerinize eklerseniz sanırım olabilir bu şimdiden çok teşekkür ederim herkese radyo djliği yapıyorum zaten internet sitesinde 2 yıldır yardımlarınıza ihtiyacım var...

http://gnctrkcll.turkcell.com.tr/muzik/liste/reci-109621
Arkadaşlar film müzik ve oyun için ses sistemi almayı düşünüyorum acaba hangisi daha mantıklı ? yorumlarda sadece kullandığınız için o ürünü tavsiye etmezseniz sevinirim yardımınıza ihtiyacım var çünkü siz olsaydınız hangisini alırdınız?

yaklaşıp 140 lira verip logitech x540 mı yoksa 250 liraya creative t7900 7+1 ses sistemini mi?
arkadaşlar coca-cola dükkanında şöyle bir mesaj gelmiş...

Tebrikler gnçtrkcll’li, PizzaMania oyununda pizza tasarlayan ilk 500 kişiden biri oldun ve Pizza Hut’ tan bir adet ücretsiz orta boy pizza kazandın ! Hemen en yakın Pizza Hut Restoranı’na git ya da ALO de gnçtrkcll üyesi gsm numaran ve gnçtrkcll kulüp şifren ile hediye pizzanın keyfini çıkar !

Ayrıntılı bilgi için tıkla!

“Hediye pizzanı 31 Aralık 2008 e kadar kampanyaya katılan Pizza Hut restoranlarında kullanabilirsin.”

tıklayınca anasayfaya atıyor...elbette dh de benden başka kazananda olmuştur nasıl alacağız şimdi bir de kampanyaya katılan restorantlar hangisi acaba bilen varsa yardımcı olabilir mi?
Görüntü Bağdaştırıcısı RADEON 9600 PRO Family (Microsoft Corporation) (256 MB)
Görüntü Bağdaştırıcısı RADEON 9600 PRO SEC Family (Microsoft Corporation) (256 MB)
3D-Hızlandırıcı ATI Radeon 9600 (RV350)
Monitör LG F700B [17" CRT]

şimdiden teşekkurler..
--------------------------------------------------------------------------------

Samsung DVD Writer mevcut.

Herşey normalken birden başlıkta belirttiğim Power Calibration Area Error hatası vermeye başladı. Ek olarak "can not end disk at once" gibi bi şey daha diyor. Aynı Hataları hem Nero 8 Ultra hem de CDBurnerXP ile verdi. TDK, Sony DVD'ler ISO ve UDF seçeneklerini denedim. IMAPI servisini kapatım... herşeyi yaptım ama hala aynı hatayı verip yazmayı sonlandırıyor.

yardımcı olabiliecek olan vara mı?

şimdiden teşekkürler...

not: konuyu teknik yardıma da açtım fakat yanıt gelmedi...
Samsung DVD Writer mevcut.

Herşey normalken birden başlıkta belirttiğim Power Calibration Area Error hatası vermeye başladı. Ek olarak "can not end disk at once" gibi bi şey daha diyor. Aynı Hataları hem Nero 8 Ultra hem de CDBurnerXP ile verdi. TDK, Sony DVD'ler ISO ve UDF seçeneklerini denedim. IMAPI servisini kapatım... herşeyi yaptım ama hala aynı hatayı verip yazmayı sonlandırıyor.

yardımcı olabiliecek olan vara mı?

şimdiden teşekkürler...
Arkadaşlar bataryam öldü ölmek üzere sadece 2-3 saat dayanmaya başladı yeni batarya almak istiyorum herhangi bir bilgisi olan var mı? abd deki fiyatlara baktım 9 dolar diyor 50 lirayı geçer mi acaba burada da? yada aynı sorunu paylaşan varsa hep beraber bi yolla abd den batarya falan mı getirtsek?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 7 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 322
İkinci El Bölümü Mesajları: 3
Konularının görüntülenme sayısı: 34.686 (Bu ay: 4)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Geri dönüşüm kutusu
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.