Şimdi Ara

Pegasus Bolbol puan toplama oyunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
339
Cevap
46
Favori
50.891
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • edit = kampanya 1 Aralık 2023 tarihine kadar uzatıldı.

5 Aralık 2022 'de başlamış, yeni farkettim. 1 Mart'a kadar oynanabilir, haftada 1 kere ve 600 puana kadar kazanılabilir.
    aylık 2400, ocak ve şubat için toplamda 4200 puan toplanabilir.

misal; 5000 puan ile istanbul-ankara 165 tl 'ye alınabiliyor.

https://www.flypgs.com/kampanyali-ucak-biletleri

edit 2= tüm resimleri topladım. @den @careemm teşekkürler.

Pegasus Bolbol puan toplama oyunu7

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 10 Temmuz 2023; 23:26:48 >

• Kul hakkı olur bu yapmayın.

Çok sık uçak kullanan eşiniz, anneniz babanız, kardeşiniz varsa onlar adına kullanacaksanız yapın tabi. Ama saçma sapan şekilde suistimal edip onların adına toplanan puanları kendinize transfer edeceksiniz bu üç kağıtçılığa girer. Madem öyle tüm sülalenin tel rehberini alıp 100 binlerce puan toplayıp kendime transfer ederek 3 ayda beleş beleş her yeri gezeyim.

Niye bir şeyi insan gibi kullanmayı bilmiyoruz. Ülke insanının hamurunda ahlak, karakter sorunu var. Bu tip kampanyaların devam etmesini istiyorsanız efendi gibi kullanın lütfen.

Oyun 60 saniye sürüyor ve geçen her saniye 10 puan düşüyor. Oyun başladığı gibi 60 saniyeden geri saymaya başlıyor yani 600 puan alabilmek için 1 saniye bile geçirmeden oyunu tamamlamak gerekiyorPegasus Bolbol puan toplama oyunu 

Yine de oynayan arkadaşlar karşılarına çıkan görselleri paylaşırlarsa 550 puan ve üzeri almak mümkün olabilir. Buyurun ben başlıyorum. 15 saniye sürmüş benim bunları bulmam.

• Oyun 60 saniye sürüyor ve geçen her saniye 10 puan düşüyor. Oyun başladığı gibi 60 saniyeden geri saymaya başlıyor yani 600 puan alabilmek için 1 saniye bile geçirmeden oyunu tamamlamak gerekiyorPegasus Bolbol puan toplama oyunu 

Yine de oynayan arkadaşlar karşılarına çıkan görselleri paylaşırlarsa 550 puan ve üzeri almak mümkün olabilir. Buyurun ben başlıyorum. 15 saniye sürmüş benim bunları bulmam.

• den D kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler hocam 570 puan dediginiz gibi 1 sn gecirmeden almak mumkun degil heralde
  • puanlar 3 ay geçerli olmasa idi, oynardım...

• frknkll F kullanıcısına yanıt

Rica ederim. Bence mümkün değil ama başaran olursa burada paylaşır zaten. Ben ekran görüntüsü almaya çalışırken biraz da öyle süre geçti 450 puan alabildim.

• teşekkürler, bi süredir uygulamada görüyordum ama zaman kaybıdır diyip girmemiştim hiç. şimdi girdim 500 puan aldım. 450-550 arası almak çok zor değil gibi. Akmasa da damlar 1 haftaya brüksel bileti almam lazım :)

• Pegasus Bolbol puan toplama oyunu
    Tesekkurler cok iyi sürede bitirmissiniz nasil yaptiniz 😀😂
    sanırsam başka bir hesapta önceden görebiliyorsunuz bunu. bu arada, başka foto çıktı bana ama ekran görüntüsü alamadım.
  • Bitirdiğim süre değil zaten bu paylaştığım. Başladığı gibi ekran görüntüsü aldım ondan sonra yaptım epey vakit geçti ben tamamlayana kadar.

he, uğraşıyon yani ekran görüntüsü için.teşekkürler
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt

Rica ederim. Zaten 3 ay süresi olduğu için bana çok bir faydası olacağını zannetmiyorum. O yüzden benim zaman kaybetmem çok da önemli değil açıkçası ama bakıp da işine yarayan biri olursa ne mutlu.

• BolPuan Transfer Kuralları:

• BolPuan transfer işlemini BolBol üyesi tüm misafirlerimiz yapabilir.
    • BolPuan transfer işlemi BolBol hesaplarına girildikten sonra “BolPuan Detayları” sayfası altından yapılabilir.
    • Her BolBol üyesi aynı ay içerisinde en fazla 2 defa BolPuan transferi yapabilir.
    • Her BolBol üyesi aynı ay içerisinde en fazla 5 defa BolPuan transferi ile hesabına BolPuan alabilir.
    • BolBol üyesi bir defada en az 250 BolPuan, en fazla 1000 BolPuan transferi yapabilir.
    • Ay içerisinde kullanılmayan limitler bir sonraki aya devredilemez.
    • Transfer işlemi gerçekleştirildikten sonra işlem iptal edilemez veya geri alınamaz.
    • Limitler Pegasus tarafından değiştirilebilir olduğundan en güncel limitler BolBol üyelik altından kontrol edilebilir.
  • 680 puan kac tl yapiyor ise yarar bir puan midir?
  • Arkadaşlar taktik veriyim genelde %99u çapraz olarak diziliyor elinizi o şekilde konumlandırın 560dan aşağı almadım daha

• Kullanmayacak arkadaşlar varsa bana transfer edebilirler bolbol puanları.

• Kullanmayacak arkadaş varsa bana da transfer edebilir.

• Kullanmayacak olan arkadaşlar uygun fiyat olursa alırım
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.