Şimdi Ara

PeP Kart İlk Alışverişte Geçerli 50₺ Bakiye (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
771
Cevap
33
Favori
54.180
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kartı yakarım bu kampanyaya dahil olmazsak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne kadar acemice kampanya kurgulamışlar. Destek ekibi desen ayrı bir amatör.

Kampanya açık ve net gönderdikleri visa kart 50 tl bakiye yüklü gelecek.

Adamlar sikayetvar sitesinde bile 250 tl alışveriş yapın 50 tl bakiye yüklenecek şeklinde yanıt vermişler. Sanki kampanya 250 tl harca 50 tl kazan şeklinde.

Daha bunlar bir kampanyayı yapamazken birde bunlara para emanet edilir mi hiç.
  • manyax M kullanıcısına yanıt
    Şikayet varda aynısını yazdım Hocam."... Müşteri hizmetlerini aradığımızda da para yükleyince geleceği söyleniyor. Fakat bunu deneyen arkadaşlarım para yükleyip harcamalarına rağmen bu bakiye karta yüklenmedi. Kampanyanın gereklerine yerine getirmemize rağmen 50 TL karta yüklenmedi ... " sadece iletişime geçeceğiz yazdılar bu defa. 3 gündür arayan soran yok
  • Yahu kampanya şartlarıni yapıştırın buraya diyorum canlı desteğe yapıştırıyor, okuyor, 50 TL yüklü gelecek 250 üzeri harcanacak yaziyor ,,, evet işte 250 harcayın size 50 gelecek diyor. Şaka gibi. Ne gerek var kendimizi strese sokmaya diyeceğim aldılar bilgilerimizi vs boş yere.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim kart daha gelmedi. Yazanlara göre, kimine 50tl yatmış kimine yatmamış. Mh güvenilir değil, iş bilmez. 50tl için bilgileri vermeye değer mi kuskulandım şimdi. Teslim almamayı düşünüyorum.

Edit: Mail attım, kart iptali ve hesap iptali için. DH üyesini, hiçbir firma bu kadar bekletemez. 50tl için hiç bekletemez. Sıcak Fırsatların da bir haysiyeti var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nike35 -- 23 Eylül 2020; 14:57:16 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kar dakikada geciyor hesaba yahu havale yapilan para 15 dakika oldu gelmedi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Biraz önce geldi kart aktif ettim ama hiçbir şey yok hesapta. Sıfır yazıyor.

• kart mart yok ortada 2. defa tahmini teslim yazdılar 21 iydi oda geçti, canlı chate bağlanılmıyor mükemmel hizmet..
  • aynen dediğiniz gibi bende de 8 inde sözde kuryeye verilmiş bir de sabaha karşı 4 te teslim tarihi değişti 21 oldu yine de ortada kart yok canlı chat bir saati aşkın süre cevap vermedi birinci sırada bekliyor olmama rağmen

• Bana geri dönüş yaptılar kart basımlarında sıkıntı olmuş iyice sıkıştılar millet baskı yapınca size acil durum kodu ile kuryeye bildireceğiz hemen yollacağız özür dileriz dediler

• 3 Eylül başvurdum 23 bugün geldi kart. İletişim tercihleri açıktı 50 TL içindeydi. Bakiyede değil hesap hareketlerinde gözüküyor. 200 TL yükledim getir 300/50 indirimle birleştirip 200 aylık ev alışverişi yaptım. Pep kart işe yaradı sağolsun.

• Troy mu Visa mi.

• Troy mu olması lazım visa mı

• yurtbeyi kullanıcısına yanıt
    Visa kampanyası 50 TL siyah kart geliyor

• Visa

• Arkadaşlar kartım için kartınız kargo sürecindedir diyor, detayında ise 23 Eylül’de kart kuryeye verildi diyor bu uyarıdan kaç gün sonra kartım bana gelir?

• anatolia28 A kullanıcısına yanıt
    Acentaya aktarıldı dedikten 2-3 gün sonra
    Kuryenet dağıtım merkezine gelecek kartın daha.
    Sonra Kuryenet çalışanı kartını getirecek adresine.

• 300 TL harcadım ama halen yüklenmedi 50 TL
  • Kartı aktif ettim anında 50 TL yüklendi. Erken başvuran arkadaşlar endişe etmesin kart geldiğinde bakiyeniz aktarılır.

KYK ödeyeceğim 50 TL indirimle teşekkürler PeP.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stereo Palma -- 24 Eylül 2020; 11:58:54 >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.