Şimdi Ara

pejo 301 1.2motor hakkında bilgisi olan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam arkadaşlar 190-220bin arası sedan arabalara bakıyorum en uygun olanı 2019 pejo 301 gibime geldi.

kullanan var mı? 1.2 motor beni üzer mi

araçtan çok bir beklentim yok. hali hazırda 1.3dizel fiorino kullanıyorum gayet memnunum ikinci araç olarak bunu almak istiyorum

pejo 1.2 kullananlardan yorum bekliyorum

bu arada alternatifi olan varsa duymak isterim bu fiyat aralığında

• Arkadaşımda var 2019 model ve 301 ve 10 bin kmde. Bildiğim kadarıyla turbosuz ve bana tek dediği uzun yolda gelirken resmenn ağladım tabi bunda 5 kişi ve full bagaj olmasınında etkisi vardır. Ben şehiriçi kullandım. Kalkışlarda seri anca 1.2 olmasınmıdır nedir hemen üst vitesi istiyor. Kısacası uçayım kaçayım beklentin yoksa alınabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hsn_33 kullanıcısına yanıt
    Hocam uçayım kaçayım derdim yok, beni bi yerden bi yere götürsün ucuz olsun az yaksın istiyorum.
    Egeadan daha mı iyidir biraz arada kalıyorum, egea bi tık fazla yakar gibime geliyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ben 1.2 70hp corsa kullandım, düşük hacim atmosferik motorların kullanımı genel olarak benzerdir. Şehiriçinde hiç sıkıntı olmaz, uzun yolda yokuş tırmanırken vitesi 5ten 4e değil de 3e ya da 2ye çekmek gerekir. Corsa şehiriçinde de uzun yolda da 6 litre yakıyordu, hız yapmasan da devir istediği için şehirdışında yakıt düşmüyordu. Bir de sollamaya çıkarken iyice ileriyi görmek gerekiyor. Bunları bilerek ve beklentiyi düşük tutarak alınır, kullanılır. Olumsuz yorumlar genellikle düşük hacimli atmosferik motordan uçup kaçmasını bekleyenlerden geliyor.

• froyzig kullanıcısına yanıt

egea ile kıyaslayamam ama uçsun kaç istemeyen adam arabasıdır. boklayanlara bakma kimseye muhtaç etmez,gideceğin yere götürür.bakımı parçası ucuz. tamam işte.

• Gaz tepkisi iyidir her 1.2 motor aynı değil kullandığım en iyi küçük hacimli atmosferik motordur. 3 silindirli olduğu için biraz titreşimli o kadar. Yalnız O paraya Egea alınır vergisi hariç her konuda daha üstün özellikle kalite konusunda.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Motor idare eder ama egea daha mantıklı.

• 301ler neden egeadan daha pahalı anlamış değilim. Egea 1.4 alın onun içinden 2 tane 301 çıkar

• 1.2 vti kullandığım için biliyorum.

turbo olmamasına rağmen torkunu düşük devirde verdiği için hem iyi kaçıyor hem de az yakıyor..

klasik atmosferli gibi degil..

vites oranları kısa olduğu için uzun yol sorun olabilir....100-110 km hızlara kadar sorun yok ama 120 + hızlar için motor fazladan devir çeviriyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.