Şimdi Ara

Pegasus Bolbol puan toplama oyunu (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
351
Cevap
44
Favori
56.152
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pegasus 1000 puan 20 tlden alınır.Adetli alınır.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • oyundan atılma işini çözebilen var mı?

• evereve kullanıcısına yanıt

Bugün 2 hesabımda da başlar başlamaz hata verdi bende

• Hay bağlantı sorununa ya. Haklar boşa gidiyor. Bu kadar zor mu şu uygulamayı halletmek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MaXiLoPeZ kullanıcısına yanıt

Ben de az önce Bremen deki bilet görseline bir sürlü tıklamadı ekranda en sağa koymuşlar. İlkkez böyle saçma bişeyler karşılaştım.

• Dubai görseli çok zor.Görüntü olan varmı.Bulması çok zor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar puan transferi yapabiliyor musunuz şu an itibariyle? Bir sıkıntı mı var?

• Puan transferi ve puanlarla bilet alımında sorun yaşanıyor sanırım, benzer sorun sizde de var mı acaba?

• ya bu pegasus 9€ + vergilere yurtdışı bilet veriyor ama nasıl alıyoruz bunu çözemedim. müşteri hizmetleri de cevap vermiyor. arama yaptığımızda fiyatlar indirimli çıkmıyor. özellikle tarihlere de dikkat ettim. hesabım ile de giriş yaptım. başka konu yok mecbur buraya yazdım.

• Pegasus kampanya var bugün yarın biri başlık açsa da yazsak. Dün baktığım bilete kampanyada zam gelmiş. Çok güldüm.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Evren7 kullanıcısına yanıt

Yurt dışına 9€+ Vergilerle Başlayan Fiyatlarla Seyahat Et! | Kampanya Detay | Pegasus Hava Yolları (flypgs.com)

Bu sayfadan kontrol et istersen hocam geçerli mi diye fakat geçerli olsa bile ben den denk gelmedim 9 euroluk biletlere :)

• cmanager kullanıcısına yanıt

yok hocam çıkmıyor. acaba ödeme sayfasında mı indirim yapıyor diye oraya kadar gittim ama yok yani. mh arıyorum o da açmıyor. yine arayacağım gün içinde bakayım denk getirebilirsem soracağım.

ara ara böyle kampanyalar yapıyor pegasus. geçen sene de 1 € + vergilere bilet vermişti ama ben yine çıkaramamıştım. :)

hazır schengenim varken Münih Bmw müzesine gideyim dedim gezmeye.

• Pegasus mobil uygulamadan yada web sitesinde bolbol üye girişi yapıp sonra belirtilen tarihlerde arama yapmalısınız. 780 tl ye tiran bileti aldım

• MaXiLoPeZ kullanıcısına yanıt

Hocam hala daha sıkıntı devam ediyor sanırım sizde de öyle mi?

• birber80 kullanıcısına yanıt

ikisinden de denedim ama indirimli çıkmıyor. anlamadım.

Üsküp için 30 Kasım 800 liraya gidiş 900 liraya dönüş buldum ama 800lük uçuşu seçiyorum fakat 1700 liraya çıkıyor toplam da 2600 lira oluyor git gel. İyi yine de ama tarih Kasım sonu Aralık başı. İzmir-Bakü baktım mesela en ucuz 1100liralık biletler var. Denk getirebilirsen yine de iyi bence. Şu kampanyanın bahar zamanlısı ve daha esnek uçuş rotaları olsa tadından yenmez. Ekim gibi gelir herhalde.

Sanırım belirli rotalara var hocam. Seçtiğiniz rotada bilet bitmiş olabilir.

Pegasus Bolbol puan toplama oyunu

• birber80 kullanıcısına yanıt

yok hocam bittiğini sanmıyorum. 75bin kontenjan var ve kampanya yeni başladı.

diğer rotaları da kontrol ettim ama onlarda da yüksek çıkıyor.

başka bir şey var bilmiyorum. mail attım pegasusa. yanıt gelirse bilgi veririm.

bir de ücretli destek verdikleri bir hatları var.  0888 228 12 12 dakikası 1.5 tl imiş. burayı aramadım hiç.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.