Şimdi Ara

Penguen beslemek istiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar penguen almak istiyorum fakat hiç bi yerde bulamadım yardım eder misiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• buzdolabındamı beslıceksın hayvanı hocam. anlamsız hayaller kurmayın lutfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: memeti

buzdolabındamı beslıceksın hayvanı hocam. anlamsız hayaller kurmayın lutfen.

Klima ve şişme havuz hocam soğuk yapar gerekirse 2 klima alırım karda var zaten sıcak olmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: HeLLForCE3434

quote:

Klima ve şişme havuz hocam soğuk yapar gerekirse 2 klima alırım karda var zaten sıcak olmaz

hocam hayvanın yaşam şartlarını klıma ve şişme havuz ıle saglayamazsınız. gercekten cıddı degılsınız benı kafaya alıyorsunuz degılmı.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: HeLLForCE3434

quote:

hocam hayvanın yaşam şartlarını klıma ve şişme havuz ıle saglayamazsınız. gercekten cıddı degılsınız benı kafaya alıyorsunuz degılmı.

Fakat besleyenler var

• Afrika pengueni besleyebilirsin,bahçe ve havuzun varsa tabi.Hergün taze balık ve kalamar da hazır olmalı.40 derece sıcaklıkta yaşayabilirler ama bulmak ve beslemek yine de çok zor.Güney Afrika da 3000 civarı kaldı bu penguenlerden.Bir de Amerika da evrim geçirmişleri var sıcak havaya dayanıklılar,muhtemelen hayvanların DNA sıyla oynamışlardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gigaerman

Afrika pengueni besleyebilirsin,bahçe ve havuzun varsa tabi.Hergün taze balık ve kalamar da hazır olmalı.40 derece sıcaklıkta yaşayabilirler ama bulmak ve beslemek yine de çok zor.Güney Afrika da 3000 civarı kaldı bu penguenlerden.Bir de Amerika da evrim geçirmişleri var sıcak havaya dayanıklılar,muhtemelen hayvanların DNA sıyla oynamışlardır.

Siparişlemi geliyolar

• HeLLForCE3434 H kullanıcısına yanıt
    O kadarını bilmiyorum ama facebookta bi kız vardı,her türlü hayvan besliyordu yılan, tarantula,kertenkele o biyerden getirtiyodu bilse bilse o bilir.Adını hatırlarsam yazarım ona sorarsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gigaerman

O kadarını bilmiyorum ama facebookta bi kız vardı,her türlü hayvan besliyordu yılan, tarantula,kertenkele o biyerden getirtiyodu bilse bilse o bilir.Adını hatırlarsam yazarım ona sorarsın.

Tamam hocam bekliyorum

• Antarktika'dan getiriyorum 1 sn ....

• Besleyen örnekleri göndersene inceleyelim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hayal kurmak kötü bişey değil, misal bende kutup ayısı beslemek istiyorum ama bu sadece kendi dünyamda hayal olarak kalıyor, kutup ayısı nereden bulurum diye sorular sormuyorum mesela, normali de bu zaten.
  • Hocam buzluğa atın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.