Şimdi Ara

PeP Kart İlk Alışverişte Geçerli 50₺ Bakiye (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
771
Cevap
33
Favori
54.148
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de biraz baktım ve başvuruda bulundum bu aralar alısverişleri bolca yapmaktayım. Keşke Papara Kartım falan da buraya eklense morhipo falan alısverişlerinde ya da netflix spotifyda ikisinden de faydalanır kombolar yaparız :d Papara kartı kullanıyorum neredeyse kendi bankamatik kartlarımı kullanmıyorum artık harbi efsane hızlı oglu hızlı hareketleri harika indirimleri var. her yerden para geliyor kampanyalarından ve anında yatıyor. Baska papara havaleleri anında. umarım bu da böyle olur Enpara papara pep bu plerde iş var derim :d
  • quote:

Orijinalden alıntı: hydraman

Konuda bir kac kisi disinda kimseye gelmemis Hocam
    kartı aktif edince içinde 50 TL olacak zannettim müşteri hizmetlerini aradım 250 TL yükleyip alışveriş yapınca 50 TL yüklenir dedi!!!
  • Bende boyle gozukuyor arkadaslar, karti takip bolumunden aktiflestirince direk geldi.
    PeP Kart İlk Alışverişte Geçerli 50₺ Bakiye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • crackerss1982 C kullanıcısına yanıt
    öyle değil kampanya, boşuna alışveriş yapmayın.
  • crackerss1982 C kullanıcısına yanıt
    1 Eylül den önce hesabınız varsa öyle olur,, 1 Eylül sonrası hesap açıp kart istediyseniz, kartı aktif eder etmez anında 50 tl yükleniyor,, 200 daha ekleyip kullanılıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 50 TL yüklenmedi ne bildirim ne hesap hareketlerinde gözükmüyor. Desteğe yazdım şu şekilde geri dönüş yapmışlar.

• Yüklenen 50 TL hediye, 250 TL ve üzeri fiziki ve internet alışverişlerinde geçerli olacaktır.

Kampanyamızdan yararlanabilmek için tek seferde yapacağınız 250 TL ve üzeri fiziki, internet alışverişlerinizden sonra 50 TL aktif olacaktır.
  • testerexxx kullanıcısına yanıt
    Kampanya 250 tl harca 50 tl kazan şeklinde değil.

Kartın 50 TL yüklü gelmesi şeklinde. Onun için yapmadım. Direkt yüklemezlerse kapattırmayı düşünüyorum kartı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CengizGurkan

Ya arkadaş trollüyor ya da daha farklı bir şey
    Yok neden trolleyeyim. Kartı kullanıma açınca kampanya adı altında yükleme oluyor. Ama parayı hesapta görmüyorsun. Enpara hesabimdan 200 lira gönderdim 250 lira harcama yaptım. Bu kadar.

• Neyse en azından VISA kampayanları için kullanırız kartı
  • quote:

Orijinalden alıntı: metinser

Yok neden trolleyeyim. Kartı kullanıma açınca kampanya adı altında yükleme oluyor. Ama parayı hesapta görmüyorsun. Enpara hesabimdan 200 lira gönderdim 250 lira harcama yaptım. Bu kadar.

Alıntıları Göster
    Denedim olmadı

• Eylül'de basvurdum. İletişim tercihlerini açıp, kartı aktifleştirdim.
    Anında geldi.
    PeP Kart İlk Alışverişte Geçerli 50₺ Bakiye

• t, fp falan olmamıştı kyk'yı ödeyip kullandım 50 tl'yi.
  • 1 Eylül den önce pep üyelik varsa boşa uğraşmayın

• 20 gundur gelmedi.
  • 1 Eylülden önce başvurdum fakat kart 1 Eylül'de kuryeye verilmiş daha gelmedi ne oluyor şimdi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ozk37 O kullanıcısına yanıt
    Kampanya, kampanya süresi boyunca ilk defa PeP’e üye olan ve kart talep eden müşteriler için geçerlidir.
    1 Eylül'den önce üye olmuş müşteriler kampanya kapsamı dışında olacaktır.

bu şart sizin için birsey ifade etmediği için bir şey olmaz hocam ne olacak ki

• Şartlara uyuyorum kartı aktif ettim ne gelen var giden ne amatör iş

• Kart geldi aktif ettim, sonradan öğrendi ki iletişim tercihleri açık olmalıymış. Sonradan açtım ama gelen giden olmadı.

• Arkadaslar opet kampanyasına katılan oldu mu ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.