Şimdi Ara

Peaky Blinders (2013) (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
533
Cevap
26
Favori
31.113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Suç dizisi sevmeyenlerin bile şu oyunculuklara ağzının suyunun akması lazım.
    Her sezon kalitesinin üstüne koyup ilerliyor.
  • Jessie Eden
  • quote:

Orijinalden alıntı: Juvixted

Jessie Eden

cillian murphy ile herhangi bir bağı var mı?

soyadları aynı yaa... ayrıca hanım ablada çok tatlı. dizideki saçları falan yenir yani
  • Pol ...

Bu arada tom hardy nin geri dönmesi iyi oldu

• Michael sonda haftasonun iyi geçsin derken bence mesaj verdi. Tommy çaktı durumu orada.

• Thomas Shelby gibi bir kral adamin Michael'in yanina tek basina gitmesi sizce normal midir? Ayrica Alfie Solomon ile gorustukten sonra ve "Hangi taraftasin?" sorusundan sonra boyle basit bir sekilde Tommy'nin oldurulmesi ya da oldurulmesini dusunmeniz cok komik olur.

Oncelikle kahin degilim ama Polly ile Thomas is birligi icindeler ve Luca'ya oyun yapiyorlar. Atin fav'a bekleyin gencler

• iyi güzel de

böyle basit ters köşeler çok göze batıyor ya.Cidden polly'in italyanlarla anlaştığını düşünen, michael'in buna izin vereceğini sanan var mı aranızda? Sanmam yani
  • İyalyanlar aşırı derecede saglamken bu sekilde erimeleri kötü oluyor. 1-2 shelbynin daha gitmesi lazım bence.

Benim önerilerim arthurun karısı ve pol

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sezon finali yapsın da boş bulduğum bir anda 6 bölüm üst üste çakayım 1 bölüm izleyip 1 hafta beklemenin beni kesmeyeceğini bildiğimden hiç başlamadım yeni sezona, spoiler falan da yemedik çok şükür

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu dizi Türkiye'de niye bilinmiyor çok ilginç. Gerçi bilinmemesi iyi mi kötü mü bilemiyorum.
  • sezonların 6 bölüm olduğunu unutmuşum final episode next wednesday diyince kötü oldum
  • 4x6 Çok güzeldi be.
    Arthur'un ölmediğini izleyen herkes o anda anlamıştır zaten. Bölümün tek köyü yanı Alfie ve Luca gibi iki efsane harcandı..

• Ulan Arthur öldü sandım baya üzüldüm. Ama Luca için hazırladığı mermiyi attı kafasına
    Gelecek sezon güzel bir Al Capone hamlesi bekliyorum, ortak iş yapacaklarını öğrenmiş olduk.
  • Güzel sezon finali oldu ama

Luca çok çabuk çıktı diziden. Alfienin de ayrılması üzücü oldu. Gelecek sezon Al Capone diziye dahil olur umarım...
  • besinci ve altinci bolumleri izleyince kafam cok karisti her sey hizlica ilerledi. 10 bolum bekliyordum megersem final yapmislar
  • güzel finaldi

alfie ölmeseydi keşke
  • Efsane bitti yine.

Aflie'nin ölümü çok basit oldu.
    Önümüzdeki sezon Al Capone karakteri için hangi efsane rol alacak acaba merakla bekliyorum.
    Bir de Tommy'e acayip uyuz olmaya başladım.Lizzie'ye yazık yeminle.
  • Yuhhh ya yeni keşfettim diziyi, olacak iş değil.Neyse 1-2 haftaya yetişirim size
  • fluox kullanıcısına yanıt
    Yetişecek bir şey yok zaten sezon bitti.
  • 4.sezon final

güzel bir bölümdü ama bence geçmiş sezonlara göre sönük bir sezondu.Ayrıca bu gidişle tommy 10.sezon gibi ingiltere kralı olur herhalde
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.