Şimdi Ara

PEPSİ FUTBOL KEYFİ KAMPANYASI (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.952
Cevap
3
Favori
63.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aslında taktik deil de saniye meselesi onun bilgisayarında saniyeyi tutturduk bikere 57 olduktan sonra basınca cuk oturuyordu . Tam 57 olunca deil 57 nin içinde .
  • quote:

Orjinalden alıntı: Thema

Aslında taktik deil de saniye meselesi onun bilgisayarında saniyeyi tutturduk bikere 57 olduktan sonra basınca cuk oturuyordu . Tam 57 olunca deil 57 nin içinde .

e bari banada yapsan..şifreler benden(tabi netten yolluyosanız)hatta çıkarsa 250 kontör hediye...
  • quote:

Sonunda bende kazandım arkadaşlar

Kazanma hikayemi anlatayım ;

Saat 2 de yollamıştım en başta telefona msj geldi 5 kontor kazandınız diye. Sonra msnden komşu msj attı şifre yolladım msj gelmedi diye . Şifremi yediler kandırdılar diye ağlıyo , bende içimden gülüyorum :D . 5 dakka sonra kapıyı çaldı , bana telefonu gösteriyor. Pis pis sırıtıyor :S . Baktım digiturk kurulumu ve 1 yıllık ekospor paket yazıyor. 6 lı kutu kolamı aldım onun eve geçtik saat başını beklemeye başladık. Saat 3 oldu aynı gönderdi taktikle banada gönderdik . 1 dakka sonra mesaj geldi 1 aylık ekospor paketi kazandınız :S Neyse saat 4 ü bekliyoruz . Saat 4 oldu sonunda yine gönderdi komşu aynı taktikle . Hobaaa mesaj geldi , 1 aylık ekospor paketi kazandınız :S (gülsem mi ağlasam mı :D ) Neyse bir dahaki saati bekliyoruz. Saat oldu 5 yine gönderdi komşu . Telefona msj gelmesini bekliyoruz gelmiyo. (komşuya çıktığında msj 5 dakika geç gelmiş) 2 dakika oldu gelmiyo 5 dakika oldu gelmiyo tabi bizi bi heyecan kapladı. :D 15 dakika oldu gelmiyo heycanımız yavaş yavaş bitiyor . 1 saat oldu gelmedi ümitleri kestik. Saat 7 gibi pepsi ye mail attım . Şifre gönderdik telefona ne kazandığımıza dair mesaj gelmedi diye. Sonra çıktım dışarı gezdim geldim. Tam eve adımımı attım msj geldi . Digiturk kurulumu ve 1 yıllık ekospor paketi kazandınız Şuan elimde 4 tane 1 aylık , 1 tane 1 yıllık var

Okuduğunuz için teşekkürler.

İnşallah sizede çıkar...

bende toplamda 4 tane kazandım....çoğunu 2-3 arası attım şifrelerin kazandınız yazısı hep saat 8 i geçtikten sonra geldi nedense 1 i hariç..son kazandığım 15 dk sonra geldi...
  • ewet bugünun 18:00 talihlilerinden biri yine benim arkadaş adına kazandım..5 oldu :s
  • bide benim adıma kazansan
  • bu arada kazandınız mesajı 1 saat sonra geldi
  • arkdaslar merhaba bende burdaki bilgilere göre bi kaç kere denemedim olmadı. time.windows saatine göre yaptım 14:59:57 bastım olmadı acaba başka saate göremi yapıyolar. bende 6 lı bi kutu aldım bugün denicem acab yol gösteren olurmu plse
  • Arkadaşlar saat 13:00'da gönderdim şifreyi 1 aylık geldi nasıl iştir bu anlayan var mı?
    Saat başı gönderene 1 Yıllık değil mi?
  • Saat başı ilk gönderen 2 kişi ye 1 yıllık . Sen saliselerle kaçırmışsın 1 yıllığı .

Mesela adamınki atıyorum 13. salisede gittiyse seninki 25. salisede gitmiştir. Saliseler bile önemli yani kazanmada
  • tşkkrler pepsiii

1 yıllık lıg tv tutturdum

+ 4 aylık daha napıcam ben bunları yaw maç izlememki ben
  • yahu nasıl tuturuyosunu deli olcam ya 100 e yakın şifre gönderdim
  • quote:

Orjinalden alıntı: musty578

tşkkrler pepsiii

Ne zaman attın ? kaçta yolladın ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: OnuR

quote:

Orjinalden alıntı: musty578

tşkkrler pepsiii

Ne zaman attın ? kaçta yolladın ?

onur sende mi çıkaramdın
  • Nerdee, 30un üstünde yolladım ben de
  • Ya kaçıncı saniyede yolluyorsunuz. bu kampanya için de 50 kadar şifre yolladım hiçbir şey çıkmıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: :::Banner:::

Ya kaçıncı saniyede yolluyorsunuz. bu kampanya için de 50 kadar şifre yolladım hiçbir şey çıkmıyor

sende mi çıkaramadın.senvalla inanmam
  • quote:

Saat başı ilk gönderen 2 kişi ye 1 yıllık . Sen saliselerle kaçırmışsın 1 yıllığı .

Mesela adamınki atıyorum 13. salisede gittiyse seninki 25. salisede gitmiştir. Saliseler bile önemli yani kazanmada

Ya hocam 13:00'da mesajım erişmişti. Saat başı il 2 kişiye Lig Tv ben tam 13:00'da gönderdim. Eğer saliselerle kaçırmış olsaydım hediye kazanmamam lazımdı. Çünkü diğer hediyenin zamanı 13:01. Dakika başı gönderenlere 1 aylık eko sport paketi ama ben 13.00'de gönderdim. Yane senin söylediğine göre ben hediye kazanmamam lazım. Bana pepsiden mesajın geldiği an 13:00:38 bunu anlamadım ben.

Anladın mı hocam şimdi
  • quote:

Orjinalden alıntı: halilimk

quote:

Saat başı ilk gönderen 2 kişi ye 1 yıllık . Sen saliselerle kaçırmışsın 1 yıllığı .

Ya hocam 13:00'da mesajım erişmişti. Saat başı il 2 kişiye Lig Tv ben tam 13:00'da gönderdim. Eğer saliselerle kaçırmış olsaydım hediye kazanmamam lazımdı. Çünkü diğer hediyenin zamanı 13:01. Dakika başı gönderenlere 1 aylık eko sport paketi ama ben 13.00'de gönderdim. Yane senin söylediğine göre ben hediye kazanmamam lazım. Bana pepsiden mesajın geldiği an 13:00:38 bunu anlamadım ben.

Anladın mı hocam şimdi

ilk 2 kişiye 1 yıllık saat başı 3. kişiye aylık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uzil -- 9 Temmuz 2008; 14:05:41 >
  • oh be sonunda çıktı. 1 aylık

Son kapaktı valla çıktı
  • quote:

Orjinalden alıntı: :::Banner:::

oh be sonunda çıktı. 1 aylık

Son kapaktı valla çıktı

haydaaaaaulen bi şeyide kazanma ne güzel sevinmiştim.banner a da çıkmadıysa sorun yoktur diye ama
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.