Şimdi Ara

Pegasus Avrupa Biletleri 1 Euro + Vergiler.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
214
Cevap
8
Favori
48.563
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.flypgs.com/kampanyali-ucak-biletleri/vergiler-haric-bir-euro-kampanyasi

Satış Tarihi: 22 Ağustos 2019 Saat 18:00 - 25 Ağustos 2019 Saat 23.59 (Türkiye yerel saatine göre 22 Ağustos 2019 saat 18:00’dan itibaren 25 Ağustos 2019 saat 23:59’a kadar satışın ve biletlemenin tamamlanmış olması şartıyla geçerlidir.)

Uçuş Tarihi: 20 Kasım – 15 Aralık 2019 (Kalkış saati Türkiye yerel saatine göre 20 Kasım 2019 saat 00:01’den itibaren 15 Aralık 2019 saat 23:59 tarihine kadar olan uçuşlarda geçerlidir.)

Ücret Duyurusunun Geçerli Olduğu Hatlar: Aşağıda listelenen uçuşlarda toplam 50.000 koltuk için geçerlidir.

Ücret: 1€+Vergiler

44 Euroya gidiş geliş Ukrayna biletleri var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhammet atış -- 22 Ağustos 2019; 22:6:37 >

• 44 euro bileti hangi tarihlerde buldun kardeşim
  • Lviv mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: cytcyt88

44 euro bileti hangi tarihlerde buldun kardeşim
    26 kasım istanbul kharkiv.
    2 aralık istanbul kharkiv
    Ben bunlara denk geldim.
  • Biraz Dolaştım 367 TL den Düşük Denk Gelmedi.
  • Arkadaşın dediği tarihleri bulabildim sadece
  • arkadaşlar ucuz biletleri paylaşalım
  • Ben bulamadim
  • Yine pegasus un oyunları
  • 3 saaat önce başlamış kampanya yarım saat önce haberim oldu az önce de site çöktü herhalde kampanyayı dhde paylaştılar diye direk sıcak fırsatlara girdim ilk konu bu şaşırtmadı

kampanya dhye düştüğüne göre bitti diyebiliriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elonardo -- 22 Ağustos 2019; 22:50:59 >
  • bu ne kandırmacadır ya, bir yere şikayet edelim. nerde bir avro
  • 1e dediği aslında en ucuz 19e oluyor. Yani 150-160 lira civarı. Aralığın ilk haftasından itibaren Stockholm vardı.
  • Oslo gidiş dönüş 320 lira, Münih gidiş dönüş 260 liraya kapattım. Güzel oldu :)
  • hopali08 kullanıcısına yanıt
    Hacı ben kampanya tam başlamadan Lviv bulmuştum 250₺ gitti geldi o tarihlerde başka biletim olduğu için almadım kısmet değilmiş Pegasus candır beleşe bilet versin bagajda bile giderim sallayanlar çok var onları thy havale diyorum yurtdışı $ ile dönüş bileti alsınlar bana güzel itelimişti kiev istanbul 200$
  • Bukres hattina var 6-7 ucus 80euro iki kisi git gel
  • -Airbus- kullanıcısına yanıt
    tarihler nedir
  • Londra 30 Kasım gidiş 3 Aralık dönüş 315 liraya güzel oldu :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi papasmurf -- 22 Ağustos 2019; 22:54:26 >
  • osmanyasar kullanıcısına yanıt
    Yok var 6.60₺ brüksel istanbul bileti ama bitti Pegasus Avrupa Biletleri 1 Euro + Vergiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eediz

tarihler nedir
    Münih 28 kasım-1 aralık Oslo 5 aralık-8 aralık
  • kumandan hüsamettin K kullanıcısına yanıt
    Görseli instagramdan almışsınız
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.