Onbaşı
29 Kasım 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 131 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Merhabalar, Assembly'de sayı yazdırmayla ilgili bir program yazıyorum çok basit belkide ama bir türlü anlayamadım yardımcı olabilir misiniz?

Açıklandı yazınca ellerine ne geçiyor, artık inanmıyor da kimse. Birisi çıkmış YDS açıklandı onu kast ettim diyor, diğeri yemin ediyor açıklandı diye. Oksijen israflarını neden banlamıyor adminler acaba? Şikayet edebileceğimiz bir yer yok mu sıkıldım artık?
İYTE bugün yaptığı duyuru ile Güz döneminin tamamen uzaktan eğitim olacağını bildirdi. İzmir’deki diğer üniversitelerin de aynı kararı açıklaması bekleniyor.

Kaynak isteyenlere :https://iyte.edu.tr/duyuru/2020-2021-egitim-ogretim-yili-guz-yariyili-dersleri-hakkinda-bilgilendirme/
77K ile tercih yaptım 82K ile kapatan ADÜ CENG gelir mi? O olmazsa 96K ile İzmir Bakırçay gelir mi kesin?
Çok büyük eksi olur mu sizce? Günlük konuşma dili hakkında akıcı konuşabiliyorum, bir süre anadili İngilizce olan bir ülkede yaşadım. Ancak akademik olarak yetersiz tabii ki dilim ve sıralamam Her üniversiteye yetmiyor.

Türkçe Bilgisayar Mühendisliği okunur mu?
Merhabalar. Bakırçay Üniversitesi bildiğiniz üzere 2016 olaylarından sonra devlete dönmüş, kendi deyimleri ile özel bir devlet Üniversitesi. Bazı bölümler henüz mezun dahi vermedi ki Bilgisayar mühendisliği buna örnek. Bir İzmirli olarak tercih listeme ekleyip eklememek ile çok kararsızım. Akademik kadroya baktığımızda hocaların çoğu Dokuz Eylül veya Ege Üniversitesi mezunu. Ancak eğitim dili Türkçe ve bana da yaklaşık 1.5 saat uzaklıkta (Evet abartmıyorum aynı şehirde 1.5 saat mesafe). Sizce ne yapmalıyım?
Merhabalar öncelikle herkese hayırlı olsun sıralamalar ve tercihler. Say 77K geldi ve istediğim üniversitenin Bilgisayar mühendisliği 2019 sıralaması 83.400 falan. Gelmeme durumu var mı sizce? Varsa kuvvetli ihtimal midir?
Sıralamam 77K geldi aydın 83 ile almış. Bölüm ve üniversite hakkında Bilgi verebilir misiniz ayni zamanda şehir masrafları hakkında da ?
( SİZLERDEN YARDIM GELDİKÇE EDİTLENECEK!)
Merhabalar. Bildiğiniz üzere kılavuz açıklandı. Bazı üniversiteler yeni bölümler açıyor, açmasa da kontenjanlarını artırıyor.
Bilgisayar mühendisliği özelinde kontenjan artışına giden veya yeni bölüm açan üniversitelerden bahsedebilir miyiz?

Kendi gördüklerim ;

Ankara Üniversitesi +10 Kontenjan
Celal Bayar Üniversitesi 1. Öğretim +5 , İÖ +5
Akdeniz Üniversitesi ; +10 Kontenjan
Gebze Teknik Üniversitesi : +5 (genel kontenjan) +1 (okul birincisi kontenjanı)
Boğaziçi Üniversitesi: +5 Kontenjan
Merhabalar, öncelikle herkesin sıralaması dilediği gibi gelir umarım. Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar mühendisliği (İngilizce) bölümü okuyan ya da tanıdığı olanlar var mı acaba? Bölüm hakkında düşünceleriniz nedir? Ya da İzmir’de oturan birisi için 60-80K aralığında başka üniversite öneriniz var mı? Şimdiden teşekkürler herkese bol şans :)
Hakkında
Konum: İzmir, Buca
İlgi Alanları: Bilgisayar,Futbol,Seyahat
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 19 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: dün
Mesaj Sayısı: 39
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 266
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 6.808 (Bu ay: 305)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 120 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.