Şimdi Ara

PeP Kart İlk Alışverişte Geçerli 50₺ Bakiye (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
771
Cevap
33
Favori
54.181
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu Kuryenet kadar üçkağıtçı bir firma bulamazsınız. Bizim buraya dağıtım yapan birisi var, adam tam yalancı. Adamın suratına sen yalancısın dedim.

Ama halen anlayamadım bir şekilde İş bankasından Finansbankına , Akbank vs hep bununla çalışıyor.

Ya alternatifleri yok, ya da benim görüşlerim yanlış, Kuryenet süper bir firma .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • xxlboy kullanıcısına yanıt
    Başka firma yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Agt benim bölgemde çok iyi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mutluluklar

• kart bugün geldi, aktifleştirdim ve 50 TL geldi.

iletişim izinlerinin tümü kapalıydı bu arada, arkadaş konuya yazınca açtım. onlar şartsa kartı aktifleştirmeden açmayı unutmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 21 Eylül 2020; 13:10:30 >
  • 8 inde kuryeye verilmistir diyor sözde , ne gelen ne giden var.

• 50₺’yi cebe attık, eşime de başvuru yaptım bakalım ne olacak.

• Benim kartım da 8 Eylül'de kuryeye verilmiş olarak görünüyor ancak kurye firması kartın ellerine ulaşmadığını söylüyor hala.
  • 15 gundur gelmedi hala kart
  • Bir bize yüklenmedi galiba ne saçma iş?Kayıt açtırıp dönülen kimse var mı?
  • 19 gün oldu. Ne gelen var ne giden
  • Bana dun geldi kart, 50 lira puan gelmedi zannediyordum. Bugun uygulamadan basvuru takip ekranindan kartimi aldima bastim, karta sifre olusturdum. Sonra 50 lira eklendi diye bildirim geldi. Yani anlayacaginiz karti aktiflestirmek lazimmis. Uygulamada kart nosu zaten gozukuyor diye aktif zannediyordum ama aktiflestirmek gerekiyormus meger

• -lightning- kullanıcısına yanıt
    Aynen ne saçma bir durum bende de öyle diyor Şikayetvar a açık seçik şekilde ifşa ettim ya pep kart yalan konuşuyor ya Kuryenet yalan konuşuyor dedim hemen geri dönüş yaptılar kısa sürede iletişime geçicez diyorlar bu ne saçma bir durum kart nerde kim bilir

• Böyle firmadan hayır gelmez sırf kartın tasarımına tav oldum onun için başvurdum yoksa kart gelmeden iptal mi ettirsek kafamda deli sorular yada bir ihtimal yukarıda bir arkadaş demişti ya fazla talep geldi ondan yetişemiyorlar niye böyle bir algıya kapıldın derseniz ben pep e başvurmadan pep uygulamasını Google play storede hep üstlerde gösteriyordu bende oradan kapıldım zaten uygulamayı indirince öneri kalktı şimdide paycell i öneriyor aslında paycell de güzelde 2 TL aylık ücret alıyor hiç bulaşmam

• testerexxx kullanıcısına yanıt
    aktif ettiğin an yükleniyor + bildirim geliyor, hesap hareketlerinde de gözüküyor.
  • İçinde 50 ₺ yüklü geliyor deniliyor 250 ₺ üstü alışverişte kullanılır diyor yani 200 TL yükleyip mi alışveriş yapabiliriz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crackerss1982 -- 21 Eylül 2020; 18:54:37 >
  • metinser M kullanıcısına yanıt
    faydalandı iseniz hocam , ENpara hesabımdan bu hesaba 200 tl transfer yapsam sonra 250 liralık alısveriş yapsam onay verir değil mi ? teşekkürler simdiden
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.